Trendyol Express İletişim Numaraları

Trendyol-Express-Iletisim-Numaralari
Trendyol Express İletişim Numaraları

Trendyol Express iletişim numaraları ile uygulamada yaşadığınız her türlü sorunu çağrı merkezi personeline aktarabilirsiniz. Trendyol, müşterilerine Trendyol Express ile kaliteli ve güvenilir hizmetler sunar. Uygulamadan satın alınan ürünler, firmanın kendi kargo hizmeti ile alıcılara teslim edilir. Trendyol Express ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız durumda Trendyol Express iletişim numaraları üzerinden kolayca şikayetlerinizi firmaya ulaştırabilirsiniz.

Trendyol Express Online İletişim Merkezi

Trendyol Express iletişim platformuna online olarak katılabilir ve formu doldurduktan sonra kullanıcı olarak şikâyet talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için bilgisayar ya da cep telefonunuzdan Trendyol Express ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Formu doldurduktan sonra şikâyet ya da görüşmek istediğiniz konuyu belirterek formun yetkililere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Formunuzun ulaşmasının ardından yetkililer size kısa süre içerisinde konu ile görüşmek üzere dönüş yapacaktır. Trendyol Express firma adres bilgileri aşağıdaki gibidir;

 • Trendyol Express Maslak Ofis: Maslak Büyükdere Caddesi Spine Plaza No:243/ 19 Sarıyer /İSTANBUL
 • Trendyol Express Operasyon Merkezi: Akse Mahallesi 553. Sokak No:11 Çayırova/KOCAELİ

Trendyol Express İletişim Numaraları

Trendyol Express kargo iletişim numarası 0850 759 15 15’tir. Bu numarayı her yerden her zaman arayarak sipariş verdiğiniz ürünlerin karodaki durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 0850 759 15 15 no’lu hattı arayarak firma hakkında her türlü şikayetinizi iletebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden ve her adresten Trendyol Express çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Trendyol Express İletişim İstanbul genelinde 0850 759 15 15 numaralı hat ile hizmet verir. İstanbul veç evre illerden bu numarayı çevirerek sorunlarınıza çözüm bulabilir ve şikayetlerinizi iletebilir.

Antalya’da yaşayanlar Trendyol Express Antalya iletişim numarası olarak 0850 759 15 15 numarasını çevirebilir. Trendyol Express Ankara iletişim numarası da yine aynıdır. Dilediğiniz telefondan bu numarayı çevirerek çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Trendyol Express Çağrı Merkezi haftanın her günü uygulamanın kullanıcılarına ait sorunları çözmekle yetkilidir. Çağrı merkezi personeli ile iletişime geçerek hem hizmet hem de kargo hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Trendyol Express Gaziantep iletişim numarası nedir sorusuna yanıt arıyorsanız 0850 759 15 15 numaralı hat ihtiyacınıza çözüm olacaktır. Adana’da ikamet edenler için de Trendyol Express Adana iletişim numarası yine 0850 ile başlayan numaradır. Trendyol Express kargo iletişim numaraları aracılığı ile her zaman firmaya ulaşabilir ve her konuda teknik destek alabilirsiniz. Trendyol Express Çağrı Merkezi çalışma süreleri aşağıdaki gibidir;

 • Pazartesi: 00.00- 23.59
 • Salı: 00.00- 23.59
 • Çarşamba: 00.00- 23.59
 • Perşembe: 00.00- 23.59
 • Cuma: 00.00- 23.59
 • Cumartesi: 00.00- 23.59
 • Pazar: 00.00- 23.59

Trendyol Express Sosyal Medya İletişim

Trendyol Express sosyal medya iletişim adresleri;

Trendyol Hakkında

Trendyol bir Türk girişimci olan Demet Türk tarafından kurulan, bugün Türkiye genelinde hizmet veren online alışveriş sitesidir. Site içerisinde yüzlerce farklı markaya ait binlerce ürün, en güvenilir koşullarda müşterilere sunulur. Kullanıcılar kişisel bilgileri ile uygulamaya giriş yaptıktan sonra diledikleri her şeyi en uygun fiyat ve en güvenilir kargo seçenekleri ile adreslerine teslim alabilir.

