Tosla Müşteri Hizmetleri

Tosla müşteri hizmetleri; Akbank tarafından gelişimleri tamamlanan ön ödemeli kart hakkında ne gibi dilek, şikayet, istek varsa anlık olarak çözümleri sunmak için hizmetlerine devam ediyor. Sizler de Tosla müşteri hizmetleri hakkında ne gibi detayları merak ediyorsanız yazımızdan anında erişebilirsiniz. Tosla müşteri hizmetleri direk bağlanma seçenekleri sayesinde anında erişimler sağlanarak hizmetlerden faydalanmak öne çıkacak.

Tosla Canlı Destek

Tosla canlı destek; Akbank tarafından geliştirilen ve ön ödemeli kart olarak kullanılan kartlara yapılan yüklemeler ardından sınırsız kullanım sırasında meydana gelebilecek her türlü konuda yardımcı oluyor. Para transfer işlemlerinin Tosla sayesinde çok daha kolay bir hal alması, en ufak bir ödeme yapılmaması, rehberde yer alan arkadaşlara anında para gönderme ve alma işlemleri sunulurken birçok kampanyadan faydalanma seçeneği sunuyor.

0850 477 08 67 telefon numarası üzerinden anında erişim sunarken Tosla uygulaması sayesinde de istenilen hizmetler anında yapılabilecek. Tüm sorulara yanıt almak için Tosla çağrı merkezlerinden bilgi alışverişi yapmak yeterli olacak.

Screenshot-8-1
Tosla Müşteri Hizmetleri

Tosla Müşteri Hizmetleri Çalışma Saati

Tosla müşteri hizmetleri çalışma saati 7 gün 24 saat boyunca devam ediyor. En ufak bir kesinti olmadan istenilen her an canlı destek hizmetleri ile erişim mümkün oluyor. Mobil banka deneyimlerini elde etme konusunda ülkemizin en değerli bankası olarak öne çıkan Akbank tüm kullanıcılarına Tosla ile hizmet vermeye devam ediyor.

En ufak bir sorun ya da istek sırasında dileyen herkes Tosla müşteri hizmetleri ya da canlı destek ile iletişime geçebilecek. Meydana gelen sorunlar her ne olursa olsun anında en uygun olan çözümler sunulacak ve müşteriler için kaliteli bir bankacılık deneyimleri sunulacak. Bu yüzden günün her saati çalışmalarına devam eden canlı destek hattı alanında uzman isimlerden meydana geliyor.

Tosla Telefon Numarası Güncelleme

Tosla telefon numarası güncelleme nasıl yapılır diye merak eden kişiler;

  1. Tosla uygulamasının ayarlar kısmına girerek kendi değiştirebilir.
  2. Canlı destek ekibine anlık chat kanalından yazarak eski numaranın yeni numara ile güncellemesini talep edebilir.
  3. Tosla müşteri hizmetlerin arayarak sistem üzerinden anında değiştirebilir.

Tosla Chat Kanalı

Tosla chat kanalı kesintisiz bir şekilde 7 gün 24 saat boyunca çalışmalarına devam ediyor. Tosla kullanıcılarının karşılaştıkları sorunlardan ne gibi dilek ve istekleri olduğuna her zaman önem veriyor. Her geçen gün daha farklı gelişmeler ile ön plana çıkarken birçok kaliteli deneyimi sunan bankacılık hizmeti olarak yerini alıyor.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Zeynep ÖKTEM

    Numaramı değiştirmek istiyorum

  2. Emre Han

    Hesabımın kapatılmasını istiyorum