TNT Müşteri Hizmetleri İletişim & Çağrı Merkezi Numarası

TNT Express Müşteri Hizmetleri

TNT Express 60 bin civarı çalışanı ile 200’den fazla ülkeye kargo ve lojistik hizmeti veren bir şirkettir. Günlük milyonlarca teslimat gerçekleştirmektedirler. TNT kargoyu diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerden biriside kişiye özel esnetilebilir çözümler sunmasıdır. Bu konuda ne zaman ve nereye isterseniz anlaşarak TNT kargo ile teslimatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dünya çapında önde gelen bir çok lojistik şirketi ile beraber çalışan TNT Express’le gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini ön planda tutan, müşterisini dinleyerek anlayıp harekete geçen bir portföy çizmektedirler. Hizmet konusunda hiç bir ayrım gözetmeyen ister büyük bir lojistik ihtiyacınız olsun isterse bir zarf olsun en iyi koşullarda teslimatınızı gerçekleştirmektedir. Türkiye’de özelikle kurumsal firmalar tarafından daha çok tercih edilen bir yapıya sahiptirler.

TNT Express Müşteri Hizmetleri

Her zaman müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye çalışanlarıyla ihtiyacınız olabilecek her türlü soruya cevap veren TNT Müşteri Hizmetleri iletişim bilgileri aşağıda sizlere sunulmuştur.

TNT Express Çağrı Merkezi Numarası

444 0 868

TNT çağrı merkezi numarası üzerinden her türlü bilgi, işlem ve sorgulama gibi hizmetleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

TNT Gönderi Takip

TNT kargo ile gönderilerinizin güncel durumunu sorgulamak mümkün, bunun için size verdiğimiz resimli bağlantıya tıklayınız ardından açılan sayfa üzerinden “Konşimento Numarası” yada ” Müşteri Referans Numarası” aracılığı ile Tnt kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

TNT Express Gönderi Takip

TNT Express Türkiye Adres

 TNT international express taşimacilik ti̇caret li̇mi̇ted şirketi̇
İşletme Merkezi:    Saray Mah. Site Yolu Sok. No.21 34768 Ümraniye / İstanbul

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Burcu

  2 haftadır karşı ödemeli olarak bana hesap no doğru olarak verildiği teyit edilmiş zarf gönderiyi alıcıya göndermedim. Hata verdiğini söyleyip yardımcı olmadan tel. Kapatıyorlar… yurtdışı ise verdiği anlaşmalı hesap no ile dünyada heryere gönderi yaptığını söylüyor.
  Acil çözüm bekliyorum
  Burcu Yazıcıoğlu
  533 428 97 98

 2. GÜLCAN ÇETİN

  375218897 NOLU KARGOMUZ HALA ALICISINA ULAŞMADI . BU NEDENLE CEZA ÖDEYECEĞİZ . ACİL TESLİMAT BUGÜN OLSUN LÜTFEN . DAHA FAZLA GECİKİLMEMELİDİR .

 3. cem

  keşke aradığında açsalar. 15-20 defa arıyoruz açmıyorlar

 4. Nuraydan kadir Ahmed

  Ve iki kargom var no 122129575…143963976

 5. Nuraydan kadir Ahmed

  Bugun kargonun teslimi yapilmasi gerekiyordu ala gelmedi adreste ve tel yanis uazilmis Adr.Rødstuveien 23 tel 004796677050

 6. Akra Şekerleme

  Dear authorized person,

  On 01.10.2021 we made cargo shipment from Turkey Sakarya to Tunisia. The delivery date was given as 5 th October by the TNT system. Shipment follow number: 368472939. Cargo has not received so we are embarrassed about that. On 5th October I phoned TNT and learned that there was delay about transit. Our customer didn’t receive yet so we and our customer don’t accept any payment for this shipment. Take attention urgently.

 7. Dr. RECEPGEDİKOĞLU

  Sayın yetkili, İstanbul’da yerleşik kendini TNT hukuk danışmanı ve yetkilisi olarak bildiren Ali AYDIN denilen zati kurumsal isminizi kullanmak sureti ile benden haksız para talebinde bulunmaktadır. BU zat ; 000813312 abone numaram dan bahisle, ” cari hesaptan doğan borcunuz bulunmaktadır ” diyerek, benden para talebinde bulunmakta, söz konusu işlme esas belge ve bilgileri yollayın dediğimde işlem yapmamaktadır. Atlas-ON A.Ş 2015 yılından bu yana faaliyette bulunmamakta, faaliyetini dondurmuş bulunmaktadır. İrtibat telefonu olarak sürekli olarak farklı telefon numaraları vermektedir. Verdikleri telefon numaraları : 02166338484- 02163831363 olup lütfen bu konu ile ilgilenmenizi talep etmekteyim.

 8. Narenciye İhracat (Citrus Eksport) LTD.

  Merhaba.. İyi günler.
  000775318 nolu aboneniziz.
  2019 Eylül ayından 2020 Temmuz ayına kadar olan
  süre içerisindeki Cari Hesap Extresini gönderebilir misiniz?.
  Teşekkürler.

  BÜNYAMİN ŞAHİN
  Narenciye İhracat (Citrus Eksport) LTD.

 9. Yüksel ünlü

  Kg 7.0
  90/60/18 ebatlarında ki koli kaç tl tutar