Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon 2021

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon 2021
Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon 2021

Yemek Sepeti iletişim  numarasını ve diğer iletişim birimlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Sizde Yemek Sepeti müşteri temsilcisine  nasıl ulaşırım diyorsanız gerekli tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri: 444 5 445

Yemek Sepeti Telefon: +90 212 359 18 00

Yemek Sepeti Mail Adresi: [email protected]

Yemek Sepeti Resmi İnternet Sitesi: https://www.yemeksepeti.com/

Yemek Sepeti Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanırım?

Yemek Sepeti iletişim numarası olan 444 5 445 numarasını aradığınızda sizi sesli yanıt sistemi karşılamaktadır. Standart prosedür olan kişisel verilerin korunması hakkındaki bilgilendirme anonsunu dinledikten sonra sırası ile şu işlemleri yapabilirsiniz;

  • Kullanıcı destek hattı için – 1
  • Restoran destek hattı için – 2

Bu iki tuşlamadan ilki olan kullanıcı destek hattı ile siparişleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu kanaldan bilgi almak için sipariş numaranızı bilmeniz büyük önem arz etmektedir. Restoran destek hattı ile de restoranlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şuna da Göz Atabilirsiniz: https://www.musterihizmet.com/2021/01/getir-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi.html

Yemek Sepeti Kimdir?

Yemek sepeti en güncel yazılımsal teknoloji ile oluşturulan bir sistemdir. Bu sistem ile sipariş usulü satış yapmak isteyen restoranlar ile, evden sipariş vermek isteyen kullanıcıları bir araya getirerek kişisel verileri ve ödeme seçeneklerini güvenli şekilde sunan bir yapıdır.

Uygulama yapı itibarı ile sizin konumunuzu tanıyarak size veya bölgenize en yakın restoranları size filtreler bu sayede siparişiniz çok kısa bir süre içerisinde elinize ulaşır. Ayrıca farklı zamanlarda oldukça uygun kampanyalar ile bütçenize uygun seçenekler sunar.

Yemek Sepeti Nereye Şikayet Edebilirim?

Yemek Sepeti şikayet için 444 5 445 arayarak sesli yanıt sistemini dinledikten sonra eper kullanıcı iseniz 1 tuşlayın. Bu bağlamda sipariş numaranızı bilmeniz çok önemlidir. Size sorulduğunda öncelikle sipariş numaranızı iletiniz ardından şikayetinizi ayrıntılı, açık ve anlaşılır bir şekilde ifade ediniz. Şikayetinizi daha iyi ifade etmek için [email protected] (Tıkla yaz) bu mail adresine yazabilirsiniz.

Yemek sepeti hakkında daha fazla bilgi almak için Sıkça sorulan sorular alanında bulunan soruları ve cevapları da takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

[rank_math_rich_snippet id=”s-91a4f9bd-be32-4722-9c38-0ad3733a4f40″]

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Alper kanko

    Telofon dan yemek sepetini güncelledim
    Hiç bir şekilde yemek sepetini açamıyorum devamlı telofonunuz kayıtlı diyor kayıtlı hesabınızı açın diyor