SeninModa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Moda çağrı merkezi numaranız hakkında bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz. Yazımızda SizinModa müşteri hizmetleri numarasına telefondan SizinModa şikayet hattına ulaşabilirsiniz. seninmo müşteri hizmetleri doğrudan bağlantı dışarı çıkış sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Seninmo Merkez Numarasını Arayın

Türkiye'nin en popüler kadın moda 7'sini sizinmoda moda severlere günün 24 saati online alışveriş yapabileceğiniz sitelerden biri. Türkiye beni her şehre göndermek için web sitemiz üzerinden yapılan sınırlar. Kargolarımız 7 gün içinde size ulaşır. Ödemelerinizi san kırmızıödeme, havale ve kapıdaki ödeme seçeneklerinden biriyle yapabilirsiniz. Bu satın alımlarda karşılaştığınız sorunu veya belirtmek istediğiniz herhangi bir durumu bize iletişim kanallarımız üzerinden gönderebilirsiniz. Bize üç şekilde ulaşabilirsiniz; sitemizdeki çağrı merkezi, e-posta ve iletişim formu.

Çağrı merkezi numaranız aracılığıyla bilgi alışverişi yapabilirsiniz. . Ayrıca, aynı numaradaki WhatsApp sipariş satırına aynı numaradan bir mesaj gönderebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize siparişinizle ilgili herhangi bir soru sorabilirsiniz. Özel dikiş siparişleri için müşteri hizmetlerimize de bağlanabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerimizle [email protected] e-posta adresimizden iletişime geçebilir ve özellikle iade işlemlerinizi yapabilirsiniz. Başka bir iletişim şekli, iletişim formunu sitemiz aracılığıyla göndermelisiniz. Formdaki ad ve e-posta bilgilerini doldurduktan sonra mesajınızı yazın ve gönder düğmesine tıklayın.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi SizenModa müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla kolayca gönderebilirsiniz. SeninModa, güvenli çevrimiçi alışveriş hizmeti ile modayla bağlantısı olan herkese ulaşmayı hedefliyor. Bu nedenle müşteri hizmetlerimiz 0533 226 2005 numarasıyla size hızlı bir şekilde yanıt veriyor. Sizden gelen geri bildirimlere dikkatle yanıt veriyoruz ve çözümler buluyoruz. Özellikle telefon ve Whatsapp hatlarından gelen geri dönüşlere daha hızlı yanıtveriyoruz. Eklemek istediğiniz görüntüleri bize e-posta veya Whatsapp ile gönderebilirsiniz.

Müşteri tabanı büyüdükçe Doğrudan SenModa müşteri hizmetlerine bağlanmak en kısa sürede bir çözüm sunar. Şikayetlerinizi 0533 226 2005 müşteri hizmetlerine ve Whatsapp hattımıza iletebilirsiniz. Şikayetlerinizi e-posta adresimiz ve iletişim formumuzla da gönderebilirsiniz. İade için e-posta seçeneğini kullanabilirsiniz. Ürünü, siparişi aldığınız andan itibaren 3 gün içinde değiştirebilirsiniz. Değişim için ,moda.com sitemizdeki değişim formunu doldurabilirsiniz. Formda ad, soyadı, e-posta, telefon, sipariş numarası, ürün adı, ürün kodu ve değişiklik nedeni gibi bilgileri doldurmanız gerekir. Özel dikimlerde kargo sürelerinde değişiklik olabilir. Belirttiğiniz sorunlarınız veya bunların dışındaki şikayetler için size mümkün olan en kısa sürede yanıt vermeye çalışıyoruz. SeninModa Çağrı Merkezi İrtibat Numarası Şikayet Hattı

Çalışma saatleri içinde çağrı merkezi numarasına başvurabilirsiniz. SenModa'nın çağrı merkezi numarasına 0533 226 2005'ten ulaşabilirsiniz.

İletişim

Merkez: Günaydın Mah. Fevziçakmak Cad. No: 32 Bandırma, Balıkesir
Telefon: (+090) 533226 20 05
E-posta: info @ seninmoda. Bu doğrultuda, sistem üzerinden bir e-posta göndererek yardım talep edebilir veya ona iletişim numaranızdan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri : SeninModa iletişim bilgileri, SeninModa telefon numarası, SizinModa iletişim telefonu, SeninModa canlı destek, SeninModa müşteri temsilcisi, SeninModa şikayet hattı, SeninModa müşteri hizmetleri numarası, SizinModa çağrı merkezi numarası, SizinModa iletişim numarası, SizinModa çağrı merkezi, doğrudan BizimModa müşteri hizmetlerine bağlanın

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. kader

    bi ürün aldım sonra pişman oldum iade etmek istiyorum şuan ama ne bi telefona bakan var nede bir cevap veren madur oldum ve yasal işlem başlatcam kargoya verilmemiş bir ürün henüz