PT Müşteri Hizmetleri

PT Müşteri Hizmetleri, alanında profesyonel olan çalışanlar ile kullanıcılarına kesintisiz hizmetler sunar. Pozitif Teknoloji bünyesinde çalışan personeller konu hakkında tam donanımlıdır ve satış konusunda kullanıcılara üst düzey hizmet sunar. Satın alınacak her türlü ürün tanıtımı konusunda bilgili olan PT çalışanları her ürünü en ince detayına kadar kullanıcılara tanıttıktan sonra ürün pazarlamasını yapar. Bu doğrultuda kullanıcılar hangi ürünün hangi özelliklere sahip odluğunu bilerek, alışveriş tercihlerini yönlendirir.

Pozitif Teknoloji Nedir?

Pozitif Teknoloji, kısaca PT olarak varlığını sürdüren bir markadır. Apple markası altında yer alan bütün markaların yetkili servis olanaklarını kullanıcılarına sunar. Apple markasına ait cep telefonu, tablet bilgisayar ya da diğer teknolojik ürünlerin satışı konusunda tam yetki sahibidir. Kullanıcılar Apple marka teknoloji ürünlerini ve bu teknoloji ürünlerine ait her türlü aksesuar ürünü Pozitif Teknoloji aracılığı ile satın alabilir.

PT İletişim Numarası

PT iletişim numarası 0850 533 00 78’dir. Müşteri hizmetleri aracılığı ile çağrı personellerine ulaştıktan sonra sunulan kolay sesli yönlendirmeler sayesinde dilediğiniz servise kolayca ulaşabilirsiniz.

PT müşteri hizmetleri gelen çağrıları saniyeler içerisinde yanıtlar. Kullanıcıların yaşadıkları bürün kaynaklı bütün sorunların kısa sürede çözülmesi için hizmet verir. Pozitif teknoloji müşteri hizmetleri ile iletişime geçtikten sonra kısa bir kullanıcı bilgi paylaşımı yapmanız gerekir. Kimliğinizi doğruladıktan sonra Apple marka ürünlere ait ihtiyacınız olacak her türlü hizmeti kısa sürede en iyi koşullarda alabilirsiniz.

Pozitif Teknoloji Diğer İletişim Bilgileri

Pozitif Teknoloji’ye ait diğer şirket bilgileri şu şekildedir;

PT bünyesinde kurumsal olarak hizmet veren müşteri hizmetlerine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. PT Müşteri Hizmetleri çalışma saatleri aşağıdadır;

 • Pazartesi: 00.00- 23.59

 • Salı: 00.00- 23.59

 • Çarşamba: 00.00- 23.59

 • Perşembe: 00.00- 23.59

 • Cuma: 00.00- 23.59

 • Cumartesi: 00.00- 23.59

 • Pazar: 00.00- 23.59

PT Müşteri Hizmetleri

Pozitif Teknoloji Müşteri Hizmetleri, Apple ürün kullanıcılarına tam donanımlı hizmetler sunar. Gerekli eğitimini tamamlayan profesyonel çalışanlar sayesinde markanın kurumsal kimliği en iyi şekilde korunur. Bu doğrultuda kullanıcılar müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek markaya ve ürünlere ait her türlü konuda teknik destekle bilgi alabilir.

Kullanıcı olarak PT müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde bilgi alabileceğiniz konulardan bazıları şu şekildedir;

 • Apple ürünleri hakkında bilgi

 • Apple ürünlerine ait kullanım bilgileri

 • Apple ürünlerinin mevut garanti süreleri

 • Apple ürün satın alma sipariş detayları

 • Apple satın alma teslimat bilgileri

 • Apple ürünleri hakkında her türlü teknik destek

 • Apple ürün şikayetleri

Pozitif Teknoloji Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Acil durumlarda Pozitif Teknoloji ile hemen iletişime geçmeniz için Müşteri Hizmetleri numarasını çevirmeniz gerekir. İster cep telefonunuzdan ister mobil cihazlarınızdan bu numaraya kolayca ulaşabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler tamamen ücretsizdir, bu doğrultuda herhangi bir ücret ödemesi talep edilmez. Müşteri hizmetleri meşgul olduğu durumlarda, hatta bekleyerek kısa süre içerisinde çağrı personelleri ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Pozitif Teknoloji Şikâyet

Pozitif Teknoloji hakkında şikâyet bildirimlerinizi 0850 533 00 78 numaralı hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Şikâyet hattı 7/24 aktiftir. Dilediğiniz zaman numarayı çevirerek markaya ait şikayetlerinizi kayıt altına aldırabilirsiniz. Pozitif teknoloji yorumlar sayfalarına internet üzerinden ulaşarak şirketin hizmet kalitesi ve kapsamı hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Pozitif Teknoloji Güvenilir mi?

Pozitif teknoloji hakkında internette çok fazla bilgi ve yorumun yer almaması kullanıcıları ve Apple severleri tedirgin eder. Bu nedenle pozitif teknoloji güvenilir mi sorusuna kullanıcılar tarafından yanıt aranır. Pozitif Teknoloji, bir marka olarak hizmet hayatını sürdürmektedir. Apple ile anlaşmalı olan firma, bu doğrultuda Türkiye geneline geniş çaplı hizmet potansiyeline sahiptir. Aklınıza takılan her türlü soruya yanıt bulmak için PT Müşteri Hizmetleri ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. PT hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için S.S.S. bölümüne bakabilirsiniz.

S.S.S.

Pozitif Teknoloji Apple Yetkili Satıcısı Mı?

Pozitif Teknoloji, Türkiye’de resmi Apple satıcısı ve Apple Premium servis sağlayıcısıdır.

Pozitif Teknoloji Taksit Yapıyor mu?

Pozitif Teknoloji, yapılan alışverişlerde vade farksız olarak 6 taksit imkânı sunar.

PT Parçalı Ödeme Nasıl Yapılır?

PT parçalı ödeme yapmak isteyenler almak istedikleri ürünü sepetlerine ekledikten sonra ödeme seçenekleri kısmından gerekli tercihleri yaparak parçalı ödeme gerçekleştirebilir. Ödeme sayfasında bulunan “Birden Fazla Kart ile Ödeme” seçeneğini tıklayan müşteriler, satın alma sırasında birden fazla kart üzerinden çekim işlemini gerçekleştirebilirler.

PT Öğrenci İndirimi Ne Kadar?

PT öğrenci indirim oranı %13,5 olarak belirlenmiştir.

PT Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha fazla bu tarz makale için https://www.musterihizmet.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *