TURKCELL Müşteri Hizmetleri İletişim ve Hızlı Bağlantı

Turkcell müşteri hizmetleri numaraları ve çağrı merkezine direkt bağlantı

müşteri hizmetleri rehberleri
Turkcell müşteri hizmetleri hızlı bağlan
Turkcell diğer operatörler arasında en çok kapsama alanına sahip olduğunu iddia eden bir sim kart telefon operatör kuruluşudur. En çok çekim gücü ile övünerek reklamlarında vurgu yapan Turkcell Günümüzde diğer operatörlerden ne kadar iyi ve farklıdır bilinmez fakat gayet kaliteli hizmet veren bir kuruluş olduğu da inkar edilemez. Sizlerde Turkcell işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde halletmeniz için bazen müşteri hizmetlerini aramanız gerekebilir.
Turkcell eski ve köklü olmasının ayrıcalığını müşteri hizmetleri servisiyle de göstermektedir.
Turkcell çağrı merkezlerine bağlanmak ve işlem yapmak hızlı ve kolaydır, tek ihtiyacınız olan size aşağıda vermiş olduğumuz Turkcell iletişim numaralarını aramaktır. Ayrıca bu numaralardan kalan kontörünüzü sorgulayabilir, fatura tutarınızı öğrenebilir ve yeni tarifelere geçebilirsiniz.

Turkcell Çağrı Merkezi Telefonları

Turkcell müşteri hizmetleri

Kısa numara: 532

Diğer operatörler ve sabit hatlardan aramak için aşağıdaki numarayı kullanınız.

0 532 532 00 00

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlantı

Yukarıda ki numaraları aradığınızda sizden ne için aradığınızla ilgili bir cümle kurmanızı isteyecektir. Sonrasında size bir süre tanınacak bu süre içerisinde sesli bir şekilde “Müşteri Temsilcisi” derseniz vakit kaybetmeden direk bağlantı kurup canlı temsilci ile probleminizi çözmek için görüşebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell’le ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi bize aşağıdan yorum olarak bildirebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Ahmet ÜNAL

    Sayın yetkili, kuruluşunuzun yaklaşık 30 yıllık abonesiyim iki adet faturalı hatta sahibim (05334703915 tarafımdan kullanılan ve 05358141838 eşimin kullandığı) Nisan 2022 ayından itibaren hiç üyesi , abonesi olmadığım ve de hiç hizmet almadığım PAYCELL ilişkili abonelikler için Türkcell telefon faturama dahil edilen ücretlere muhatap olmaktayım. 73,- TL gibi bir abonelik ücreti öderken son faturam PAYCELL in haksız talep ettiği ve hizmet almışım gibi gösterdiği herbiri 78,- TL lik (Continentboard , eğlence cepte, Premium mobil ödeme, mobil indir, cepzone) için toplam 320,99 TL ücret talep edilmektedir. Kuruluşunuzun bu Paycell aboneliğimi derhal iptal etmesini, aksi halde aboneliğinizden ayrılacağım gibi yasal yollara da başvuracağımı ifade ederim.

  2. yücel alatürk

    Merhaba 23/03/22 tarihi saat 18,23:39 da 78 tllik paycell mobil ödeme işlemi gercekleştirmişim 156 pays kazanmışım ama ben bunu bilerek istiyerek yapmadım iptalini istiyorum ve bir daha tekrerını istemiyorum