TeknoSA Müşteri Hizmetleri – İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri
TEKNOSA Müşteri Hizmetleri

TeknoSA, 2000 yılında Sabancı Holding bünyesinde kurulmuş bir alışveriş mağazaları zinciridir. Kuruluşundan bu yana istikrarlı ve emin adımlarla büyümesine devam eden teknoloji mağazası şimdi teknoloji severlerin en uğrak adreslerinden bir tanesidir.
Teknoloji odaklı olan TeknoSA mağazaları cep telefonundan, bilgisayara, beyaz eşyadan, televizyona daha sayamayacağımız neredeyse aklınıza gelebilecek yüzlerce marka ve çeşit ürünü tek çatı altına toplamıştır. TeknoSA müşterilerine hem Türkiye’nin onlarca şehrinde yüzlerce mağazası ile hizmet vermekle beraber hemde teknosa.com e-ticaret sitesi altında online satış imkanı sunmaktadır. 2016 yılı itibariyle kendi GSM hatları olan Teknosacell’i hayata geçirmiştir. Teknosacell’in en büyük avantajı Teknosa hattını kullanan müşterilerine cep telefonlarını taksitli bir şekilde faturalarına yansıtarak ödeme imkanı sunmasıdır.

TeknoSA Müşteri Hizmetleri

TeknoSA Müşteri hizmetleri olarak, sürekli müşteri sorunlarıyla ilgilenen TeknoSA çağrı merkezi yani sıra sosyal medya, elektronik posta ve mağazalarında bulunan müşteri hizmetleri köşelerinde sorunlarını çözerek sizlere yardımcı olmak için beklemektedir. Satış öncesi ve sonrası TeknoSA müşteri hizmetleri sizlere profesyonel müşteri temsilcileriyle rehberlik etmektedir.

TeknoSA Çağrı Merkezi

Satış öncesi ve sonrasında Müşterimizin Yanındayız. Teknosa çağrı merkezi, müşterilerine sadece satış öncesinde ve satış sırasında değil, satış sonrasında da ayrıcalıklı hizmet sunma anlayışını devam ettiriyor. Sorularınıza yanıt almak için ister sabit telefonunuzdan ister cep telefonunuzdan 7 gün 09:00-22:00 çalışma saatleri arasında TeknoAsist Yardım Merkezimizi telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

0850 222 55 99

(0216) 468 36 36

TeknoSA Diğer İletişim Bilgileri

Eğer teknosa çağrı merkezi dışında farklı yollardan iletişim kurmak istiyorsanız. Öncelikle size en yakın Teknosa mağazasına uğrayabilirsiniz yada aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz Teknosa iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. 

Faks : 
+90 (216) 478 53 47
E-Posta:
[email protected]

Teknosa Genel Müdürlük Adresi
Barbaros Mahallesi, Mor Sümbül Sok. No:7/3F 1-18 Nida Kule Ataşehir Güney, Posta Kodu 34746 Ataşehir / İstanbul

Teknosa İletişim bilgileri sizlerle detaylı olarak paylaşılmıştır. Sizlerinde Teknosa hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz öneri ve şikayetleri yorum olarak bırakmaktan çekinmeyiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. HÜSEYİN METİN

    21/ 11/2021 tarihinde TCL marka televizyon satın aldık. Ürün teslimatı için çalışmış olduğunuz UPS kargo şirketi ürünü bir hafta kendi yerinde tutarak ürünü çıkartamayacağını ürünü bizim çıkaracağımızı söyledi bu şekilde bir haftaya oyaladı ve UPS kargonun Genel Müdürlüğünü arayarak ürünümüzü çıkartmadığını söyledik 30 kg kadar ürünü eve teslim edebileceklerini söylediler 30kg üstündeki ağırlıktan sorumlu olmadıklarını söylediler. Şu anda almış olduğum televizyonun ana kartı bozuk çıkması nedeniyle değişimi yapılacaktır fakat çalışmış olduğunuz UPS kargo ürünü gelip teslim almadı ürünün bozuk olması sebebiyle 6 aydır mağduriyet yaşıyordum şu an da mağduriyetim devam ediyor ürünün değişimi talebi için 22/03/2022 Tarihinde yapmış olduğumuz 21 gündür kargo şirketi ürünü teslim almaya gelmemiştir ve Teknosa’yı aradığımızda kargo şirketinin evimize geldiğini ve bizi evde bulamadıklarını söylemişler. Bebeğim olduğu için sürekli evdeydim ayrıca PANDEMİ DEN dolayı dışarı dahi çıkan bir değilim Bu konu hakkında yorumları okuyunca çok fazla şikayet talebiniz var küçük firmalar sizden daha fazla duyarlılar bu problemi yaşamış olduğumu bilseydim ürünü sizden almayı tercih etmez küçük firmadan almayı tercih ederdim. Bu konudaki mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.
    Teknosa şirketine bu durumu hiç yakıştıramadım kurumsal bir firma olarak kendi ürünleriniz teslimatını TEKNOSA olarak yapmasını daha uygun bulurdum. Kurumsal bir firmanın bu konuda yetersiz olması???