Windows İletişim Müşteri Hizmetleri 0850

Windows Müşteri Hizmetleri

windows i̇letişim müşteri hizmetleri
windows i̇letişim müşteri hizmetleri

Microsoft Türkiye’de aktif olarak ofislerinde hizmet vermiyor. Ancak kullanıcılarına çok farklı konularda çağrı merkezleri üzerinden destekler verebiliyor. Windows iletişim müşteri hizmetleri Windows Çağrı Merkezi numarası ve bu alanda alakalı merak ettiğiniz tüm detayları makalemizde görebilirsiniz.

Windows İletişim Tel No: 0 850 3902777

Windows Yardım Sayfası: https://support.microsoft.com/tr-tr/windows

Microsoft Çağrı Merkezi numarası üzerinden çok farklı bilgiler alabilir ve direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanma şansına sahip olabilirsiniz. Microsoft Bill Gates tarafından 1975 yılında kurulmuştur. Windows’ta Microsoft a bağlı bir kuruluştur. 1975 yılında Amerika merkezde olan bu kuruluş bütün dünya genelinde yazılım ve bilişim sektörüne yön veren bir şirket olarak ön plandadır Windows Xbox Windows Phone Ve Ofis Ürünleri ile dünya çapında tanınan Microsoft bilgisayar yazılımı bilgisayar donanımı akıllı telefon tüketici elektroniği gibi alanlarda hizmetlerine devam etmektedir.

Microsoft Çağrı Merkezi Numarası

Dünyanın en büyük şirketlerinden bir tanesi olan Microsoft Windows alanında da hizmetler vermektedir. Amerikan Merkezi çok uluslu bir teknoloji şirketi olan Microsoft dünyanın bütün genelinde teknik olarak Çağrı Merkezi Hizmetleri sunabilmektedir.

Şuna da Göz atabilirsin: Xbox Müşteri Hizmetleri İletişim 0850

Elektronik cihazlar kişisel bilgisayarlar Bilişim Hizmetleri alanında faaliyet gösteren Microsoft Windows işletim sistemi bakımından da lisans satmaktadır. Dünya çapında milyonlarca müşteriye sahip olan Microsoft Windows tabanı da milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Windows müşteri hizmetleri Çağrı numarasını da yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Windows Microsoft ürünüdür. Bir işletim sistemi olan Windows milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Aşağıda yer alan numarayı arayarak bilgi alabilirsiniz.

WİNDOWS İLETİŞİM MÜŞTERİ HİZMETLERİ MÜŞTERİ DESTEK HATTI: 0 850 3902777

Windows İletişim Müşteri Hizmetleri arayarak;

 • Teknik destek alabilir ve olası sorunlar ile alakalı çözümler arayabilirsiniz.
 • Soru öneri ve görüş belirtebilirsiniz.
 • 7/24 aktif olan müşteri hizmetleri ile Windows sorunlarını çözebilirsiniz.
 • Windows işletim sistemi satın alabilirsiniz.
 • Satın alma da yaşanan sorunlar ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

 

Microsoft Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Microsoft için kullanıcıları oldukça değerlidir. Windows ya da başka bir sistem kullanıcısı fark etmez. Bu nedenle Microsoft gelişmiş ve hızlı bir servis ağına sahiptir.

Microsoft müşteri hizmetlerinde Windows için bağlanmak isterseniz her zaman kibar ve bilgili personellere bağlanırsınız. 0 850 390 2777 numarayı arayarak direk müşteri servis ile bağlanma şansına sahipsiniz İstanbul’da bulunan ofis ile alakalı temas kurmak istiyorsanız da bu 90 (212) 370 55 55 numarayı arayabilirsiniz.

Windows İletişim Müşteri Hizmetleri Adresi

Microsoft Bilgisayar Yazılım Hizmetleri Limited Şirketi Bellevue Residences, Levent Mahallesi, Aydın Sokak No:7, Levent 34340 İstanbul, Türkiye

Telefon: 90 (212) 370 55 55

Faks: 90 (212) 370 55 56

Müşteri Destek Hattı: 0 850 3902777

Yukarı da yer alan bilgilerin tamamı doğrudur. Windows müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyenler yukarıdaki numaraları arayarak beklemeden müşteri hizmetlerine ulaşabilir. Tüm bilgiler Microsoft internet sitesinden teyit edilmiştir.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Tuncay Birand

  Sayın İlgili,
  Bilgisayar ekranımın alt köşesinde “Windows 7yapı 7601 bu windows kopyası orijinal değil” diye br bildirim çıkmaya başladı ve ekran fonu siyaha döndü. Satın aldığım bigisayarın üzerinde yazan orijinal ürün anahtar kodunu windows ne hikmetse kabul etmiyor. Senelerdir sorunsuz olarak kullandığım ürün neden sorunlu bir hale geliyor. Sorunun herhangi virüsten kaynaklanmadığı da tesbit edilmiştir. Windows diyalog ekranından yazdığım açıklamalara da ilgisiz otomatik yanıtlar geliyor.
  Bu sorun daha önce de karşılaştığıımız KB4022719 güncellemesi ile de ilgili değil. Mikrosoft ilgilerinin müşteri mağduriyetini nasıl giderdikleri konusunda sorularım, kuşkularım oluştu. Bu sorunla karşılaşan çok sayıda müşteri var. Satın aldığım ürün anahtarını niçin kullanamadığımı bilmek sanırım en tabii hakkım.
  Sorunumun acil olarak çözülmesini diliyorum.
  Saygılarımla,
  Prof. Dr. M. Tuncay Birand

 2. Muhammed demir

  Şanlıurfa bayisini arıyoruz Fiyat vermiyorlar ve dönüş sağlanmıyor