Varan Turizm Müşteri Hizmetleri

Varan Turizm müşteri hizmetleri numaralarından şikayet hatlarına kadar birçok numara belli oldu. Sizler için bu yazımızda Varan Turizm hakkında merak edilen ne gibi numaralar varsa her birini bir araya getirdik. Makalemizi inceleyerek hem il bazlı hem de genel merkezli Varan Turizm için tüm numaraları bilebilirsiniz. Varan Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemler çok daha kolay bir şekilde yapılabilecek.

Varan Turizm Karabük

Varan Turizm Karabük için iletişime geçmek isteyen kişiler direk firma numarası ile iletişime geçebilecekleri gibi 0850 577 99 99 numarasını da tercih edebilirler. İlk olarak 1946 yılında kurulumları yapılan Varan Turizm, İstanbul menşeli olarak öne çıkan kara yolu yolcu taşımacılığı firmasıdır. Seyahat süreçleri içerisinde İstanbul ve İzmit olarak ilk hizmetlerini sunmayı tercih etmiş, birçok alana uzanmıştır. Varan Turizm ile;

 1. Çift katlı otobüs
 2. Telefon ve internet ile bilet satışları
 3. Şehir içi servis hizmetleri
 4. Bağımsız olan otobüs terminali
 5. Konaklama tesisleri
 6. Ekspres otobüs seferleri

Gibi alternatifler ile adından söz ettiriyor. Bir yandan bu hizmetlerinin yanı sıra kalitesi ile de adından söz ettirirken yolcular tarafından en sık tercih edilen ve beğenilen bir firma oluyor. Firma ve seferleri için merak edilen tüm bilgiler anına canlı destek ekibinden alınabilecektir.

Varan Turizm Müşteri Hizmetleri
Varan Turizm Müşteri Hizmetleri

Esenler Varan Turizm

Esenler Varan Turizm Türkiye genelinde birçok alanda yer alan acente olurken ofislerde 2 binin üzerinde yer alan çalışanın yanı sıra yüzlerce lüks araca sahip olan filo olarak biliniyor. Hem yurt içinde hem de yurt dışında yüzlerce noktaya düzenli olarak seferler meydana geliyor. 2016 ve 20220 yılları arasında sekteye uğrayan bir firma olsa bile 2020 yılının Mayıs ayında yeniden piyasada yerini almıştır.

Bu yıllardan sonra hasret sona ererek kara yolu taşımacılık alanlarında sürekli gösterdiği yenilik ve ilkler sayesinde müşteri hizmetleri birçok alanda çalışmalarını sunuyor.

Varan Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 0850 577 99 99 numaralı telefon numarasının aranması da yeterli olacaktır. Yolculuklar sırasında güvenli ve kaliteli bir hizmet almak için öncü firma olurken uzun yıllardır karayolu taşımacılığı alanında adını duyurmaya devam ediyor.

Varan Turizm Esenler Otogar Telefon Numarası

Varan Turizm Esenler otogar telefon numarası müşteri memnuniyeti odaklı ilerleyen bir firma olurken tüm yolcular açısından güvenli, huzurlu ve emniyet içerisinde bir yolculuk geçmesi için çalışmalarına devam ediyor. Teknolojik alanlarda meydana gelen gelişmeler ve yenilikler için her an açık bir firma olmasından ötürü kısa sürede en çok talep edilenler arasında yerini almayı başarmıştır.

Anlayış açısından çok fazla değişiklikler olmasına gerek kalmadan uzun seneler boyunca sektörde yer almış, uzun yıllar da alacak gibi duruyor.

Varan Turizm İzmir

Varan Turizm İzmir her daim kurumsal olarak yaklaşımları ile yönetimleri meydana gelen bir firma olarak öne çıkıyor. Türkiye sınırlarında birçok adrese ulaşmayı başarırken çok farklı seferler yapması, müşterilerin gönül rahatlıkları ile tercih etmesine olanak sunuyor. İzmir sınırlarında ulaşım isteyenler genel merkez numarası ile diledikleri an iletişim kurabileceklerdir.

Sadece arayarak bilet iptal işlemlerinden sefer değişikliklerine kadar herkes Varan Turizm ile rahat edebileceklerdir. Firma hakkında şikayet ya da farklı soru, görüş sorunları olanlar aynı numara ile iletişime geçerek istedikleri her alanda kaliteli bir hizmet alabilirler. Bunun için sadece iletişime geçmeleri, en kaliteli hizmetler için yeterli olacak durumlar arasında yerini alır.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Filiz sunger

  Karabukten ankara15 00 otobusune bindim
  Muavin kesinlikle kaba davrandı arkamdaki genç kız koltuğumu muavine kaldırmasını istediğinde bana sormadan yada izin almadan direk müdahale yaptı ben on tarafı biraz kaldırın dediğimde herkesin indirme hakkı var ifadesini kullandı çok kaba ve yolcu seciciydi yolculumdan memnun kalmadım varan markasına yakışmadı

 2. Hale yürek

  Arıyorum esenler bir saattir açmıyorBugün biletimiz vardı hastayız bağırsaklarımız bozuldu gidemedik 1 saatten fazladır arıyoruz açmıyorlar yarın İçin bizim biletlerimizi vermeleri gerekiyor