Singer Müşteri Hizmetleri

Singer Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

singer müşteri hizmetleri telefon numarası
singer müşteri hizmetleri telefon numarası

Singer müşteri hizmetleri telefon numarası ve Singer servis iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir. Singer hakkında şikayet öneri ve sorularınızı ister telefon numarası ile ister Singer mail adresi ile bildirebilirsiniz.

0850 390 99 09

Singer Mail Adresi

[email protected]

Sadece hafta içi ve saat 09.00 ile 19.00 arasında iletişim kurulabilmektedir.

Singer Müşteri Hizmetleri

Singer, 1800’lü yılların ortasında beri varlığını sürdürmekte olup, bir aşk hikayesi sonucu ortaya çıkmıştır. Isaac Merritt Singer tarafından 1851 yılında icat edilmiştir ve kendi soy adını almıştır. Karısının dikiş dikerken yoruluşunu gören Singer, çözüm olarak bu aleti yapmıştır ve günümüzde hala bir marka olarak Singer hayatımızda yer almaktadır. Pek çok ülkeye ihracat yapan ve dünyanın neredeyse her yerinde bulunan bir üründür. Pek çok insanın evinde, iş yerinde Singer ürünleri yer almaktadır. Singer bir dikiş makinası ile başlamış ve ütü üretimini de yakalamıştır. Kendi içerisinde;

  • Ev tipi dikiş makinesi,
  • Sanayi tipi dikiş makinesi,
  • Ütüler,
  • Aksesuarlar olarak 4 gruba ayrılmaktadır.

Günümüzde dikiş makineleri hala büyük bir öneme sahiptir. Her ailenin evinde en az bir adet dikiş makinesi vardır. Bazı zamanlar nenelerden kalan bazı zamanlarda ise annelerimizin ilgi duyduğu ve kullandığı dikiş makineleri dikkat çekmektedir. Singer özellikle ürünleri ile ilk günkü başarısını katlamış ve hala kalitesinden ödün vermemektedir. Bunu yaparken Singer müşteri hizmetleri de aynı hızla ve dikkatle çalışmaktadır. Asla kaliteden ödün vermeyen firmanın, dünyanın her yerinde bayileri vardır. Aynı şekilde Singer için Türkiye de önemli bir yere sahiptir çünkü buradan Azerbaycan, Kıbrıs, Gürcistan, Irak ve Suriye gibi ülkelere Singer ürünleri satışı gerçekleşmektedir.

Singer Servis Hizmeti

Singer gibi elektronik veya mekanik aletlerin üretimine sahip bir firma iseniz her ilde yetkili servisiniz olması gerekmektedir. Ancak bu her ülke için mümkün olmasa da belli başlı illerde yetkili servisiniz olması ve kargo imkanı ile bu fırsattan faydalanabilmesi her müşteri için büyük önem arz etmektedir.

Bir müşteri özellikle bu tarz aletleri alırken, müşteri hizmetlerini yakınında ister. Burada müşteri hizmetleri olmayan bir markanın ürününü uzun vadeli bir problem çıkarsa diye de almaz. Firmalar için doğru strateji, müşteriyi anlayarak yetkili servisi onun ayağına veya en yakınına getirmek doğru bir tercih olacaktır. Singer gibi köklü bir firma da bunu amaçlamıştır. Bu bağlamda Singer servis ulaşılabilir hale getirilerek, herkes için kaliteli hizmet mümkün kılınmıştır.

Singer yetkili servis imkanlarından faydalanabilmek için Singer’in Türkiye sitesine girmek ve buradan yetkili servisler kısmından ilinizi seçerek size en yakın yetkili servisi bulabilirsiniz. Bu alanda yetkili servisin numarasını ve adresini görebilirsiniz.

Singer Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Singer yetkili servis dışında bir diğer önemli iletişim yöntemi ise müşteri hizmetleridir. Bunun için bir Singer müşteri hizmetleri telefon numarası olduğu gibi aynı şekilde bir iletişim formu da bulunmaktadır. Singer iletişim formu ile kendinizi anlatarak kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bilgilerinizi girmek ve ardından probleminizi anlatmaktır. Elbette buradan ürününüzle ilgili aklınıza takılan soruları da belirtebilirsiniz. Ancak telefon numarası ile iletişim kurmak da bir tercihtir.

Bu Sayfalara da Göz Atınız
Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *