Trabzonspor Müşteri Hizmetleri

Trabzonspor müşteri hizmetleri, mail adresi, kulüp adresi gibi birçok detay araştırılan konular arasında yerini alıyor. Sizler için bu makalemizde Trabzonspor müşteri hizmetlerinden, anlık iletişim kurulan telefon numarasına, canlı destek adresinden şikayet numarasına kadar merak edilen her şeyi bir araya getirdik.

Trabzonspor Kulübü Adres

Trabzonspor kulübü adres Üni mahallesi, A. Suat Özyazıcı Caddesi, M. Ali Yılmaz Tes. No: 31 – 35 olarak öne çıkıyor. Trabzon’da yer alan tesis hakkında birçok detay öne çıkıyor. Her ne kadar Trabzonspor ilk kurulum yılı 1967 olarak bilinse bile 1922 yılında basılan üç futbol kitabının bir tanesinde Trabzonspor ile ilgili bilgilerin yer alması tarihin çok daha eskilere kadar uzandığına işaret ediyor. Karadeniz Fırtınası, 2 Ağustos 1967 tarihinde resmi olarak kurulumlarını tamamlamıştır.

Futbolda Anadolu devrimi olarak bilinen takımlardan bir tanesidir. Türkiye merkezli spor kulübü bu güne kadar birçok başarıya imza atmıştır. Özellikle de futbol şubesi ile kısa sürede tanınmış bir kulüp olarak yerini alırken şampiyon olmayı başaran ilk Anadolu kulübü olarak da gözleniyor. Ahmet Ağaoğlu başkanlığında çalışmalarına devam eden Trabzonspor güncel bir şekilde futbol branşında birinci lig düzeylerinde temsil etmeye devam ediyor. Trabzonspor kanadında yer alan;

  1. Basketbol
  2. Futbol
  3. Voleybol
  4. Eskrim
  5. Atletizm
  6. Atıcılık
  7. Boks
  8. Judo
  9. Masa tenisi
  10. E-spor akımlarında öncü olduğu biliniyor.

Birinci lig düzeylerinde olmayı başaran kulübün tam 8 farklı başarısının yer alması da öne çıkıyor. şampiyonlukların 7 tanesi erkeklere ait olurken bir tanesi de kadınlara ait olarak yerini alıyor.

Screenshot-7-1
Trabzonspor Müşteri Hizmetleri

Trabzonspor Mail Adresi

Trabzonspor mail adresi [email protected] olarak öne çıkıyor. İletişim adresi üzerinden isteyen herkes rahat bir iletişim kurmayı da başarabilecek. Bu yüzden Trabzonspor mail adresi aktif bir şekilde kullanılmaya devam ediyor.

Uzun  zaman boyunca Trabzonspor her ne kadar sadece futbol kulübü olarak tanınmış olsa bile birçok branşa da ev sahipliği yapması ile dikkatleri çekiyor. 2008 yılındayken TB2L takımları arasında yer alan Alpella’nın satın alınması ardından ilk defa futbol haricinde bir takım sporu ile ikinci lig ile üzeri düzenlemeye katılmak için de hak kazandıkları biliniyor. Trabzonspor Basket, ikinci lig sınırlarında terfi etmesi ardından iki yıl sonra 2010 yılındayken Trabzonspor Basketbol Ligi’ne çıkmaya hak kazanmıştır.

Trabzonspor Şikayet

Trabzonspor şikayet için resmi numaralar arasında yer alan 0533 086 50 67 ya da 0533 086 48 67 ya da 0212 981 19 67 numaraları ile iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *