Seç Turizm Müşteri Hizmetleri

Seç Turizm müşteri hizmetleri, canlı destek, şikayet hattı gibi birçok konu daha rahat bir iletişim sağlanması için araştırılan konular arasındadır. Sizler için bu makalemizde Seç Turizm için ne gibi numaralar varsa her birini derledik. Bu sayede Seç Turizm ile anlık iletişimler kurularak, ne gibi dilek, istek, şikayet konuları varsa öneriler bildirilebiliyor.

Seç Turizm Ankara Otogar Telefon Numarası

Seç Turizm Ankara otogar telefon numarası 444 44 27 olarak öne çıkarken iletişim kurmak için;

  1. Seç Turizm çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası; 444 44 27
  2. Seç Turizm mail adresi; [email protected]
  3. Seç Turizm telefon numarası; 0342 328 94 94
  4. Seç Turizm kargo telefon numarası; 0342 328 97 15 olarak yerini alıyor.

Seç Turizm Adana

Seç Turizm Adana 5 Mart 1972 yılında kurulan Saip Konukoğlu aracılığı ile kurulan 46 yıllık karayolu efsanelerinden birisidir. Genel olarak misyon ve vizyon incelemelerine bakılacak olduğu zaman ahlak ve yeterlilik alanlarında ödün vermemek adına çalışmalar olurken şöhretlerini korumak için ayrı bir çaba sarf ediliyor. Çalışanlar genel olarak incelenecek olduğu zaman kurum kültürüne bağlı bir şekilde seçimleri yapılırken, israfın önlenmesi için ülke ekonomisine katkıda bulunması amaçlanıyor. Hizmetler sırasında genel olarak yolcuların sağlıkları her şeyin önünde gelirken onların güvenliklerini sağlamak, topluma, devlete ve yolcular ile çalışanların verdikleri sözlerin arkasında durmayı tercih ediyor.

Firma prensipleri arasında sosyal güvenceler tam anlamı ile sağlanırken her türlü yanlış olduğuna kanaat getirilen, haksızlıklardan uzak kalarak, doğrulardan şaşmadan, takipçi, araştırmacı, ayrıntılar asla gözden kaçmadan, yenilikçi kimlikleri ortaya çıkarma durumları gözleniyor. Her zaman çevre ve doğanın korunmasına yardımcı olurken gösterişten ziyade insanlara değer veren bir firma olduğu biliniyor. Bu yüzden de gerekli önlemler her defasında alınarak, müşterilere kaliteli ve konforlu bir yolculuk hizmeti sunulmuş oluyor.

Screenshot-6-2
Seç Turizm Müşteri Hizmetleri

Seç Turizm Ankara Şubeleri ve Telefon Numaraları

Seç Turizm Ankara şubeleri ve telefon numaraları kısmında her zaman teknolojik gelişmeler yakından takip edilirken denetim ekipleri aracılığı ile yolculuklar sırasında herhangi bir aksama meydana gelmeden ulaşımlar sağlanır.

Rekabet ile beraber taşıma fiyatlarını düşürmekten ziyade her zaman hizmet standartlarını en üste çıkarmayı başaran Seç Turizm¸ ticari alanda başarısını ortaya koymaya devam ediyor. Sektör içerisinde her ne kadar farklı konularda bazı baskılara ya da dayatmalara maruz kalsa bile 46 yıldan fazla süredir her zaman müşterilerin güvenli bir şekilde yolculuklarını yerine getirmesine olanak sunuyor.

Türkiye sınırlarında birçok ilde hizmetlerine devam eden bir firmadır. Bu yüzden isteyen herkes il bazlı numaralar ile iletişim kurabilecek oldukları gibi genel merkez üzerinden de iletişim kurabileceklerdir. En kaliteli hizmetleri her zaman en uygun fiyatlar ile sunan bir firmadır. Müşteri memnuniyeti en önde gelen firmalardan birisi olurken sunduğu hizmetler ile uzun yıllardır yerini korumayı başarıyor.

Seç Turizm Şikayet

Seç Turizm şikayet gibi noktalarda da genel merkez iletişim numarası tercih edilebilecek. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmetler sunuluyor. Bu sayede müşterilerin ne gibi dilek, istek, şikayet ya da önerileri varsa istedikleri zaman hem mail adresi hem de telefon numarası ile iletişim kurabiliyorlar.

Müşteri hizmetleri ve canlı destek ekibi ne gibi şikayetler meydana gelirse gelsin en uygun olan çözüm yolları ile müşterilerine geri dönüş yaparak, pratik ve uygun olan çözüm yolları sunacaktır. Alanında öncü firma Seç Turizm oluyor.

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *