Sosyopix Müşteri Hizmetleri Numarası 0850

sosyopix-musteri-hizmetleri-telefonu
sosyopix müşteri hizmetleri telefonu

Kişiye özel hediyelik eşya ve özellikle fotoğraf baskı hediyeler denilince akla gelen ilk isimdir Sosyopix. Türkiye’nin her yerinde sipariş verilebilen Sosyopix müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Site veya aldığınız bir ürün ile alakalı sorun yaşıyorsanız Sosyopix müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak talebini iletebilir.

Sosyopix İletişim Numarası: 0216 380 3300

Mail Adresi: [email protected]

Resmi internet sitesi: https://www.sosyopix.com/

Sosyopix Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanırım?

Sosyopix müşteri hizmetleri numarası olan 0216 380 33 00 numarasını aradığınızda sesli yanıt sistemi sizi karşılamaktadır. Hizmet alabilmek için aramanızı hafta içi sabah saat 09:30 ile akşam 18:00 arasında yapmanız gerekmektedir. Bu saatlerin dışında veya hafta sonu iletişime geçmek istiyorsanız yazılı destek hattı olan Spsyopix destek mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Hafta içi belirtilen saat aralığında iletişim destek hattını aradığınızda ise şu işlemleri yapabilirsiniz;

Sosyopix Yazılı iletişim Mail Adresi

Sosyopix mail adresi ile iletişime geçmek için ve her türlü talebinizi iletmek için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz. Bu alandan yararlanmak ve talebinize doğru bir yanıt almak için şu kurallara uymanız önerilir.

  • Mail gönderme aşamasında konu kısmına talebinizi yazınız, örneğin “iade, şikayet, öneri vs” gibi
  • Mesaj bölümüne ise talebinizi açık anlaşılır bir şekilde varsa tarih ve saat belirtmeniz, bir ürün almış ve kusurlu çıkmış ise ürünün resmini çekerek bu görseli de yine mail içeriğine eklemeniz faydalı olacaktır.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra mailinizi göndermeniz halinde en geç 3 iş günü içinde size yanız gelecektir.

Şuna da Göz Atabilirsiniz: Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri & Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri 0850

Sosyopix nedir güvenilir mi?

2014 yılından bu yana özelleştirilmiş kişiye özel resimleri baskı tekniği ile bir çok hediyelik eşyaya uygulayan Sosyopix özellikle sosyal medya hesabınız ile kurulan entegrasyon ile sosyal medya hesabınızda ki resimlerinizi kolayca çekerek baskı haline getirebilirsiniz. Hediyeniz en geç 3 gün içinde elinize ulaşmaktadır. Sosyopix sadece Türkiye de değil dünyanın bir çok ülkesinde de kullanılan oldukça güvenli bir platformdur.

Tüm bu bilgileri ve aklınıza takılan başka detayları kolayca öğrenmek için Sosyopix müşteri hizmetleri numarasını arayarak destek alabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *