Sedaş Telefon Numarası İletişim Bilgileri 0262

Sedaş Müşteri Hizmetleri Numarası

sedas-telefon-numarasi-iletisim-bilgileri-0262
sedaş telefon numarası i̇letişim bilgileri 0262

Sedaş iletişim telefon numarasını ve sedaş mail destek adreslerini bu sayfada bulabilirsiniz. Sadeş şikayet konularını  +90(262) 186 11 22 tüketici destek birimlerine iletmeniz halinde en kısa süre zarfında size geri dönüş yapılarak destek olunacaktır.

Tüketici Destek Numaraları: +90(264) 186 11 22

Destek 2: +90(380) 186 11 22

Destek 3: +90(374) 186 11 22​

Sedaş Çağrı Merkezine nasıl bağlanabilirim?

Sedaş Sakarya elektrik dağıtım kurumu olan Sedaş müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak için yukarıda vermiş olduğumuz tüketici desten numaralarından bulunduğunuz ilin alan koduna uygun olan numarayı tuşladıktan sonra sizi sesli yanıt sistemi karşılamaktadır. Numaraları saymaya başladığında ve numaralardan sonra yapmak istediğiniz işlemi söylemeye başladığında siz (9) tuşladığınızda Sedaş müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Şuna da göz atabilirsin: Elektrik Arıza Bildirim Numaraları Kayıt Yolları

Sedaş Telefon Numarası olan +90(262) 186 11 22 veya diğer alan kodları üzerinden yaptığınız aramalar da şu işlemleri yapabilirsiniz;

  • Bölgenizdeki planlı bakım ve arızaları öğrenmek için – 1
  • Arıza kaydı bırakmak için – 2
  • Sokak aydınlatmaları için – 3
  • Açma kesme işlemleri için – 4
  • Sayaç işlemleri için – 5
  • Kaçak kullanım ihbarı için – 6
  • Talep ve şikayetleriniz için – 7
  • Hasarlı cihaz başvurusu için – 8
  • Müşteri temsilcisine bağlanmak için – 9 tuşlayabilirsiniz.

Sedaş Şikayet – Destek Mail Adresleri

Sedaş telefon numarası haricinde kullanabileceğiniz ve taleplerinizi yazılı olarak iletmek isteyenler için Sedaş’ın tüketicilere sunduğu mail destek birimleri de vardır. Bu kanallar sayesinde şikayet veya taleplerinizi hem yazılı ve hem de mail içeriği olarak görsel medyalar da kullanarak iletebilirsiniz. Sedaş mail adresleri ise şunlardır;

Mail içeriği talebinizin geri dönüş alması konusunda oldukça önem arz etmektedir. Konu kısmına talebinizi 1 veya 2 kelime ile açık yazınız, konu içeriği olarak da açık kısa öz tarih belirterek yazmanız halinde en kısa sürede destek alabilirsiniz.

Bu sayfada Sedaş telefon numarası ve diğer müşteri hizmetleri destek birimlerini bulabilirsiniz. bu kanallar vasıtası ile tüketici taleplerinizi iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *