VODAFONE İletişim Numarası Müşteri Hizmetleri 542

VODAFONE İletişim Numarası ve telefon hatlarını sizler için bir araya getirdik. Sizde Vodafone şikayet etmek istiyor veya sorununuzu bildirmek istiyorsanız 444 0 542 Vodafone müşteri hizmetleri temsilcisini arayarak bildirimde bulunabilirsiniz. İşte tüm numaralar;

Vodafone Ücretsiz Numara:  542 

Vodafone 444’lü Numarası:  444 0 542

Diğer gsm hatları ve sabit telefonlardan:  0 542 00 00 

Vodafone resmi İnternet sitesi: https://www.vodafone.com.tr/

Eski adı Telsim olan gsm firması satılmış ve yeni ismi Vodafone olarak değiştirilmiştir. Eski adıyla Telsim, yeni unvanıyla Vodafone ülkemizde en çok tercih edilen telefon hatlarının başında gelmektedir. Sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok noktasında önde gelen bir gsm operatör sağlayıcısıdır. Diğer operatörlerde ki gibi burada da istenmedik sorunlar yada bilgi almanız gereken durumlar olabilmektedir. Bu yüzden  müşteri hizmetleri ile iletişim kurmamız gereken durumlar doğabilir.
Bunların başlıca nedenleri kontör(TL), fatura bilgisi sorgulama, şikayete bulunma, yardım alma, bilgi sorgulama, itiraz gibi bir çok nedene dayalı Vodafone çağrı merkezleriyle iletişime geçmemiz gerekebilmektedir. Vodafone iletişim konusunda müşterileriyle oldukça profesyonel çalışmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz numaralardan yada sunduğumuz farklı yollar aracılığı ile tercih etiğiniz şekilde Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
Şuna da Göz Atabilirsin: TurkNet Müşteri Hizmetleri

Vodafone Müşteri Hizmetleri Bağlanma

Vodafone ile ilgili her türlü destek ve yardım konularında iletişime geçebileceğiniz bilgileri sizlere sunuyoruz. Hattınızla ilgili yada herhangi bir vodafone hizmeti kullanıyorsanız onunla ilgili her konuda işlemlerinizi gerçekleştire bileceğiniz iletişim bilgileri sizlere sunulmuştur. Vodafone müşteri hizmetleri iletişim bilgilerinden faydalanarak GSM sorunlarından, TL yüklemeye, Tarife değişikliğinden, şikayet ve önerilerinize kadar istediğiniz işlemi Vodafone müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Vodafone Çağrı Merkezi Numaraları

Müşteri hizmetlerine ait güncel ücretli ve ücretsiz Vodafone çağrı merkezi telefon numaralarını sizlerle paylaşıyoruz. 7/24 ulaşarak destek ve yardım alabileceğiniz numaralardır. Vodafone 444’lü numarası öncelikli tercihiniz olmasını tavsiye ederiz.

Vodafone Çağrı Merkezi Direk Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Telesekreteri dinlemeden direk vodafone müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız telefonunuzdan sırası ile 3-1-2-7 tuşlayınız. Yukarı da sizlere sunmuş olduğumuz telefon numaralarından beklemeden en hızlı şekilde vodafone çağrı merkezi ile görüşüp işlemlerinizi çözebilirsiniz. İster vodafone faturanızı, kontör(TL) sorgulamanızı yapın, isterseniz de vodafone paketler ve tarifeler hakkında bilgi alın yada herhangi bir konuda destek isteyin.
Her türlü işlemler için sizlere verdiğimiz vodafone telefon numaraları yeterlidir.Ayrıca aşağıda ki bağlantıya tıklayarak Vodafone online mesaj göndererek istek, talep ve şikayete bulunabilirsiniz.

