TURKCELL Müşteri Hizmetleri İletişim ve Hızlı Bağlantı

Turkcell müşteri hizmetleri numaraları ve çağrı merkezine direkt bağlantı

Turkcell müşteri hizmetleri hızlı bağlan
Turkcell diğer operatörler arasında en çok kapsama alanına sahip olduğunu iddia eden bir sim kart telefon operatör kuruluşudur. En çok çekim gücü ile övünerek reklamlarında vurgu yapan Turkcell Günümüzde diğer operatörlerden ne kadar iyi ve farklıdır bilinmez fakat gayet kaliteli hizmet veren bir kuruluş olduğu da inkar edilemez. Sizlerde Turkcell işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde halletmeniz için bazen müşteri hizmetlerini aramanız gerekebilir.
Turkcell eski ve köklü olmasının ayrıcalığını müşteri hizmetleri servisiyle de göstermektedir.
Turkcell çağrı merkezlerine bağlanmak ve işlem yapmak hızlı ve kolaydır, tek ihtiyacınız olan size aşağıda vermiş olduğumuz Turkcell iletişim numaralarını aramaktır. Ayrıca bu numaralardan kalan kontörünüzü sorgulayabilir, fatura tutarınızı öğrenebilir ve yeni tarifelere geçebilirsiniz.

Turkcell Çağrı Merkezi Telefonları

Turkcell müşteri hizmetleri

Kısa numara: 532

Diğer operatörler ve sabit hatlardan aramak için aşağıdaki numarayı kullanınız.

0 532 532 00 00

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlantı

Yukarıda ki numaraları aradığınızda sizden ne için aradığınızla ilgili bir cümle kurmanızı isteyecektir. Sonrasında size bir süre tanınacak bu süre içerisinde sesli bir şekilde “Müşteri Temsilcisi” derseniz vakit kaybetmeden direk bağlantı kurup canlı temsilci ile probleminizi çözmek için görüşebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell’le ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi bize aşağıdan yorum olarak bildirebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Muammer ÖZTEKİN

    +90 533 845 38 49 numaralı Kıbrıs Hatım için 03,08,20222 tarihinde Bursa Nilüfer Şubesi Yapı Kredi Bankası TR53 0006 7010 0000 0060 8769 26 IBAN no lu hesabımdan PAYCELL e 150 TL ve 1 TL olmak üzere 2 defa havale yaptım. Yapmış olduğum havale PAYCELL hesabıma geçmediği için havalenin iadesini talep ediyorum.