Tuborg Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuborg çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Yazımızda Tuborg şikayet hattına Tuborg müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla iletişim telefonundan ulaşabilirsiniz. İşlemlerinizi Tuborg müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tuborg Çağrı Merkezi Numarası

Türk Tuborg A.Ş. 1967'den beri bira sektöründe var olan, ülkemizde geniş bir ağa sahip olan ve uluslararası ortaklıkları ile bira pazarında da bulunan büyük bir sektördür. Tuborg çeşitlerinin yanı sıra markalarıyla tanınan yaygın bir kurumdur. Altın, filtresiz, kehribar, özel, özel atış bildiğimiz çeşitlerdir. Bununla birlikte, bunların hepsinin ortak özelliği ve tuborgunun ana amacı, katkı maddeleri olmadan tek bir fabrikada üretilmesidir. Bu konuda merak ettiğiniz içeriğe 444 72 20 numaralı çağrı merkezini arayarak ulaşabilirsiniz. Üretim ve hizmet içeriklerini öğrenebilirsiniz.

Tuborg çağrı merkezi numarası aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası çağrı merkezi numarasıyla aynıdır, isterseniz çalışma saatleri içinde 0232 399 20 00 iletişim hattına da başvurabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz Tuborg yelpazemize ve markalarımıza ek olarak, size iç piyasa üretimi, yatırımcı ilişkileri, insan kaynakları, gönüllü hizmetler ve ihracat hizmetleri de sunuyoruz. Tuborg ayrıca 6 kıtaya ve 80'den fazla ülkeye ihracat yaparak ülkemizin ticaretine katkıda bulunmaktadır. Kuruluşu İzmir fabrikası olan Tuborg'un bugün İngiltere, Irak, KKTC ve Kanada gibi büyük bir ihracat pazarı var.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tuborg müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca gönderebilirsiniz. Doğrudan Bağlanma

444 72 20 Müşteri hizmetleri hattımızı aradığınızda, önce aydınlatma metni kapsamındaki yasaların, ilkelerin ve gizliliğin ayrıntılarını dinlemek için 1'i çevirebilir veya 2 tuşuna basarak müşteri hizmetlerimize doğrudan bağlanabilirsiniz. Çalışma saatlerinin dışında kalırsanız, tondan sonra adınızı ve mesajınızı bırakabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz çalışma saatleri içinde size en kısa sürede geri dönecek ve sorularınızı cevaplayacaktır. A.Ş. Ülkemize ihracatla sağladığımız üretim kapasitemizin yanı sıra, projelerimizin bir parçası olarak çalışanlarımıza ek olarak ailelerimize, bayilerimize ve tedarikçilerimize de fırsatlar sunuyoruz. “Bir kadın varsa imkansız” gibi sosy kırmızıprojelerimizle ülkemize her türlü maddi ve manevi konuda tam destek sağlayarak ödüllerimizi alıyoruz. Yararlanıcıyı hedeflediğimiz bu yolda, bunların yanı sıra her türlü şikayet ve öneri taleplerinize açık, bize www.turktuborg.com.tr adresindeki web sitemizden veya çağrı merkezimizden ulaşabiliriz ve geleceğe seyahat edebiliriz parlak yollar ile. Hedefimiz birlikte% 100 yaşam kalitesi.

Tuborg şikayet hattı için kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan şikayet hattı telefonunun aktif olarak çalışmasını sağlar

Tuborg Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. Tuborg çağrı merkezi numarasına 444 72 20'den ulaşabilirsiniz.

İletişim

Türk Tuborg Bira ve Malt Sanayi A.Ş.

Adres: Kemalpaşa Caddesi, No: 258/9 35070 Işıkkent- Bornova, İZMİR

Telefon Numarası: +90232399 20 00
Faks Hattı: +90232436 19 04-05

Adres: Ayazağa Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi, No: 15 Oycan Plaza Kat: 2 34398 Maslak, İSTANBUL

Telefon Numarası: +90 212366 40 00
Faks Hattı: +90 212 276 25 54

Türk Tuborg İletişim Hattı: 444 72 20

İnternet sayfası aracılığıyla da iletişim kurabileceğiniz Tuborg iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

İsteklerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede geri dönerek tüm sorunlar için destek. , Tuborg sizi tatmin etmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek veya Tuborg iletişim numarası üzerinden erişerek yardım isteyebilirsiniz.

Arama Terimleri : Tuborg iletişim bilgileri, Tuborg telefon numarası, Tuborg iletişim telefonu, Tuborg canlı destek, Tuborg müşteri temsilcisi, Tuborg şikayet hattı, Tuborg müşteri hizmetleri numarası, Tuborg çağrı merkezi numarası, Tuborg iletişim numarası, Tuborg Çağrı Merkezi, Tuborg Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlanıyor

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Hüseyin ÖKSÜZ

    3 gündür 30 tl ye aldığım tuborg spesıal ürünü bu akşam 35 tl ye (kocaeli/izmit/tüysüzler mah.şehit Erkan aydın ilköğretim okulu sağ çaprazındaki (ekomini) bayinizden aldım