Yeşil Kundura Müşteri Hizmetleri

Yeşil Kundura İletişim Telefon

yeşil kundura müşteri hizmetleri
yeşil kundura müşteri hizmetleri

Yeşil Kundura ile ilgili bir sorun yaşadığınızda ve Yeşil Kundura Müşteri Hizmetleri  kanalına bağlanmak istediğinizde sizler için hem telefon numarası hem de mail adresini ekledik.

Yeşil Kundura müşteri hizmetleri telefon numarası: 0282 686 3040

Diğer iletişim numarası: 0282 686 3149

Bu iki numara üzerinden iletişim kurabileceğiniz gibi mail adresi üzerinden rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

Yeşil Kundura müşteri ilişkileri mail adresi: [email protected]

1948 yılından bu yana ayakkabı alanında üretim yapmaya başlayan Yeşil kardeşlerin temelini attığı köklü markalardandır. Yeşil Kundura olarak adını duyuran ve lider markalardan biridir. 1960 yılına kadar el işçiliği ile ürünlerini üretmeyi başarır. 1960 yılından itibaren seri üretime geçilmek üzere fabrika üretimlerine başlamıştır. Bu dönemden sonra sektörde öncü markalardan biri olur. Yeşil Kundura, titiz tasarımları ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedefler.

Yeşil Kundura iletişim kanalları aracılığıyla müşterilerine her daim iletişim imkânı sağlar. Ürünlerine dair bilgilendirmeleri, iletişim kanalları sayesinde aktarır. Talep ve önerilere daima açık olan Yeşil Kundura, gelişmeleri ve modayı yakından takip eder. Zincir mağazaları kurmaya başlayan Yeşil Kundura 90’lı yıllarda dünya markası Hush Puppies ile ortaklık kurar ve dünyaya açılır.

Yeşil Kundura Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasın süreçleri yöneten bir bölümdür. Müşteri memnuniyeti için gelen talepler dikkatle incelenmelidir. Şikâyetler göz ardı edilmeden çözüme kavuşturulmalıdır. Yaklaşık 70 yıllık tecrübesiyle Yeşil Kundura müşteri hizmetleri tüm bu durumların üzerine dikkatle eğilir.  Gelen talep, soru, öneri ya da ürünlerle ilgili olumsuz durumlara dair geri dönüşlere özenle cevap verilir. Böylelikle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı başarır.

Türkiye’de birçok üretimde ilkleri başaran sayılı markalardan biridir. Türkiye’de ilk iş ve güvenlik botunun üretimini, özel sektörde ilk askerî botunun üretimi, ilk askerî bot ihracatını gerçekleştirmiştir. Yaptığı yeniliklerle ayakkabı sektöründe misyon sahibi bir firma olmayı sağlamıştır.

Yeşil Kundura Müşteri Hizmetleri Numarası

Yeşil Kundura’dan alınan ürünlerde kalite düzeyi oldukça yüksek olmasına karşın dönem dönem farklı durumlar ortaya çıkabilir. Oluşan bu durumlara dair şikâyetler ya da talepler doğrultusunda Yeşil Kundura müşteri hizmetleri numarası araştırmaları yapılmaktadır. Bu numara üzerinden siparişlerinize dair bilgileri talep edebilirsiniz. Ürünlerle ilgili detayları müşteri hizmetleri ile bağlanarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Mağazalara dair talep ettiğiniz bilgilere bu numaradan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yeşil Kundura müşteri hizmetleri telefon numarası: 0282 686 3040

Diğer iletişim numarası: 0282 686 3149

Bu iki numara üzerinden iletişim kurabileceğiniz gibi mail adresi üzerinden rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

Yeşil Kundura müşteri ilişkileri mail adresi: [email protected]

Yeşil Kundura İade

Yeşil Kundura ürünlerine mağazalardan ulaşabildiğiniz gibi internet üzerinden alışveriş yaparak da rahatça ulaşabilirsiniz. Site üzerinden aldığınız ürünleri ya da mağazadan aldığınız ürünleri kolaylıkla iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden alışverişlerde değişim talebi yoğunlukla görülürken bazen iade durumları da oluşabilir. Yeşil Kundura iade gerekli koşullar doğrultusunda yapılmaktadır. İade koşullarını öğrenmek adına online destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

Yeşil Kundura online destek hattı: 0212 414 0888

Yeşil Kundura fabrika iletişim bilgileri: 0212 709 8300

Bu kanallar üzerinden kuracağınız bağlantılarla iade ve değişim süreçlerini talep edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Suat Yuce

    İade etmek istiyorum arıyorum kimse telefon açmıyor
    Bir muhattap bulamıyoruz

  2. Emine Sakarya

    sayın ilgili,
    mağazanızdan alınmış olan ürünün aynısı hediye olarak tekrar geldiği için kendi aldığımız ürünü aynı hafta sonu iade etmek istedik fakat böyle bir uygulama olmadığı sadece değişim yapılabileceği bilgisi verildi. Sizlerin de bildiği gibi kanunda böyle bir uygulama yok. İade konusunda yardımlarınızı rica ediyoruz. Aksi halde mecburen tüketici hakem heyetine başvurmak zorunda kalacağız.