Yargıcı Müşteri Hizmetleri Telefon No 444

Yargıcı İletişim

yargıcı müşteri hizmetleri telefon no 444
yargıcı müşteri hizmetleri telefon no 444

Yargıcı Müşteri Hizmetleri ve Yargıcı markası 1978 yılında kurulan Yargıcı kadın giyim konusunda son derece başarılı işler çıkarmıştır. İlk olarak sadece erkek gömleği konseptiyle yola çıksa da artık tamamen kadın giyim sektöründe faaliyet veren Yargıcı Çağrı Merkezi numarası üzerinden çok daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yargıcı Çağrı Merkezi: 444 97 42

E-posta: [email protected]

Resmi İnternet sitesi: https://www.yargici.com/

Yargıcı ülkemizde 53’ü aşan mağaza sayısı ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle kadın giyim konusunda büyük bir marka olan Yargıcı şikayet hattı ve diğer tüm konular için arayabilir destek alabilirsiniz. Güncel modaya uygun tasarımları ile birlikte birçok kadının gözdesi olan bu Marka İstanbul’da fiziksel mağazalarında da hizmetler sunabilmektedir. E-ticaretin çok hızlı bir şekilde geliştiği bugünlerde ürün kategorilerinin son derece fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Yargıcı 2001 yılından bu yana en iyi kadın tekstil ürünleri konusunda çalışmalarına hız vermiş ve sadece o alanda kıyafetler üretmiştir. Kadınların istek ve arzularına yönelik üretilen birbirinden şık kıyafetler vardır. Bu kıyafetleri isterseniz fiziksel mağazalardan ya da online satış platformu üzerinden alabilirsiniz. Yargıcı Müşteri Hizmetleri ile de mesai saatleri üzerinden dilediğiniz gibi destek alabilirsiniz.

Yargıcı Müşteri Hizmetleri Arayarak;

  • Mağazalar ve stoklar hakkında bilgi alabilirsiniz
  • Online alışveriş sitesi ile alakalı destek alabilirsiniz
  • Soru görüş ve öneri paylaşabilirsiniz
  • En yakın mağaza hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz
  • Satın almalar iade ve değişim ile alakalı sorular sorabilirsiniz

YARGICI MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 97 42

Yargıcı Telefon Destek Hattı

Yargıcı kadınlara yönelik pek çok alanda faaliyet içerisindedir. Abiye, gecelik, gündelik kıyafet ve daha çok farklı tekstil ürünlerinin satışını yapar. Online olarak faaliyet içerisinde oldukları içinde müşterilerine 7/24 destek sunmaya devam eder. Yargıcı telefon destek hattı da en fazla merak edilen olayların başında geliyor. Telefon desteği 09.00-18.00 / Cumartesi: 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Şuna da göz atabilirsiniz: Patırtı Müşteri Hizmetleri 0850 İletişim

Türkiye de uzunca süredir faaliyet içerisinde olan firma binlerce kez satış yapmış ve sayısı her geçen gün büyüyen müşteri topluluğuna hizmetler götürmüştür. Alışveriş yapmak isteyen destek almak isteyen binlerce insan var. Bu nedenle de Yargıcı telefon desteği vererek müşterilerine çok daha iyi hizmetler sunuyor. Telefon desteği ile iade değişim ya da daha farklı konular üzerinden yetkililere ulaşabilirsiniz.

YARGICI ADRES

YARGICI | Merkez Ofis Hacıahmet Mh. Irmak Cd. No:1-9 DLP NO-1 Beyoğlu / İstanbul / Türkiye

E-posta: [email protected]

Hizmet Süresi Bilgisi

Müşteri Hizmetlerimiz,

Haftaiçi: 09:00-18:00 / Cumartesi: 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

444 97 42

Yargısı ile alakalı teknik destek ve iletişim bilgilerini hemen yukarıda bulabilirsiniz. İstanbul da bulunan mağazası ile alakalı adres bilgileri yer alıyor. Hafta içi: 09:00-18:00 / Cumartesi: 09:00-18:00 saatleri arasında telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz. Teknik destek hattı üzerinden iade, değişim ya da ödeme ile alakalı detayları da sorabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *