Yeditepe Üniversitesi İletişim

Yeditepe Üniversitesi iletişim, telefon numarası, öğrenci işleri mail adresi, çalışma saatleri nedir gibi birçok detay merak edilen konular arasında yerini almaya devam ediyor. Birçok fakülteyi içerisinde barındıran Yeditepe Üniversitesi iletişim numaraları hakkında merak edilen ne kadar konu varsa her birini en ufak eksik olmadan bir araya getirdik. Bu makalemiz içerisinde Yeditepe Üniversitesi’ne iletişim için merak edilen her detay anlık olarak bulunabilecek.

Yeditepe Üniversitesi Telefon Numarası

Yeditepe Üniversitesi telefon numarası yeni kayıt olacak ya da kayıt olsa bile okula anlık ulaşmak zorunda kalan birçok öğrenci tarafından merak ediliyor. 0216 578 01 34 ya da 0216 578 01 35 ya da 0216 578 01 13 telefon numaraları ile anlık olarak iletişimler meydana gelecek. Özel üniversitelerin başında gelen üniversitelerin yıllık fiyatlarından eğitim kalitesine, hangi bölümlerin yer aldığından o an okulda anlık oluşabilecek sorunlara kadar her şey merak edilebilir. Tüm detayları öğrenmek için Yeditepe Üniversitesi ile iletişime geçmek isteyenler yukarıda yer alan telefon numaraları ile anında iletişim kurabilirler.

Yeditepe Üniversitesi Öğrenci İşleri Mail Adresi

 Yeditepe Üniversitesi öğrenci işleri mail adresi [email protected] olarak öne çıkıyor. Eğer mesai saatlerinde okul ile ilgili bilgi almak için arayan kişiler telefon numarası ile bilgi alamadılarsa geri dönüşler için mail adreslerini tercih edebilir.

Gönderilen mailler genel merkeze gidecek ve uygun olan yanıtlar kısa süre içerisinde gönderilecektir. Birçok alanda eğitimlerin verilmeye devam edildiği Yeditepe Üniversitesi her zaman alanında başarılı, uzman ve tam donanımlı öğrenciler geliştirmek için çalışmalarına devam ediyor. Ne kadar çok emek verilirse Yeditepe Üniversitesi geneli hocalarından o kadar kaliteli eğitimlerin alınacak olması özel üniversiteler arasında en öne çıkan adreslerden birisi olmasına yardımcı oluyor.

Screenshot-2-2
Yeditepe Üniversitesi İletişim

Yeditepe Üniversitesi Öğrenci İşleri Çalışma Saatleri

Yeditepe Üniversitesi öğrenci işleri çalışma saatleri sabah 09:00 ve akşam 17:30 olarak yerini alıyor. İstanbul eğitim ve kültür vakfı olarak bilinen İSTEK tarafından 1996 yılında kurulan Yeditepe Üniversitesi ülkemizde birçok alanda öncü, seçkin ve akademik yönetim kadroları ile Atatürkçü düşüncelerin ışığında hizmetlerini sunuyor. Daha çok çağdaş, araştırmacı, yenilikçi, iş dünyasında ihtiyaç duyulan tüm niteliklerin barındığı donanımları olan teknolojik alanlara sahip öncü üniversite olarak öne çıkıyor.

 1. Antropoloji bölümü
 2. Beslenme ve diyetetik bölümü
 3. Bilgi güvenliği ve teknolojisi bölümü
 4. Bilgisayar mühendisliği bölümü
 5. Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği bölümü
 6. Bilişim sistemleri ve teknolojileri bölümü
 7. Biyomedikal mühendisliği bölümü
 8. Çeviri bilimi bölümü
 9. Eczacılık fakültesi
 10. Eğitim fakültesi
 11. Ekonomi bölümü
 12. Elektrik elektronik mühendisliği bölümü
 13. Elektronik teknolojisi programcılığı
 14. Elektronik ticaret ve yönetimi bölümü
 15. Endüstri mühendisliği bölümü
 16. Endüstriyel tasarım bölümü
 17. Felsefe bölümü
 18. Fen edebiyat fakültesi
 19. Fizik bölümü
 20. Fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü
 21. Gastronomi ve mutfak sanatları bölümü
 22. Gayrimenkul geliştirme ve yönetimi bölümü
 23. Gazetecilik bölümü
 24. Genetik ve biyomühendisliği bölümü
 25. Görsel iletişim tasarımı bölümü
 26. Grafik tasarım bölümü
 27. Gümrük işletme bölümü
 28. Güzel sanatlar fakültesi
 29. Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü
 30. Hemşirelik bölümü
 31. Hukuk fakültesi
 32. İç mimarlık bölümü
 33. İktisadi ve idari bilimler fakültesi gibi birçok alanda kaliteli eğitimler verilmeye devam ediyor.

Birçok bölüm için herkes Yeditepe Üniversitesi iletişim numaraları kısmından gerekli bilgileri alabilir ve ona göre gerekli araştırmaları daha rahat yapabilir.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *