TikTok Müşteri Hizmetleri İletişim Destek Bilgileri

tiktok müşteri hizmetleri letişim
tiktok müşteri hizmetleri letişim

Tiktok, Musical.ly ekibi tarafından geliştirilerek kullanıma sunulmuştur. Tiktok çıktığı günden beri oldukça ilgi görerek popüler uygulamalar arasına girmeyi hızlıca başardı. Tik Tok uygulaması, insanların videolarını çekerek diğer insanlarla paylaşma olayını temel alır. Öncesinde benzer bir çok uygulama çıkmış olsa da hiç biri TikTok kadar işlevsel olmadığı için kalıcı olamadılar. Diğer video paylaşım eğlence uygulamalarından Tiktok’u ayıran özeliklerin başında, kendine ait efektleri ve özgünlüğü yer almaktadır. Her gün farklı bir popüler konulu video çekerek, sizlerde hayal gücünüzü zorlayıp oldukça eğlenceli videolar ortaya koyabilirsiniz.

Tiktok Müşteri hizmetleriyle iletişim kurmanızı gerektiren bir çok husus olabilir. Bunlardan bazıları Tiktok şifre, hesap, teknik sorunlar gibi başlıca sıkıntılar gelmektedir. Bu tür sorunlarınıza ve daha fazlasına çözüm bulmanız adına Tiktok müşteri hizmetleri bir destek sitesi kurarak bir çok teknik destek sorusuna cevap vermiştir.

TikTok Destek ve Yardım

Ayrıca TikTok iletişim adreslerinin başında e-posta adresi gelmektedir. Sizde amacınıza uygun olarak sorunlarınızı tiktok destek ve yardım ekibine iletmek isterseniz sizlere sunmuş olduğumuz eposta adreslerinden birini tercih edebilirsiniz

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

 

Sizlere yukarıda Tiktok iletişim bilgilerini sunduk. Sizlerinde Tiktok hakkında bizlerle paylaşmak istediklerinizi aşağıdan yorum olarak gönderebilirsiniz. Tiktok şikayet, öneri ve isteklerinizi yorum olarak göndererek insanlarla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Tiktok İndir

Henüz sizlerde Tiktok uygulamasını ceptelefonu veya tablet gibi akıllı cihazlarınıza indirmediyseniz hemen aşağıdaki bağlantıları kullanarak eğlenmeye başlayabilirsiniz. Tiktok indirme oldukça kolaydır. İos veya Android tabanlı herhangi bir cihazınıza kolayca indirip kurarak, ister misafir olarak videoları izler isterseniz kolay bir üyelik oluşturarak Tiktok dünyasına sizde adım atarsınız.

Tiktok Android İndir

Tiktok İOS İndir

Tiktok Müşteri Hizmetleri

Gelişen teknoloji ve farklılaşan internet kullanımının, sosyal medya kullanımını büyük ölçülerde değiştirdiğini görüyoruz.  Çağımızın eğlence anlayışını sosyal medya inşa eder hale geldi. Eğlenceli içeriklerin paylaşıldığı Tiktok da, her yaştan ve seviyeden insanın kullandığı bir platform.

Tiktok Hakkında

Tiktok kullanıcılarına 60 saniye içinde videolu içerikler üretme imkanı sunan bir sitedir.  İçerikleriniz tehdit, hakaret ya da bir suç içermediği sürece uygulama üzerinden içerik paylaşımında bulunmakta özgürsünüz.

2016 yılında ortaya koyan çıkan uygulama, özellikle ülkemizde geniş çaplı kitleler tarafından kullanılmakta. Zaman zaman tartışmalara da yol açsa, bu durum kullanıcı sayısını etkilemiyor.

Tiktok Şikayet

Uygulama üzerinde karşılaştığınız rahatsız edici içerikleri, kolayca şikayet edebilirsiniz.  Ana sayfada gezinirken önünüze çıkabilen uygunsuz içerikler, eğlenceli geçen vaktinizi birden tersine çevirebilir. Bu kullanıcılar için, oldukça rahatsız edici bir durumdur. Rahatsız edici içerikler, kullanım kalitenizi ciddi anlamda düşürüyorsa videoları ilgilenmiyorum olarak işaretleyebilirsiniz. Böylece ana sayfanızı kendiniz oluşturmuş olursunuz.

Tiktok şikayet bildirimleriniz için, her videonun sağ alt köşesinde bulunan, Bildir seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu aşamada sizden şikayetinizin nedeni ve kısa bir açıklama istenir. Ayrıca, açıklamalarınıza ekran fotoğrafları da ekleyebilirsiniz.

Tiktok Müşteri Hizmetleri İletişim

Tiktok müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Ancak uygulamanın girişinde, ciddi bir durumla karşılaşıldığında, güvenlik birimlerine haber verilmesi gerektiği yazılıdır.

Bir hesap düzenli olarak suç içeren ya da rahatsız edici içerikler paylaşıyorsa, aynı şekilde hesabı da şikayet etme imkanınız bulunur.  Hesap sayfalarının üst kısmındaki ‘Raporla’ seçeneğinden, açıklama yazıp uygulama şikayet birimine gönderebilirsiniz.

Tiktok İletişim Numarası

Tiktok şikayetlerinizi, belli kanallar üzerinden oluşturma imkanınız bulunur. Kısa bir açıklamanın ardından, varsa ekran görüntüleriyle birlikte şikayetinizi bildirebilirsiniz. Bir iletişim numarasına sahip olmayan uygulama, farklı kanallar aracılığıyla Tiktok müşteri hizmetleri destek kanalı sunar.

Tiktok Destek Hattı

Destek yardım hattına şikayetlerinizi bildirmek için, İngilizce bilmeniz şarttır. Destek hattınıza ulaşabileceğiniz birkaç kanal şöyle sıralanabilir:

 • Tiktok uygulama üzerinden şikayet bildirimi
 • Tiktok destek hattı: support.tiktok.com

Tiktok Mail Adresi

Tiktok, kullanıcılarına canlı destek hizmeti sağlamıyor.  Yetkililere ulaşmak için kullanabileceğiniz yollar, yukarıda bahsi geçen yöntemler. Ayrıca [email protected] mail adresi üzerinden de, kullanıcı yetkililerine ulaşmak mümkündür.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Fidan

  Benim hesabim askiya alindi nedenide 13 yasindasiniz diyir ama ben 13 yasinda deyilim
  Lutfen hesabimi geri verin

 2. anonim

  benim çok eskiden (çocukken) kullandığım hesabım var ve içeriklerim dehşet kötü ve şifreyi vesaire asla hatırlamıyorum, hesabı kapatmama yardımcı olun

 3. Yalçın melek

  Resmimi kullanarak tiktok açtılar neyapabilirim

 4. serdar

  Tik tok hesabımı haksız yere engellediniz serdarr_748 KURAR LARI AYKIRI BİR ŞEY YAPMADIM TİK TOK HESABIMI TARAR İNCELEYİN TİK TOK HESABIMI AÇINIZ DÜZELTİN ZOR DURUMDAYIM ARZEDİYORUM.

 5. Yağmur Topdemir

  Eski tiktok hesaplarimin kapatilmasini istoyorum lutfen kulllanmiyorum Yağmur Topdemir adli iki hesabimin