Vodafone Online İletişim Bilgileri

Daha hızlı ve zahmetsiz bir yol ile vodafone müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz aşağıda ki bağlantıya tıklayarak formu talebiniz doğrultusunda doldurunuz.
Vodafone Müşteri Hizmetlerine direk mail göndermek için BURAYA TIKLAYINIZ

Vodafone müşteri hizmetleri ile ilgili yukarıda ki iletişim bilgileri size yardımcı olmadıysa veya bir soru, sorun yada şikayetiniz varsa lütfen bize aşağıdan yorum olarak iletiniz. Vodafone ile ilgili aklınıza takılan soruları ve cevaplarını Sıkça sorulan Sorular kısmından görebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone müşteri hizmetleri telefonu kaç?

Vodafone müşteri hizmetlerine +90 212 367 00 00 numarasını arayarak veya 542 tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

542 ücretli mi?

Vodafone iletişim numarası olan 542 ücretlidir. Ücret yurt içi arama tarifesinden uygulanır.

Vodafone Şikayet Nasıl Yapılır?

Vodafone Şikayet etmek istediğiniz konuyu direkt müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Vodafone şikayet mail adresi nedir?

Vodafone şikayet mail adresi ise [email protected] Buraya mail yazarken konu başlığına şikayet ve konuyada şikayetiniz hakkında açıklayıcı, anlaşılır, zaman, ve saat bildirerek iletmeniz şikayetinizin değerendirilerek sonuçlanması açısından önemlidir.

Vodafone Fatura nasıl itiraz edebilirim?

Vodafone Fatura itirazında bulunmak için 542 aramanız gerekmektedir. Canlı destek hattına bağlanarak itirazınızı iletebilirsiniz.

Vodafone evde neden çekmiyor?

Vodafone çekmiyorsa İnternete bağlanılan yerin baz istasyonlarına oldukça uzak olması Akıllı telefonunun bataryasının azalması Akıllı telefonunuzdaki sim kartının yerinden oynamış yani yuvasından çıkmış olması

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Celil Genç

  Ben 5425952040 numaralı vodafone abonesiyim 25 yıldır aboneliğimi sürdürüyorum çeşitli defalar da cihaz aldım ancak son aldığım cıhazı kasko edelim diye vodafone den arandım ben yıllık 50 kusur liradan kasko oluyor sanarken aylık 50 kusur liraymış ben cayma hakkımı kullanarak kaskodan çıkmak istiyorum. umarım tüketici haklarına gitmeden bir çözüm olur.saygılar.

 2. Alaattin Tok

  Sayın yetkili evde internet aboneliği yaptırdım ve bu cumartesi bağlandı 25,06,22de fakat bugün sabahtan beridir internet yok ve bağlanıyorum yardımcı olmanız dileğiyle iyi calismalar

 3. Mehmet Ş.Gül

  Cep telefonum ile düzgün görüşme yapamıyorum. Konuşmalarım sürekli kesiliyor. Son dönemde bu durum çok fazlalaştı. Bilgi istiyorum..

 4. kazim gülmez

  değerli vodafone çalışanları dünden beri faturalı hatımı vodafoneye taşımak için baş vurum vardı hala olumlu veya olumsuz bilgi almadım bilginize arz ederım

 5. mehmet veysel aktaş

  54 tl ye anlaşma imzaladığım söylendi ama fatura 74 tl geldi.Daha önce telefon aldım taksitlere 22-23 tl arasında eklentiler yaptınız. gerçekten tanıdığım en hırsız firmasınız.

 6. HAKAN KÖROĞLU

  12/02/2022 TARİKİNDE ONAYLANIP 15/02/2022 DE AÇILAN 05306958937 NUMARALI TAŞIMA YAPILAN ÖDEME TALİMATI VERİLEN HATTIM(Vodafone Simple 39TL 5 GB 1000 DAK. .TARİFELİ.) DEFALARCA DENEMEME RAĞMEN HATA VERİP TANIMLANAMAMAKTADIR SORUNUMUN ÇÖZÜMÜNÜN YAPILMASINI BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM