Spotify Müşteri Hizmetleri İletişim & Destek Bilgileri 2021

Spotify İletişim ve Kullanım Bilgileri

spotify müşteri hizmetleri
spotify müşteri hizmetleri

Spotify Müşteri Hizmetleri ve diğer iletişim bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz. spotify yardım sayfasından her türlü şikayet, öneri, soru veya sorunlarınızı iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Spotify Telefon Numarası : 0870 218 5649

Spotify Yardım : +44 203 102 5241

Spotify Destek Mail Adresi: [email protected]

Spotify, herkes için müzik sloganıyla yola çıkmış ve müzik dinleme alışkanlıklarımızı hızlı bir şekilde değiştirerek telefon, bilgisayar ve tabletlerimiz de yerini baş köşede almıştır.
Spotify bir müzik uygulama ve paylaşım programıdır içerisinde yeniden eskiye dünyanın her yerine ait şarkılara ulaşarak dinleyebileceğiniz bir platformdur. Kendi müzik listenizi yapabilir ayrıca başkalarının listelerine göz atabilirsiniz. Bu listeler içerisinde dünyaca ünlü sanatçıların profilleri de yer almaktadır, sizlerde ünlü sanatçıların kendilerinden başka hangi şarkıları sevdiği merak ediyorsanız sırf bunun için bile Spotify kullanılabilir. En önemlisi de Spotify aracılığı ile yüksek kalitede müzik dinleyip ve indirebilirsiniz.

Şuna da öz atabilirsin: https://www.musterihizmet.com/2021/11/radyolarin-whatsapp-numaralari.html

Spotify Müşteri Hizmetlerinden,Spotify için Turkcell, Vadafone, Türk Telekom – Avea  ve diğer tüm operatörler Spotify  için özel hizmet ve tarifeler sunmaktadır. Spotify ücretsiz bir uygulama olmasına rağmen bazı özelikleri kullanabilmek için Spotify Premium gibi üyelik ve abonelik tipleri vardır.
Spotify  müşteri hizmetleri konusunda oldukça hassastır ve kullanıcıları için bir çok destek modeli sunar. Ayrıca Spotify  destek almak için kullandığınız operatörün çağrı hizmetlerini de arayarak yardım alabilirsiniz.

 1. Hesap & üyeliğini yönetme
 2. Üyelik bilgisi
 3. Oturum açma problemleri
 4. Teknoloji sorunlarını giderme
 5. Ödeme Yardımı
 6. Şikayet, Öneri , İstek gibi bir çok alanda destek alabilirsiniz.

Spotify Online Destek Hizmetleri

Spotify’den online destek almak için sorun yaşadığınız konuya tıklayıp ardından Spotify üyeliğinizle giriş yapınız. Ardından gerekli alanları doldurarak sorununuz yazılı olrak iletirseniz kısa zamanda size dönüş sağlayacaklardır. Bizim tavsiyemiz ilk olarak bu yöntemle destek almaya çalışmanızdır.

Spotify Online Destek İçi Tıklayınız

Spotify Genel Merkezi Türkiye Adres Bilgisi

Levazim Mahallesi, Koru Sokak No:2
Zorlu Center, Teras Evler 148
34340, Besiktas / Istanbul

Spotify Müşteri Hizmetleri Numaraları

Önemli: Yurt dışı numaralarıdır ve İngilizcedir.
Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz Spotify çağrı merkezi numaraları yurt dışına aittir. Türkiye’de maalesef Türkçe Spotify için sesli bir destek hizmeti mevcut değildir. İngilizce biliyorsanız numaraları arayarak, rahatlıkla istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Customer Service : 0870 218 5649

U.K ülke dışından arama : +44 203 102 5241

Spotify Soyal Medya Hesapları

Spotify Twiter @SpotifyTurkey
Spotify Facebook /SpotifyTR

Spotify Ücretsiz Üyelik

Spotify’nin ayrıcalıklarından tek kuruş ödemeden 30 gün boyunca yararlanmak isterseniz aşağıda üye olabilirsiniz. Ücretli üyeliğiniz bittiğinde isterseniz herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz planların size sunduğu şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Spotify 30 gün ücretsiz Premium üyelik için Tıklayınız

Spotify İndir

Spotify uygulamasını istediğiniz cihazınıza kolaylıkla indirip kurmak için aşağıda ki bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Spotify İndirmek İçin TIKLA

Spotify Yardım ŞİKAYET Forumu

Kullanıcıların bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunup bir birlerine yardım etiği Spotify topluluk sitesine katılabilirsiniz.

Spotify Topluluğuna Katılmak İçin TIKLA

Ayrıca Spotify ile ilgili şikayet ve deneyimlerinizi bizimle aşağıdan yorum olarak paylaşabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Spotify ücreti ne kadar?

2021 yılı itibarı ile Spotify premium bireysel paketi 1 aylık 17,99 TL fiyat olarak belirlenmiştir. Spotify Duo paketi aylık 23,99 TL olup aynı anda 2 kişi kullanılabilir. Spotify Aile paketi 6 hesabın aynı anda kullanmasını sağlar ve fiyatı aylık 29,99 TL'dir.

Spotify Nasıl Kullanılır?

Öncelikle uygulamayı mobil cihazınıza indiriyorsunuz. Ardından uygulamayı açıp üye oluyorsunuz gerekli ödeme işlemlerinin ardından size özel müzik listenizi oluşturabilir ve istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.

Spotify internetsiz çalışır mi?

Premium hesabınız var ise internetsiz bir ortamda olsanız dahi müzik dinleyebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Yusuf Salih

  Kullanmadığım hesaptan para çekmiş ve haberim yoktu ayrıca hesabı kapatmıştım ama ya geri açıldı yada başka bişey bilgim yok ve para çekilmiş o hesabı kullanmıyorum para iadesi talebi istiyorum

 2. Hasan

  Facebook hesabımla giriş yapamıyorum sürekli oturum aç sayfası çıkıor halbuki daha önceki gün hesabımda şarkı dinleyebiliyordum bu sefer Facebookla girişyapamıyorum

 3. Metin

  Kullanmadığım abonelik sözleşmesi kapattım ve 4 ay oldu benden ücret aldınız 1 ay ücretsiz dediniz. ay dolmadan 4 ay oldu ücret aldınız 3 aylık ücretin iadesini talep ediyorum

 4. Metin

  Abonelik sözleşmesi kapattım , 4 ay oldu halen kullanmadığı uygulanmadan ücret alıyorsun lütfen iletişime geçiniz

 5. Muge yildiran

  Üyeliğimi iptal etmeme ve hesabimi kapatmama rağmen hala para çekilmeye çalışılıyor. Lütfen bu durumu düzeltin.

 6. FERHAN Kılıç

  Premium üyeliği başlattım
  Çalışmıyor