Shell Müşteri Hizmetleri İletişim Tel 444

Shell iletişim Telefon Numarası

shell müşteri hizmetleri
shell müşteri hizmetleri

Shell müşteri hizmetleri firma müşterilerine birçok alanda hizmet veriyor. Direkt bağlanabilmek için firmanın çağrı merkezi ya da müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekiyor.

Müşteri Hizmet  444 1 504

Şikayet mail adresi: [email protected]

Resmi İnternet Sitesi: https://www.shell.com.tr/

Türkiye’de 1923 senesinden bu yana faaliyetlerini devam ettiren firma ekonomik kalkınmada önemli bir yere sahiptir. Küresel düzeyde oldukça deneyimli olan şirket aynı zamanda müşteri memnuniyetine de büyük bir önem veriyor. Bu nedenle müşteri şikayet ve yorumları konusunda Shell müşteri hizmetleri iletişim birimi son derece aktif çalışıyor.

Hollanda merkezli olarak kurulmuş olan firma dünyanın önde gelen petrol şirketleri arasında yer alıyor. Dünyada yaklaşık 70 farklı ülkede hizmetlerine devam eden firmanın 94 binden fazla personeli bulunmaktadır.

Şuna da Bakabilirsiniz: Petlas Müşteri Hizmetleri, Petlas İletişim

Bu nedenle de firma müşteri memnuniyetini yüksek tutarak hizmet sürdürülebilirliğini devam ettirme çabası içerisindedir. Shell müşteri hizmetleri profesyonel düzeyde hizmet veriyor. Tüm şikayet, öneri, yorum ya da bilgi alma konularında firmaya kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Shell Müşteri Hizmetleri İletişim

Shell müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak rahatlıkla firmanın çağrı merkezleri ile iletişim kurulabilir. Aradığınız zaman sizleri ilgili alanlara yönlendirerek en iyi ve sağlıklı iletişim hizmetini almanız sağlanır. Firmanın iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Shell ClubSmart Üyelik Hizmetleri ve Kampanyalar için 44420 20

  • Shell ClubSmart Üyelik Hizmetleri ve Kampanyalar için mail: [email protected]

  • Hizmet kalitesi ve geri bildirim için 444 1 504

  • Şikayet ve öneriler için mail: [email protected]

Bilgilerini kullanarak düşüncelerinizi ve şikayetlerinizi Shell firmasına iletebilirsiniz. Son derece profesyonel düzeyde hizmet veren firma sizlere en iyi standartlarda hizmetler sunar.

Shell Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Shell müşteri hizmetleri çalışma saatleri hizmet alabilmek adına son derece önemlidir. Müşteri hizmetleri genel olarak hafta içinde 08:00 ile 20:00 arasında hizmet verir. Cumartesi günlerinde ise 09:00 ile 19:00 arasında müşterilerine hizmetler vermektedir. Ancak firmaya 7/24 mail gönderebilirsiniz.

Kurumsal web site üzerinden de kurum ile iletişime geçerek bilgi konusunda hizmet alabilirsiniz. Yorum ve görüş sayfası üzerinden belirtilen bilgileri doldurarak rahatlıkla hizmet alabilir ve merak ettiniz konularda yanıt bulabilirsiniz. Gönderilen mailere yoğunluk durumuna göre 24 saat içerisinde dönüş sağlanmaktadır.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *