Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim 2021

Trendyol İletişim – Müşteri Hizmetleri – Şikayet Hattı

trendyol müşteri hizmetleri i̇letişim
trendyol müşteri hizmetleri i̇letişim


Trendyol Telefon Numarası: 0 212 331 0 200
Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarasını ve diğer iletişim araçlarını ekledik. Sizde Trendyol iletişim no kullanarak çağrı merkezine bağlanabilir ve her türden istek, soru, sorun ve şikayetlerinizi Trendyol müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz.

Trendyol Eposta: [email protected]

Trendyol Resmi İnternet Sitesi: https://www.trendyol.com/

Trendyol özelikle kadın müşterilere hitap eden bir online moda e-ticaret şirketidir. İnternet üzerinden alışveriş yapan kadınların neredeyse çoğunun bildiği e-ticaret sitelerinin başında yer almaktadır. 15 Milyona yakın kayıtlı üye sayısı sahip internet sitesi DSM GRUP A.Ş firmasına aittir. Dünya genelinde bir çok yatırımcıdan destek alan şirket 60 milyondan fazla ürün yelpazesiyle 7’den 70’e tercih edilen bir platformdur. Hizmete başladığı günden bu yana aylık ortalama 60 milyondan fazla ziyaret edilen ve büyümeye hızla devam eden Trendyol başarısını açıkça göstermektedir. 2018 yılı itibariyle bir çok popüler e-ticaret sitenin Çin’li yatırımcısı Alibaba Group bünyesine girmiştir. Bunun ardından hem ürün yelpazesi genişlemiş hem de başta Almanya olmak üzere bir Türk markası dünyaya açılmaya başlamıştır. Trendyol müşteri hizmetleri alışveriş öncesi ve sonrası size her konuda destek vermektedir.

Şuna da göz atabilirsiniz: TÜRK TELEKOM Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Trendyol sistemi her ne ne kadar müşteri odaklı ve kullanıcı dostu olsa da, konu e-ticaret olunca bilindiği üzere bir çok soru ve sorunla karşılaşmak muhtemeldir.
Trendyol.com sitesinde olası karşılaşabileceğiniz en popüler sorunlardan bazılarını aşağıda sizlere listeledik bunlar ve farklı konularda destek almak için listenin altında bulunan Trendyol iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

 • İade İşlemi
 • Sipariş İptali
 • Ücret İadesi
 • Adres Değişikliği
 • İade Kargo Ücreti
 • İade Edilemeyen Ürünler
 • İade Adresi
 • Kampanyalı Ürün İadesi
 • Kargo Firması
 • Kargo Süresi
 • Kargom Nerede?
 • Teslimat Ücreti
 • Sipariş Takibi
 • Sepet Birleştirme
 • Değişiklik Talebi
 • İndirim Kuponları

Trendyol Çağrı Merkezi

Trendyol çağrı merkezi oldukça yoğun tempoda çalışır ve müşterilerine net bir şekilde yardım ve destek sunmaya gayret eder. Sizlerde her türlü sorununuz da çekinmeden telefonla Trendyol çağrı merkezlerini arayarak destek isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken aşağıda sizlerle paylaştığımız Trendyol çalışma saatleri içerisinde Trendyol telefonları aracılığı ile kendilerine ulaşmak.

Trendyol Telefon Numarası

0 212 331 0 200 

Trendyol Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri

Hafta içi= 08:30-24:00
Cumartesi= 10:00-24:00
Pazar günleri= 10:00-17:00

Trendyol İletişim Bilgileri

Ayrıca Trendyol ile farklı bir çok şekillerde iletişim kurabilirsiniz. Bunun için sizlere aşağıda her tülü Trendyol iletişim bilgilerini sunuyoruz. Sizler için en kolay yoldan iletişime geçebilirsiniz.

Fax: 0 212 332 18 93

Trendyol E-Posya Adresleri

Markanızı Trendyol.com’da görmek için
[email protected]

Markanızı Trendyol.com’da görmek için
[email protected]

İş başvuruları için
[email protected]

İşbirliği İçin
[email protected]

Medya İçin
[email protected]

Kayıtlı e-posta adresi
[email protected]

Trendyol Merkez Adresi

DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No:237 Kat:1-B 34398 Maslak/İstanbul

Yukarıda sizlere Trendyol ile iletişime geçebileceğiniz farklı yolları sunduk. Sizlerin de Trendyol markası ile alakalı bizlere yazmak istediklerinizi aşağıdan yorum olarak göndermekten çekinmeyiniz.

Trendyol müşteri temsilcisine nasil ulasabilirim?

Trendyol müşteri hizmetleri çalışma saatleri merak ediliyor. Trendyol müşteri hizmetlerine 0212 331 0 200 numarasından hafta içi ve hafta sonu 08:30-24:00 saatleri arasında ulaşılabiliyor

Trendyol müşteri hizmetleri 7 24 mü?

Trendyol müşteri hizmetleri canlı destek hafta içi ve hafta sonu da dahil olmak üzere saat sabah 08:00 ile akşam 24 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışında yaptığınız aramalar sadece sesli yanıt sistemi sizi karşılar.

Trendyol cüzdan nedir?

rendyol cüzdan Trendyol içinde bulunan bir çeşit banka hesabı gibidir. Cüzdana para yükleyerek dilediğiniz zaman alışverişlerinizde bu cüzdanı kullanabilirsiniz. Böylece her seferinde banka bilgilerinizi girmenize gerek kalmaz ayrıca iade işlemlerinde iade edilen ödemenizi Trendyol cüzdana yapılmasını isterseniz ilerde başka bir alışverişinizde bu parayı kullanabilirsiniz.

Trendyol un sahibi kim?

Dünyanın önde gelen alışveriş sitelerinden biri olan Alibaba trendyol'a ortak oldu şuan Trendyol Alibaba bünyesinde hizmet vermektedir. Trendyol kurucusu ve CEO'su

Trendyol mağazaya nasıl mesaj atılır?

Trendyol satıcı sayfasına girerek satıcıya mesaj gönder kısmından ilgili satıcıya mesaj atabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. [email protected]

  ÜRÜNÜN FATURASINA ULAŞMAM GEREKİYOR KİNG DOĞRAMA MAK. BOZULDU.SİPARİŞİME ULAŞTIM FATURAYA ULAŞMAM GEREKİYOR.KONUŞABİLECEĞİM MÜŞTERİ TELEFONUNUZ NEDİR ?

 2. ömer cihan

  telefonuma 05366796255 nolu telefon&watsap tan trendyol işe alım müdürüyüm diye part time işe alım meesajı geldi dogrumudur telefon şirketinizemi ait

 3. Rukiye Taşçı

  1391125069 numaralı siparişinizin iadesi bankanıza 11.07.2022 tarihinde iletilmiştir. 141.74 TL geri ödeme tutarının kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişebilir. Bu mesaj geldi ama ücretim hala yatırılmadı.

 4. halil

  telefon numaram bana ait olmayan bir mail adresi ile açılmış trendol hesabında kullanılıyor. müşteri hizmetlerine o hesabı kapatın numaramı iptal edin dedim yapamıyoruz dediler bu sorunun acilen giderilmesini istiyorum. numaram 05078120791 bana ait mail adresi ve trendyol adresi [email protected] dur. ama benim numaram c……[email protected] mail adresi ile açılmış hesapta kullanılıyor.