Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim & Teknik Servis Çağrı merkezi

Samsung Müşteri Hizmetleri / Çağrı merkezi / Fax / Adres Bilgileri / Teknik Servis Numaraları

müşteri hizmetleri rehberleri
Samsung müşteri hizmetleri iletişim

Samsung aslında günümüzde çok ismi duyulan özelikle de dünyada cep telefonları piyasasına girmesi ile bir hayli tanınan bir kuruluş olmuştur. Fakat Samsung 1938 de kurulmuş olan tekstilden inşaata kadar bir çok sektörde öncülük yapan bir Kore firmasıdır. Teknolojinin bir çok alanında ürün satışı yapan Samsung satış sonrası ürün desteği ve teknik servis numaraları ile bir çok kullanıcısına hizmet vermektedir. Samsung ürünleri her üretiği teknolojik parçaya koşulsuz bir yıl boyunca garanti vermektedir olup farklı alanlarda garantileri beş yıla kadar çıkmaktadır. Sizlerde Samsung markalı cihazlarınız la ilgili bir sorununuz, öneriniz, şikayetini varsa size aşağıda sunacağımız Samsung iletişim bilgileri aracılığı ile ulaşıp sorununuzu hızlıca çözebilirsiniz.

Samsung Çağrı Merkezi ve Teknik Destek Numaraları

Aşağıdaki iletişim adreslerinden samsung müşteri temsilcisine bağlanarak her türlü yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

 444 77 11

Samsung İstanbul Telefonu  +90 212 467 06 00

Samsung Diğer İletişim Bilgileri

Samsung Fax numarası  : +90 212 467 06 00

Samsung Türkiye merkez Adresi
Samsung Türkiye Genel Müdürlük Merkez Adres Otakçılar Cad. Flat Ofis No:78 K:3 Eyüp Merkez, Eyüp, İstanbul

Samsung iletişim bilgileri ile ilgili bir sorun yaşarsanız ve samsungla ilgili görüşlerinizi bize aşağıdaki yorum sayfasından yorum bırakabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. İsmail Özsöyler

  Mwrjaa merhaba. Samsung müşterisi yim. Mart ayında aldığım Samsung s21fe 5g telefonum u nisan ayında servise verdim ısınma me veri kaybı. Çok çabuk ısınıyor. Temsilci arkadaşlar yeterince ilgilendirler. Farkını verp üstüne Samsung s22 telefon aldım. Kullanmaya başlıyım daha bi hafya Oldu. Fakat kamera çekimi sırasında veua face de mesenger da olduğum zaman ısınmaya başlıyor. 10 dakika lık camera veya bi kaç işlem yapamadıktan sonra neden bu kadar para verip spn model telefon alalım. Bu konuda müşteri hizmeti veren arkadaşlarım il iletişime geçmedim ilk buraya yazıyorum. Bu telfon ısınırken neden diğer markalar ısınmıyor. Huawei gibi iPhone gibi mesela. Isınması sizlerce de normal mi.
  Bugun 10 dakika Bile çekmeden ısındı telfon. Ve iki penvere açıktı onlar kapandı.
  Yani şu teknoloji devi Samsung neden böyle bir sorunu barındırıyor..

 2. Seher DEMİREL

  u yılın AĞUSTOS ayında SAMSUNG A31 cep telefonu satın aldım.Telefonu satın aldığım ilk günlerden itibaren kamerası devamlı sorun yarattı ve doğru dürüst çalışmadı.Telefonu fabrika ayarlarına geri döndürmeme rağmen,yazılımsal bir problemin olmadığını anladım.Kargo ile genel merkezinize gönderdiğim cep telefonundan yaklasık 2000 tl gibi fahiş bir ucret istenmesinden buyük rahatsızlık duydum,şok oldum.Telefonu kullanmaya başladığım ilk anından itibaren kılıfı içersinde sakladım,ve hassas davrandım.Cünkü 4000 Tl ücret ödediğim bir telefona hoyrat davranacak kadar zengin değilim.Yıllardır daha önce üç telefon kullandığım Samsung firmasından tam da Öğretmenler gününde böyle bir muamele görmek beni üzdü ve mağdur etti.Çünkü öğrencilerime bu cep telefonu uzerinden ders anlatıyordum.Bu sorunumun acilen çözülmesini istiyorum.Ben ısrarla söylüyorum cep telefonu aldığım ilk günden beri kamerası sorun yaratıyordu,sadece pandemi nedeniyle size hemen göndermekte biraz geciktim,ki zaten garanti kapsamında.Bu problem çözülmediği takdirde,tuketici mahkemesine gideceğimi ve firmanız hakkında sosyal medya üzerinden olumsuz farkındalık yaratacağımı belirtir .İyi günler dilerim.

 3. hakan yılmaz

  yeni aldığım ue50tu8500uxtk model tv nin çerçeve panelinin arasıda açıklık var servis çerçevenin arasına demir para koyarak resim ve video çekerek tespitte bulundu. merkez bunun normal olduğunu bir şey yapamayacaklarını söyledi. samsung gibi bir firmaya bu yakışıyormu size soruyorum

 4. Metin

  Ekran geç algiliyo