TTNET Müşteri Hizmetleri Numaraları ve Direk Bağlantı

TTNET Müşteri Hizmetleri İletişim ve Destek Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri
TTNET Müşteri Hizmetleri

 

TTnet Türkiye’de ki en büyük internet servis sağlayıcılarındandır. Gelişmiş teknolojisi, köklü alt yapısı ve tecrübeli bir ekibe sahiptir. Fakat ne kadar geniş bir kitleye hitap ederseniz bir o kadar müşteri ilişkileri ve iletişiminizi geliştirmeniz gerekir. TTnet internet kullanan müşterilerinde yoğun olarak iletişime geçmek zorunda kaldığı aşikardır. Bu duruma TTnet’te elinden geldiğinde hızlı cevap vermektedir. Bizlerde aşağıda sizlerle işinizi kolaylaştırmak adına TTnet iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Her an bir işimizin ortasında kesilen internet yada herhangi bir sorundan dolayı ulaşmamız gereken ttnet destek servislerinden bir tanesi de  ttnet müşteri hizmetleri numarasıdır. Örneğin çok önemli bir iş üzerindeyken yaşanan problemler, Ders çalışırken, Online oyun oynarken, Video izlerken, görüşme halindeyken gibi durumlarda birden yaşanan internet sorunları bizi gerçekten zor duruma sokabiliyor. Tabi ki sadece internet gitti diye ttnet numarAlarını aramayız, bazen fatura, tarife, internetin yavaşlaması, teknik destek veya abonelik işlemleri vs. gibi konularda da ttnet müşteri hizmetlerinden yardım almamız gerekebilir. Aynı zamanda şikayet, soru ve sorunlarınızı da belirtmek isteyebiliriz.

TTNET Çağrı Merkezi Numaraları

7/24 hizmet veren TTnet telefon numaraları aşağıda ki gibidir. İstediğiniz saatlerde çağrı merkezini arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
TTnet Telefon Numarası:
444 1 444
 
Kurumsal Telefon Numarası:
444 4 564

TTnet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlantı ve Kısa Yol Tuşları

TTnet müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra dakikalarca hatta beklememek için TTnet müşteri temsilcisine direk bağlanmanızı sağlayan yöntem şu şekildedir. Verdiğimiz numarayı aradıktan sonra önce “1” ardından “6” tuşlarını basarak TTNET direk müşteri temsilcine bağlana bilirsiniz.
Ayrıca farklı bir işlem yapmak isterseniz aşağıda ki tuşları kullanabilirsiniz.
 • 1. Teknik destek için “1”
 • 2. Tivibu için “2”
 • 3. Fatura işlemleri için “3”
 • 4. Diğer hizmetler için “4”

TTnet Müşteri Destek Bilgileri

Eğer TTNET’den almış olduğunuz internet bağlantınızda bir kopukluk meydana gelirse. TTNET Çağrı Merkezini aramadan önce aşağıda ki yöntemleri öncelikle denemeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

1. Olarak, ilk önce modemin reset düğmesine basıp çekmemiz ve ışıkların hepsi tekrar yanana kadar biraz beklememiz gerekiyor. Eğer internetiniz düzelmediyse 2. yönteme geçiniz.

2. Yöntem ise modemin arkasında bulunan ufak deliğe sivri iğne benzeri bir şeyle sokup 5 sn boyunca basılı tutmamız gerekiyor ama ikinci yöntem modemi tamamen sıfırladığı için tekrar ttnet kullanıcı adınız ve şifrenizle kurulum yapmanız gerekiyor bu yüzden bilmeyenlere tavsiye etmiyoruz.

 Birinci yöntemi denedikten sonra işe yaramazsa TTnet müşteri hizmetlerini aramanızı öneririz. Genellikle onlarında size yaptıracağı ilk iki işlem bu olacaktır. Bu işlemleri TTNET temsicisi size yaptıracağı bunları denediğinizi belirterek zaman kazanmış olursunuz.

Sizlerinde TTnet hakkında bizlere yazmak istediklerinizi, aşağıdan yorum olarak ekleyebilirsiniz.
Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Mesut

  Facebookta eski numaram kayıtlıydı şuan giriş yapamıyorum

 2. Sehbal Küçükler

  Hesabım silinmişti ve eski hesabımı bir türlü bulamiyorum anılar bölümü yok ismim dahi farkli çıkıyor su anda kullandığım da

 3. Memiş Göktaş

  Merhaba Ben Memiş Göktaş 16 yıldır kullandığım hesabım aniden kapanmistir hesabima giremiyorum tekrar aktif olmasını istiyorum

 4. mağdur

  her ay düzenli ödeme yapılmasına rağmen sürekli internet sıkıntısı yaşıyorum. Evin diger noktalarında internet ıerişimi yok…..ayrıca defalarca iletişime geçmeme rağmen kalıcı bi sonuç alamadım…..hiç memnun deyilim

 5. ADEM ÖZEL

  BİLGİ NOTU

  ŞİKAYET İLETİSİ :TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ HİZMETLERİNE

  Şikayette Bulunan :Adem ÖZEL [email protected]

  Şikayet Edilen kurum : Türk Telekom ( Faturalı hat: no : 0530 1435719 )

  ŞİKAYET KONUSU

  Konu:Daha Önce kurumunuz Müşterisi iken kullandığım yukarıda kayıtlı hat numaram (05301435719) Bir müşteri temsilcinizin beni araması ve hattımın sabit fiyatla kalacağını belirterek

  ve üstüne 3 gb internet ekleneğini söylemesiyle birlikte ay sonunda fatura fiyatımın 2,5 katına çıktığını görmemle birlikte kurum değişikliğine gittim.

  Başka bir hatta taşıdıktan sonrada konuyu Cimere taşıyarak kurumunuzu şikayette bulundum………. Tarih:15.02.2019 CİMER BAŞVURU DETAYI #1900424924

  Bugünse beni Tahsilat departmanından arayan Suna hanım 05079854927 nolu telefondan borcum olduğunu ve Türk Telekomun beni hukuki bir sürece davet edeceğini belirtti.

  Sonrada Müşteri hizmetlerine konuyu söylememi istedi oysa benim kuruma yazdığım cimere bildirdiğim bir süreç var.

  Kurumunuzun beni fiyat garantisi taahhüdü vermesine rağmen aylık faturamı iki katından fazlaya çıkardığı gerçeği var.

  Bende bir vatandaş olarak kurumunuz bu gerçeği göz ardı ederse yasaların bana verdiği kanuni hakkı sonuna kadar kullanacağım.

  Onca yıl kurumunuz müşterisi olarak kurumunuza hiç saygısızlık yapmadım.

  Faturalarımı ve borçlarımı düzenli ödedim.

  Verilen Taahhüdü bozan ve müşteriyi kandırmaya çalışan sizin personeliniz, peki neden ben madur ve oluyorum.

  Kurumunuzca bana kesilen ve söylenen bedel Fatura 78,75 TL + Hat Bedeli 32,52 TL + Cezai Bedel 44,13 TL + 2,32 TL Devlete ödenen bedel TOPLAM BEDEL = 157,72 TL

  Benim suçum ne? Türk Telekoma Müşteri olmak mı?

  Adem ÖZEL