Sneaks Up Müşteri Hizmetleri

Sneaks Up müşteri hizmetleri Türkiye’nin spor perakende satışı alanında en öne çıkan firma olurken, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz canlı destek, müşteri hizmetleri, mail adresi gibi iletişim detayları merak ediliyor. Tüm detaylara sizler de anında makalemizden erişebilir, iletişim telefon numaraları sayesinde direk bağlanma alternatifleri sayesinde kolay hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sneaks Up Genel Merkez İletişim

Sneaks Up genel merkez iletişim ülkemizin en önde geldiği bilinen spor perakendelerinden bir tanesi olarak yerini alıyor. Unal Group markası olarak bilinen kuruluş 2008 yılından bu yana kadar sektörde aktif bir şekilde büyümeye devam ediyor. Nike NS partneri olarak hizmetlerine başladığı bilinirken sporcu ve sporu yaşam felsefeleri olarak benimseyen spor tutkunlarına hizmet vermeye devam ediyor.

2014 yılı içerisinde ilk olarak Sneaks Up İstanbul sınırlarında açılmasının ardından çalışmalarına başlamış, 2019 yılı itibari ile de birçok ilde açılarak mağazalar zincirleri haline gelmiştir. Sneaks Up yönetim başkanı genel olarak ülkemizde sokak ve sneaker kültürünün gelişmesini sağlamak ve daha yaygın bir hale gelmesini sağlamaktan mutluluk ve gurur duymasından ötürü hız kesmeden çalışmalarına devam etmiştir.

 1. Adisas,
 2. Nike,
 3. Jordan,
 4. The North Face,
 5. Timberland,
 6. Reebok,
 7. Puma,
 8. Vans,
 9. Skechers
 10. Asisc gibi birçok lüks speaker markalar ile beraber ikonik air Jordan sneaker koleksiyonları içerisinde Sneaks Up mağazalarından sahip olmak mümkün olacak.

Basketbol spor koleksiyonları için birden fazla marka öne çıkarken genel olarak Puma, Nike, Adidas, Jordan gibi markalar ile öne çıkacak. Özellikle sokak giyim koleksiyonlarına sahip olmak için en uygun marka ve adres olacak.

Screenshot-9-1
Sneaks Up Müşteri Hizmetleri

Sneaks Up Mail Adresi

Sneaks Up mail adresi sokak kültürünü tüm ülke genelinde yayma amacı ile hayatın her alanının spor ile birleşmesini sağlama sırasında tercih eden kullanıcılar için en öncü markalardan bir tanesidir. Bu alanda Sneaks Up tarafından özel olarak hazırlanan koleksiyonlar tüm müşterilerin beğenilerine sunulmaya devam ediyor. Satışlardan hemen önce hizmet ve hemen sonra hizmetler sayesinde müşteri memnuniyeti her zaman en ön sırada yerini almaya devam ediyor.

Sneaks Up bu süreçlerde Sneaks Up müşteri hizmetleri ve Sneaks Up mail adresi ile kaliteli hizmetler sunmaya çaba gösteriyor. Üretim sırasında gösterilen emek ve kalite satış sonrası çağrı merkezlerinde de öne çıkıyor. Karşılaşılan ne gibi sorun ya da problem olursa anlık olarak iletişime geçmek yeterli oluyor.

Sneaks Up mail adresi [email protected] olarak yer alırken isteyen herkes dilediği zaman telefon numarası yerine mail ile de iletişime geçmeyi tercih edebilecek.

Sneaks Up Mağazalar

Sneaks Up mağazalar birçok il bazlı hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Verilen siparişler ya da genel sorunlar meydana gelirse ilgili alanlarda bilgi almak için genel merkez olan 0850 241 72 31 telefon numarası ile anlık iletişimler yapılıyor. Sneaks Up şikayet hattı için iletişime geçilebilecek olduğu gibi tüm müşterilerin özgün fikir ve taleplerini dikkate alıyor.

Şikayetler için kalıcı olan çözümler üretmek için çalışmalarına devam eden bir mağaza zincirleri olurken Sneaks Up şikayet hattı her zaman aktif olarak öne çıkıyor. Çağrı merkezleri mesai saatlerinde çalışmalarına devam ederken canlı destek ve şikayet hattı her an çalışmalarına devam ediyor. İsteyenler hem mail adresi hem canlı destek hem de müşteri hizmetleri hattı ile anlık kaliteli hizmetleri bulabilecekler. Bunun için sadece iletişime geçmek de yeterli olacak.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Meltem

  M.forum avm de 38.5 ürün denicektim fakat yine mağazanın kendi sitesinden alicagim ayakkabıyı mağazada denemek istedim uzun boylu bi satış danışmanı bana çok kaba davrandı ve ayakkabı şuan elinde olmadığını söyledi ve yalan söyledi