Superbox Müşteri Hizmetleri

superbox-musteri-hizmetleri
superbox müşteri hizmetleri

Superbox Müşteri Hizmetleri Turkcell alt yapısı ile müşterilerine hizmet verir. Superbox, Türkiye’de en büyük telekomünikasyon firmaları arasında yer alan Turkcell bünyesinde internet hizmetini sunmaktadır. Kullanılan internet hizmetine dair gerekli olacak her türlü için kullanıcıların Superbox Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmesi gerekir. Superbox Müşteri Hizmetleri iletişim numarası aracılığı ile dilediğiniz zaman çağrı merkezi çalışanlarına ulaşabilir ve her konuda görüşebilirsiniz.

Turkcell Superbox iletişim adreslerinden tercih etiğiniz numarayı kullanarak kolayca çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Superbox Müşteri Hizmetleri İletişim

Superbox Müşteri Hizmetleri numarası 0850 220 75 75’tir. Her zaman bu numara üzerinden servis sağlayıcının çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Servis sağlayıcıya ait diğer bilgiler şu şekildedir;

 • Superbox Merkez Adresi: Aydınlıkevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı/ Ofispark Maltepe /İSTANBUL

 • Turkcell Superbox Bireysel Çağrı Merkezi Numarası: 0532 532 00 00

 • Turkcell Superbox Kurumsal Çağrı Merkezi Numarası: 0850 222 1 222

Superbox Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlan

Superbox kullanıcısı iseniz, müşteri hizmetleri numarasını çevirdikten sonra hiç zaman kaybetmeden çağrı merkezi personeline ulaşabilirsiniz. Bunun için;

 • Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri iletişim numarasını çevirin.

 • Sunulan sesli menüyü kısaca dinledikten sonra 1 tuşuna basın.

 • Burada sizden istenen kullanıcı numarası ya da T.C. kimlik numaranızı girin.

 • Ardından girdiğiniz bilgilerin kontrol edilmesini bekleyin.

 • Yeni gelen sesli menüden 6’yı tuşlayın ve çağrı merkezine ulaşın.

Turkcell Superbox müşteri hizmetleri ara adımları ile dakikalar içerisinde istediğiniz birim ile iletişime geçebilirsiniz. Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınır. Her türlü bilgi ve görüşlerinizi çağrı personelleri ile paylaşabilir, varsa şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Turkcell Superbox Nedir?

Turkcell Superbox;

 • İnternetin olmadığı yerlerde en iyi şekilde kullanıcılara internet erişimini sunan bir Turkcell hizmetidir.

 • Superbox içerisinde yer alan SIM kart ile istenilen her yerden, en yakın baz istasyonundan alınan sinyaller ile internete bağlamak mümkün olur.

 • Taşınabilir özellikleri sayesinde Superbox istenilen her yere götürülebilir.

 • Bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi internete bağlanmanın mümkün olduğu her cihazdan Superbox ile internet bağlantısı elde etmek mümkündür.

 • Superbox ile 4.5G bağlantının olduğu her yerde 7/24 kesintisiz internete sahip olunabilir.

 • Superbox hizmetinde kullanıcılara sunulan üst seviye internet hızı 375 Mbps’dir.

Superbox hakkında diğer merak ettikleriniz için Sık Sorulan Sorular bölümündeki başlıkları okuyabilirsiniz.

S.S.S.

Superbox İnternet Nasıl?

Superbox, kurulumu oldukça kısa sürmesi sayesinde kullanıcılardan memnuniyet alır. Kullanımı için kabloya gerek yoktur. İstenilen yerde sadece prize takılarak kullanılabilir. Bağlantı problemi çekmemesi nedeni ile ön plana çıkan Superbox normal internetin çekmediği yerlerde bile çekim gücüne sahiptir. 4,5G olan her yerde Superbox internet, çekim gücüne sahiptir.

Superbox Sınırsız Kaç TL?

Superbox fiyatları, kullanım hızına bağlı olarak değişir. Kullanıcılar kaç GB hız ihtiyacı olduğunu belirledikten sonra uygun fiyatlar ile Superbox alabilir. Superbox paket hızları ve fiyatları aşağıdaki gibidir;

 • Superbox 100 GB /Ayda 269 TL

 • Superbox 150 GB/ Ayda 299 TL

 • Superbox 200 GB /Ayda 319 TL

 • Superbox 300 GB /Ayda 349 TL

 • Superbox 15 Mbps / Ayda 699 TL

 • Superbox Fırsat 10 Mbps /Ayda 299 TL

 • Superbox Fırsat 20 Mbps 409 TL

İhtiyacınız olan paket türüne karar verdikten sonra, üyelik işlemlerinizi başlatabilir ve kablosuz modem kullanmanın ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz.

Superbox Taahhütlü mü?

Superbox internet, kullanıcılara 24 ay taahhüt ile verilir. Taahhüt süresi bittikten sonra tekrar taahhüt yaptırarak kullanıma devam etmeniz mümkün olur.

Superbox İade Ediliyor mu?

Superbox, Fiber Modem, ADSL Modem, Turkcell TV+ ve Superbox üyeliklerinin iptal edilmesi modemi iade etme şartı ile yapılabilir.

Superbox Cayma Hakkı Kaç Gün?

Superbox üyelik aldıktan sonra yapılan taahhüt ve anlaşmadan vazgeçmek isteyenler için 14 gün cayma hakkı bulunur. Kullanıcılar herhangi bir cayma bedeli ödemeden kolayca anlaşmadan cayabilir. Cayma talebinde bulunmak isteyen kullanıcıların, kendilerine verilen modemi incelenmek üzere yetkili adreslere teslim etmesi gerekir. Yapılacak teslimin ardından modem geri kabul edilirse cayma talebi de kabul edilmiş olur.

Superbox Nereye İptal Edilir?

Superbox cayma hakkını kullanan kullanıcıların modemlerini Fiber Çözüm Merkezleri ya da DSL Çözüm Merkezlerine teslim etmeleri gerekmektedir. Modemin teslimi için tanınan süre 15 gündür. Bu süre içerisinde modemi bu adrese teslim etmeyen kullanıcıların fesih talepleri kabul edilir ancak modemin ücreti kullanıcılara fatura bedeli olarak yansıtılır.

Superbox İnternet Bitti Ne Yapmalıyım?

Superbox kapsamında aylık olarak verilen internet kotası dolabilir. Bu durumda kullanıcılar Turkcell iletişim merkezleri ile iletişime geçerek ek kota talebinde bulunabilir. Aylık olarak kullanıcılara ek 50 GB kadar kullanma fırsatı verilir.

Superbox Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha fazla bu tarz makale için https://www.musterihizmet.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *