Şekerbank Müşteri Hizmetleri

Sekerbank-Musteri-Hizmetleri
Şekerbank Müşteri Hizmetleri

Şekerbank müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsanız bankaya ait iletişim numaralarını yazının devamında bulabilirsiniz.  Şekerbank, bankacılık hizmetleri kapsamında müşteri hizmetleri ile kaliteli hizmetler sunar. Bankanın çağrı merkezi numarasını çevirdikten sonra saniyeler içerisinde müşteri hizmetleri ile canlı görüşme sağlayabilirsiniz.

Şekerbank tarım kredisi veren bankalar arasında yer alır. Özellikle emeklilere sunduğu kolaylıklar ile de adından her dönemde söz ettirmektedir. Her yıl yeni kampanyaları ile kullanıcılarına memnun edici hizmetle sunan banka, müşteri hizmetleri ile bankanın çalışma saatlerinin kapalı olduğu zamanlarda da müşterilerinin yanında olur. Şekerbank müşteri hizmetleri numarası ile her dakika bankacılık işlemlerine ait yaşadığınız sorunları giderebilirsiniz.

Şekerbank Çağrı Merkezi Numarası

Şekerbank KOBİ kredileri ile genç girişimleri destekler. Yılın her dönemi en düşük faiz oranlarına sahip olması nedeni ile sürekli olarak yeni müşterileri bünyesine katar. Bankanın sunduğu bütün yeni kampanyalar ve indirimli faiz seçenekleri için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Canlı gerçekleştireceğiniz görüşmeler sırasında bütün kampanya ve fırsatlardan yararlanma fırsatınız olur.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri numarası 0850 222 78 78’dir. Numarayı ister mobil cihazlarınızdan ister sabit telefonlardan çevirebilirsiniz. Şekerbank Müşteri Hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler ücretsizdir. Bankanın çağrı merkezine ulaşabileceğiniz saatler şu şekildedir;

 • Pazartesi: 00.00 – 23.59
 • Salı: 00.00 – 23.59
 • Çarşamba: 00.00 – 23.59
 • Perşembe: 00.00 – 23.59
 • Cuma: 00.00 – 23.59
 • Cumartesi: 00.00 – 23.59
 • Pazar: 00.00 – 23.59

Şekerbank Müşteri Hizmetleri iletişim hattı 7/24 hizmet sunar. Çağrı personeli ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınır. Bu doğrultuda güvenle kişisel bilgilerinizi paylaşabilir ve her konuda görüşme yapabilirsiniz.

Şekerbank Sosyal Medya İletişim

Şekerbank sosyal medya hesaplarına aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Genel Müdürlük Adresi

Şekerbank Genel Müdürlük iletişim adresleri aşağıdadır;

 • Şekerbank Genel Müdürlük İdari Bina: Emniyet Evleri Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:1/1A Kağıthane/İSTANBUL
 • Şekerbank Genel Müdürlük İletişim: 0212 319 70 00
 • Şekerbank Vergi Numarası: 8010048575
 • E-mail: [email protected]

Şekerbank Kimin?

Şekerbank ilk olarak 1953 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. İlk kuruluştaki adı Pancar Kooperatif Bankası A.Ş. olan kuruluş daha sonra merkezini Ankara’ya taşımış ve burada Şekerbank A.Ş. olarak hizmetlerini sürdürmüştür. Şekerbank şubelerinin %72’si Anadolu’da bulunur. Günümüzde 1 adet gezici şubesi bulunan bankanın 67 il ve 87 merkezden uzak bölgede hizmet şubesi bulunur.

 

S.S.S.

Şekerbank Telefon Bankacılığı Nedir?

Şekerbank telefon bankacılığı, kullanıcıların bankanın sunduğu bütün hizmetlerden telefon aracılığı ile yararlanabilmesidir. Telefon bankacılığı ile kullanıcılar bankaya gitmeden gerekli her türlü işlemini bulunduğu yerden halledebilir. Telefon bankacılığı, bankanın müşterilerine özel olan bir hizmettir. Şekerbank müşterisi olarak telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Şekerbank Telefon Bankacılığına Nasıl Başvurabilirim?

Şekerbank telefon bankacılığı hizmetine başvurmak için banka ile iletişime geçebilirsiniz.

Şekerbank Telefon Bankacılığına Hangi Saatlerde Ulaşabilirim?

Şekerbank Müşteri Hizmetleri müşterilerine kesintisiz hizmet sunar. Bankacılık işlemleri için çağrı merkezini haftanın 7 günü ve günün 24 saati arayabilirsiniz. Banka müşterisi iseniz, görüşme öncesinde size ait bilgileri çağrı personeli ile paylaştıktan sonra birebir görüşmeye başlayabilirsiniz.

Telefon Bankacılığından Yapılan İşlemlerden Ücret Alınıyor Mu?

Şekerbank’ın müşterilerine sunduğu telefon bankacılığı hizmetlerinde, bankacılık işlemleri ile ilgili her türlü işleme erişim hakkınız bulunur. Bu kapsamda EFT ve havale başta olmak üzere birçok hizmeti saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.  Bankanın sunduğu EFT, havale ve Swift işlemleri dışında yapacağınız işlemler için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Sesli Yanıt Sistemi ile İşlem Yapmak Güvenli Mi?

Şekerbank telefon bankacılığı işlemini kolaylaştıran yöntemlerden birisi de sesli yanıt özelliğidir. Bu sayede özellikle onay gerektiren konularda işlemlerden zaman kazanırsınız. Sesli olarak soruları yanıtladıktan sonra işleminiz sistem tarafından onaylanır. Bankacılık sisteminde kayıtlı olan hesap şifreniz ve diğer bilgilerinizi herhangi birisi ile paylaşmadığınız sürece sesli yanıt sistemini güvenle kullanabilirsiniz. Ancak şifrenizi paylaşmanız durumunda, kısa süre içerisinde yeni şifre oluşturmanız gerekir. Aksi taktirde sesli yanıt özelliği başta olmak üzere, diğer bankacılık işlemlerinde de sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Şekerbank Telefon Bankacılığından Kimler Hizmet Alabilir?

Şekerbank telefon bankacılığı uygulamasından, bankanın eski ve yeni müşterileri yararlanabilir. Banka bünyesinde vadeli ya da vadesiz herhangi bir hesaba sahip olmanız halinde, birer telefon bankacılığı müşterisi olabilirsiniz. En yakın Şekerbank şubesine gitmeniz ve banka hesabı açtırmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

 

Şekerbank Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha fazla bu tarz makale için https://www.musterihizmet.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *