TEB – Türkiye Ekonomi Bankası Müşteri Hizmetleri Numaraları

(TEB) Türkiye Ekonomi Bankası İletişim Bilgileri ve Temsilciye Direk Bağlantı

müşteri hizmetleri rehberleri
(TEB) Türkiye Ekonomi Bankası İletişim

TEB bankası 1927 yılında İzmit de kurulmuş olup başta Kocaeli T.Halk Bankası ünvanı taşırken çolakoğlu holdingin bankayı satın almasının ardından Türkiye Ekonomi Bankası Adını almıştır kısa adı bilindiği gibi TEB bankası olan banka ülkemize bir çok destek ve katkı sağlamıştır. Her sene belirli yarışmalar ve burslar düzenleyerek öğrencilere de katkıda bulunmaktadır. Bu kadar eski ve köklü bir bankanın tabi ki müşteri ilişkileri nasıldır ? TEB bankası müşteri hizmetleri gerçekten çok iyi çalışmaktadır. özelikle sesli tanıma özeliği ile TEB müşteri hizmetleri numaralarını aradığınızda direk teb müşteri temsilcisini bağlayıp herhangi bir bilgi vermeden işlem yapabilmektesiniz.

TEB Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

TEB sesli yanıt sistemi kullanmaktadır buda işleri bayağı kolaylatırmaktadır aşağıda ki numarayı aradıktan sonra yapmak işlediğiniz işlemi kısa şekilde söyleyin, mesela “müşteri temsilcisi” gibi bu şekilde sizi direk istediğiniz alana yönlendirecektir.

TEB  Müşteri Hizmetleri Numarası
Son üç ay içinde yaptığınız işlemleri öncelik olarak atanarak Teb müşteri hizmetleri sizleri gereksiz seçenekleri dinlemek zorunda bırakmak.

0850 200 0 666

Hızlı bağlantı için:
Teb müşteri temsilcisi direk bağlanmak için  önce “3” sonra “1” tekrar “1” tuşlamanız yeterli


TEB Kurumsal Müşteri Numarası


Kurumsal müşteri iseniz aşağıdaki numaradan daha hızlı teb telefon şubesinde işlem yapabilirsiniz. fakat önce buradan işlem yapmak için en yakın şubeden bu numarayı kulanmak için başvuru yapmanız gerekir.
444 0 832

TEB Adres ve Yazışma Bilgileri

Merkezinin Bulunduğu Yer: TEB Kampüs C ve D Blok  Saray Mah. Sokullu Cad. No:7A – 7B Ümraniye 34768 / İSTANBUL
E-Posta: [email protected]
Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *