Siemens Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

siemens müşteri hizmetleri telefon numarası
siemens müşteri hizmetleri telefon numarası

Siemens Müşteri Hizmetlerine bağlanmak için numarayı arayarak sesli yanıt sistemini dinleyin Siemens müşteri temsilcisine bağlanmak için tuşlayın. Zaten bir servis kaydınız var ise tuşlamanız yeterlidir.

Müşteri Temsilcisi: 444 66 88

Türkiye Destek Tel: 444 0 747

E-mail : [email protected]

Siemens, Avrupa’nın en büyük teknoloji firmalarından birisidir. Şirketin yönetim merkezi Almanya Münih’te yer alır. Aynı anda 200’den fazla ülkede hizmet gösteren firma, oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Enerji verimliliği başta olmak üzere, birçok uluslararası projede baş aktör olan Siemens, her geçen gün ürün portföyünü arttırıyor.

Neredeyse teknolojinin her alanında, üretim yapan firma, yıllardır bu alanda hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi açısından da alanında lider olan şirketlerden birisidir.

Siemens Müşteri hizmetlerine mesai saatleri içerisinde ulaşmanız mümkündür.

Siemens Müşteri Hizmetleri Tel Numarası:  444 66 88 şeklindedir. Her türlü sorun, şikayet ve önerilerinizde, müşteri odaklı hizmetiyle yanınızda yer alır.

Siemens Hakkında

Dünya çapında teknoloji devlerinden birisi olan Siemens, ülkemizde de geniş çapta kullanıma sahiptir. Bünyesinde barındırdığı, farklı tasarımlara ait beyaz eşyalar ve elektronik aletler, markaya olan ilgiyi arttırmıştır. Markanın ürünleri incelendiğinde kaliteleri tartışılmaz bir gerçek olarak önümüze çıkar. Ülkemizde yer alan 400’den fazla yetkili servisi ile geniş çapta hizmet verir ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılaşmaya çalışır.

Siemens Müşteri Hizmetleri Türkiye

Siemens Müşteri Hizmetleri Türkiye, müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermeye çalışır. Ulaştığınız yetkili servisleri, müşteri hizmetleri üzerinden değerlendirebilir ya da herhangi bir arıza ya da şikayetinizde direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Yetkili servisler, bakım ve onarım alanlarında olduğu gibi kurulumda da müşterilere hizmet verir. Ürünlerinin arkasında olması ve şeffaf bilgi verme politikasıyla, marka güvenilirliğini kanıtlamıştır. Birçok satış noktası bulunan Siemens, ülkemizin her yerinde ürün hizmeti sunmaktadır.

Siemens Şikayet Hattı

Ürünlerinin kalitesinden emin olan marka, müşteri memnuniyeti adına şikayet hattı oluşturmuştur. Ürün ya da teknik servis hakkındaki tüm öneri, şikayet ve taleplerinizi 444 66 88 numaralı telefon üzerinden, mesai saatleri içinde bildirmeniz mümkündür.

Siemens şikayet hattı, sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunmak için oluşturulmuş hizmettir. Mevcut müşterilerin yanında, yeni müşteriler de bu hat üzerinden hizmet talebinde bulunabilir. İletilen sorunlar hemen değerlendirilir ve müşterilere hızla dönüş yapılır.

Siemens müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet veren bir çağrı merkezine sahiptir. Bu çağrı merkezini kullanarak, sorun ve arıza taleplerinizi her an iletmeniz mümkün hale gelir.

Siemens Servis

Siemens servislerine online ya da telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Siemens teknisyenleri, mevcut garantileriniz kapsamında sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışır. Uzman onarım teknikleriyle, cihazlarınızda yer alan tüm sorunlar kökten çözülür ve güven içinde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bulaşık ya da çamaşır makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızın yanında televizyon ve fırın gibi ürün çeşitliliği sunan firma, tüm ürünleri için aynı oranda servis garantisi verir. Siemens teknisyenleri, doğrudan evinize gelir ve her türlü arıza ve şikayetinizde yanınızda olur.

Siemens servis hizmeti, tüm Türkiye’de geçerli olan bir hizmettir.

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *