TikTok Müşteri Hizmetleri İletişim Destek Bilgileri

tiktok müşteri hizmetleri letişim
tiktok müşteri hizmetleri letişim

Tiktok, Musical.ly ekibi tarafından geliştirilerek kullanıma sunulmuştur. Tiktok çıktığı günden beri oldukça ilgi görerek popüler uygulamalar arasına girmeyi hızlıca başardı. Tik Tok uygulaması, insanların videolarını çekerek diğer insanlarla paylaşma olayını temel alır. Öncesinde benzer bir çok uygulama çıkmış olsa da hiç biri TikTok kadar işlevsel olmadığı için kalıcı olamadılar. Diğer video paylaşım eğlence uygulamalarından Tiktok’u ayıran özeliklerin başında, kendine ait efektleri ve özgünlüğü yer almaktadır. Her gün farklı bir popüler konulu video çekerek, sizlerde hayal gücünüzü zorlayıp oldukça eğlenceli videolar ortaya koyabilirsiniz.

Tiktok Müşteri hizmetleriyle iletişim kurmanızı gerektiren bir çok husus olabilir. Bunlardan bazıları Tiktok şifre, hesap, teknik sorunlar gibi başlıca sıkıntılar gelmektedir. Bu tür sorunlarınıza ve daha fazlasına çözüm bulmanız adına Tiktok müşteri hizmetleri bir destek sitesi kurarak bir çok teknik destek sorusuna cevap vermiştir.

TikTok Destek ve Yardım

Ayrıca TikTok iletişim adreslerinin başında e-posta adresi gelmektedir. Sizde amacınıza uygun olarak sorunlarınızı tiktok destek ve yardım ekibine iletmek isterseniz sizlere sunmuş olduğumuz eposta adreslerinden birini tercih edebilirsiniz

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

 

Sizlere yukarıda Tiktok iletişim bilgilerini sunduk. Sizlerinde Tiktok hakkında bizlerle paylaşmak istediklerinizi aşağıdan yorum olarak gönderebilirsiniz. Tiktok şikayet, öneri ve isteklerinizi yorum olarak göndererek insanlarla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Tiktok İndir

Henüz sizlerde Tiktok uygulamasını ceptelefonu veya tablet gibi akıllı cihazlarınıza indirmediyseniz hemen aşağıdaki bağlantıları kullanarak eğlenmeye başlayabilirsiniz. Tiktok indirme oldukça kolaydır. İos veya Android tabanlı herhangi bir cihazınıza kolayca indirip kurarak, ister misafir olarak videoları izler isterseniz kolay bir üyelik oluşturarak Tiktok dünyasına sizde adım atarsınız.

Tiktok Android İndir

Tiktok İOS İndir

Tiktok Müşteri Hizmetleri

Gelişen teknoloji ve farklılaşan internet kullanımının, sosyal medya kullanımını büyük ölçülerde değiştirdiğini görüyoruz.  Çağımızın eğlence anlayışını sosyal medya inşa eder hale geldi. Eğlenceli içeriklerin paylaşıldığı Tiktok da, her yaştan ve seviyeden insanın kullandığı bir platform.

Tiktok Hakkında

Tiktok kullanıcılarına 60 saniye içinde videolu içerikler üretme imkanı sunan bir sitedir.  İçerikleriniz tehdit, hakaret ya da bir suç içermediği sürece uygulama üzerinden içerik paylaşımında bulunmakta özgürsünüz.

2016 yılında ortaya koyan çıkan uygulama, özellikle ülkemizde geniş çaplı kitleler tarafından kullanılmakta. Zaman zaman tartışmalara da yol açsa, bu durum kullanıcı sayısını etkilemiyor.

Tiktok Şikayet

Uygulama üzerinde karşılaştığınız rahatsız edici içerikleri, kolayca şikayet edebilirsiniz.  Ana sayfada gezinirken önünüze çıkabilen uygunsuz içerikler, eğlenceli geçen vaktinizi birden tersine çevirebilir. Bu kullanıcılar için, oldukça rahatsız edici bir durumdur. Rahatsız edici içerikler, kullanım kalitenizi ciddi anlamda düşürüyorsa videoları ilgilenmiyorum olarak işaretleyebilirsiniz. Böylece ana sayfanızı kendiniz oluşturmuş olursunuz.

Tiktok şikayet bildirimleriniz için, her videonun sağ alt köşesinde bulunan, Bildir seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu aşamada sizden şikayetinizin nedeni ve kısa bir açıklama istenir. Ayrıca, açıklamalarınıza ekran fotoğrafları da ekleyebilirsiniz.

Tiktok Müşteri Hizmetleri İletişim

Tiktok müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Ancak uygulamanın girişinde, ciddi bir durumla karşılaşıldığında, güvenlik birimlerine haber verilmesi gerektiği yazılıdır.

Bir hesap düzenli olarak suç içeren ya da rahatsız edici içerikler paylaşıyorsa, aynı şekilde hesabı da şikayet etme imkanınız bulunur.  Hesap sayfalarının üst kısmındaki ‘Raporla’ seçeneğinden, açıklama yazıp uygulama şikayet birimine gönderebilirsiniz.

Tiktok İletişim Numarası

Tiktok şikayetlerinizi, belli kanallar üzerinden oluşturma imkanınız bulunur. Kısa bir açıklamanın ardından, varsa ekran görüntüleriyle birlikte şikayetinizi bildirebilirsiniz. Bir iletişim numarasına sahip olmayan uygulama, farklı kanallar aracılığıyla Tiktok müşteri hizmetleri destek kanalı sunar.

Tiktok Destek Hattı

Destek yardım hattına şikayetlerinizi bildirmek için, İngilizce bilmeniz şarttır. Destek hattınıza ulaşabileceğiniz birkaç kanal şöyle sıralanabilir:

 • Tiktok uygulama üzerinden şikayet bildirimi
 • Tiktok destek hattı: support.tiktok.com

Tiktok Mail Adresi

Tiktok, kullanıcılarına canlı destek hizmeti sağlamıyor.  Yetkililere ulaşmak için kullanabileceğiniz yollar, yukarıda bahsi geçen yöntemler. Ayrıca [email protected] mail adresi üzerinden de, kullanıcı yetkililerine ulaşmak mümkündür.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. @ahmet_33ofical

  Merhaba TikTok hesabım kayıtlı cihazdan çıkış yaptı tekrar giriş yapmak istiyorum ama giriş yapamıyorum 2 kademeli hesap şifremi unuttum e postam kayıtlı değil güvenli bir cihazda şifrenizi sıfırlamayı deneyin uyarısı veriyor lütfen yardım edin

 2. Emriye Örnek

  Hi. Please closed my @emriyecik account. I have never intentionally broken the rules. OK, remove the violating videos. I will produce new content. The most important thing I regret is that I was given a badge 2 days before it was closed and I became a tiktok er. I’m so sorry. I spent a lot of time and effort on this account. I have 54k followers. Please give my account back. I beg you

 3. Sezer

  Eski tiktok hesabıma giris yapamıyorum ve hesabımın silinmesini istiyorum
  sezerkacar0. Bu kullanıcı adı benim ama hesabıma girip silemiyorim yardımcı olursanız çok sevinirim

  • Serdar

   TİK TOK HESABIMI HAKSIZ YERE ENGELEDİNİZ serdarr_748 tiktok hesabımı açınız Kurarları aykırı birşey yapmadım tok hesabımı tekrar inceleyin lütfen zor durumda bırakıyor yardımcı olun arzediyorum.

 4. dildarim02

  Numara değiştirdim hesabımı kurtarmaya yardımcı olur musunuz

 5. Muhammed Raşit yiğit

  Merhaba @rasityigit27x Olan Hesabım Engellendi Bende Verilerimi İndirmek İstiyorum Ama İndirdikten Sonra Şöyle Bir Hata Oluşuyor: Henüz herhangi bir veri talep etmemişsiniz veya verilerin süresi dolmuş gibi görünüyor. Diye Bildirim Aldım Ama Ben Bana Verilen Süreyi Doldurmadım Bu Sorunu Nasıl Çözebilirim Yardımcı Olursanız çok Teşekkür ederim.

 6. Ferhat Ali Büyükdağ

  Sayın Tiktok Türkiye,

  Benim hesabım “@falithecomedian”. Şimdi ben tiktokta komedi videoları çekiyorum. Konuşuyorum fikrimi belirtiyorum. Bir tane video çektim içinde küfür vardı diye ihlal geldi tamamen anladım ve diğer videolarımı küfürsüz çekmeye başladım. Şimdi küfürsüz çektiğim bir videoya ihlal geldi. Ben hesabımı kaybetmek, keşfet engeli yemek istemiyorum. Nasıl bu işin içinden çıkacağız. Bana ihlal koymazsanız tiktok kullanımını türkiyede kökünden değiştireceğim. Küfür bile etmediğim “Aybukeyim” adlı fenomen hakkında konuştuğum video ihlal yedi. Tonla küfürlü video platform içinde dolaşırken ben ihlal yiyorum. “Aybukeyim” Türkiye’de topluma mal olmuş biri insandır ve ben onun hakkında rahatlıkla video çekebilirim kanunen. Şimdi bundan sonraki atacağım videolarda ihlal yememek için bir şeyler yapmamız lazım. İletişim kurmamız lazım. Küfür etmiyorum fikrimi belirtiyorum ve insanlar beğeniyor. Birlikte konuşup ortak bir noktada buluşalım. Yıllardır stand-up komedisi ile uğraşıyorum ve burda kendime bir kanal oluşturdum. Lütfen elimden almayın. “Truth teller” görevini üstlendim ve yürüyorum. Nasıl yapacağız? Küfür etmediğim halde ihlal yeme korkusuyla yaşayamam. Hesabımı büyütmek için çok uğraştım. Şu an büyümüş hesabımı kaybedemem. Gelin bir çözüm bulalım. Cem yılmazın videolarında da küfür var ama hiçbiri ihlal yemiyor. Tonla küfürlü video var. Ben küfür bile etmiyorum artık. Persona ile işimi hallediyorum. Yapmayın lütfen. Cevap bekliyorum.

  Sevgilerimle,

  Ferhat Ali Büyükdağ,
  @falithecomedian

 7. alikahraman035

  Tiktokta 2 kademeli doğrulama mevcut birisi epostam birisi numaram numaram eski olduğu için giriş yapamıyorum şifresine unuttum yardımcı olurmusunuz

 8. Reyyan Sıla Kartal

  Bir ayı geçin süredir hesabım uyarılı olarak gösteriyor geri bildirim göndermeme rağmen hala kısıtlı ne zaman geçer

 9. 34_kralice_34

  Merhaba ben yıllardır tiktok kullanıyorum 27k takipçim var fakat video atıyorum en fazla 50 kişi görüyor şaka gibi gerçekten emek verip paylaşım yapıyorum ve bu adaletsizlik kabul etmiyorum yardımcı olmanızı rica ediyorum

 10. Kediozra

  ‘Hesabıma tanımlanan TikTok keşfet engelinin kaldırılmasını rica ediyorum’