Trendyol’un merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu olan Trendyol, aynı zamanda hızlı market ve yemek gibi ek hizmetleri de kullanıcılarına sunar.

En Yakın Trendyol Express Nerede?

Trendyol Express ile güvenli koşullarda internetten ürün satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Trendyol üzerinden satın aldığınız birçok ürün firmanın kendi kargo firması olan Trendyol Express ile adresinize ulaştırılır. Size en yakın Trendyol Express adresinin neresi olduğunu öğrenmek için haritaya göz atabilirsiniz.

En Yakın Trendyol Gel Al Noktası Nerede?

Trendyol Gel Al Noktası ile ürünlerinizin kargodan gelmesini beklemeye gerek kalmadan kendiniz teslim alabilirsiniz. Bulunduğunuz şehir her neresi olursa olsun size en yakın Trendyol Gel Al noktasının yerini öğrenmek için haritaya göz atabilirsiniz. Trendyol Express hakkında en fazla sorulan sorular ve yanıtları için Sık sorulan Sorular bölümüne göz atabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Trendyol Express Hangi Kargo Firması ile Çalışıyor?

Trendyol Express, Trendyol firmasına ait bir kargo firmasıdır Trendyol Group bünyesi altında teslimatlarını gerçekleştirmektedir.

Trendyol Express Dağıtıma Çıkan Kargo Ne Zaman Gelir?

Trendyol Express haftanın 6 günü adrese teslim kargo hizmetini sunar. Kesintisiz olarak internet üzerinden sipariş edilen kargoları alıcılarına teslim eden kargo firmasının çalışma günleri ve saatleri aşağıdaki gibidir;

 • Pazartesi: 09.00- 21.00
 • Salı: 09.00- 21.00
 • Çarşamba: 09.00- 21.00
 • Perşembe: 09.00- 21.00
 • Cuma: 09.00- 21.00
 • Cumartesi: 09.00- 21.00
 • Pazar: KAPALI

Trendyol Express Evde Bulamazsa Ne Olur?

Trendyol Express kargo firması bütün kargoları verilen adreslerde alıcılarına teslim eder. Adrese gelen kargo çalışanı eğer alıcı kişiyi evde bulamazsa, bu durumda iletişim numaraları üzerinden alıcılara ulaşır. Görüşme gerçekleştiği taktirde alıcı yakın adreslerde ise paket teslimatı yapılır. Alıcı ile iletişime geçilemez ve gerekli yönlendirme yapılamazsa, paket bir sonraki iş gününde teslim edilmek üzere Trendyol Express kargo çalışanı tarafından geri alınır.

Trendyol Gel Al Noktası Nedir?

Trendyol Gel Al Noktası, Trendyol müşterilerine sunulan teslimat hizmetlerinden birisidir. Trendyol ile anlaşmalı noktalar teslimat noktası olarak kaydedilir. Alıcılar dilerse kargolarını Trendyol Express firmasının kapıya getirmesini beklemeden Trendyol Gel Al noktalarından kendisi teslim alabilir. Anlaşmalı teslimat noktalarında çalışma saatleri değişiklik göstermektedir. Ancak bu noktalarda bulunan teslimat otomatları 7/24 açıktır.

Trendyol Express Hangi Araçları Kullanır?

Trendyol Express kargo dağıtım firmasında 2015 ve üzeri modele sahip araçlar kullanılmaktadır. Vergi borcu olmayan, muayenesi zamanında yapılmış ve gerekli kontrollerden geçirilmiş araçlar kargo personellerine teslim edilir.

Moov Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha fazla bu tarz makale için https://www.musterihizmet.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Jasmine

  Good day

  I wanted to reach out and let you know about our new dog harness. It’s really easy to put on and take off – in just 2 seconds – and it’s personalized for each dog.
  Plus, we offer a lifetime warranty so you can be sure your pet is always safe and stylish.

  We’ve had a lot of success with it so far and I think your dog would love it.

  Get yours today with 50% OFF: caredogbest.com

  FREE Shipping – TODAY ONLY!

  Thanks for your time,

  Jasmine

 2. Mehmet

  Numarayı gönder bilirmisin