Pizza Hut Müşteri Hizmetleri Sipariş ve Şikayet Numaraları

Pizza Hut Sipariş, Şikayet ve Sorun Hattı

müşteri hizmetleri rehberleri

Pizza Hut, dünyada ilk markalaşan pizzalar arasında yer almaktadır. Bu avantajını kullanarak slogan olarakta “Dünyanın en meşhur pizzası” olarak nam salmışlardır. Dünyanın yüzden fazla ülkesinde hizmet veren Pizza Hut Türkiye’de de ortalama 40 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir.  Lezzetli pizzalarının yanı sıra sosları, atıştırmalıkları ve içecekleriyle de göz ve karın doyurmaktadır. Pizza Hut müşteri hizmetleri ve Pizza Hut Sipariş hattı ortak hizmet vermektedir. Pizza Hut siparişlerinizi ister internet üzerinden isterseniz de Pizza Hut çağrı merkezi telefonunu arayarak kolayca verebilirsiniz. Ayrıca Pizza Hut restoranlarına giderek daha ekonomik “kendi gel al” menülerinden de yararlanabilirsiniz.

Pizza Hut Sipariş Numarası

444 6 555

Pizza Hut Diğer İletişim Bilgileri

Merkez Adres: Mawarid Gıda Ticaret A.Ş.  Maslak Mahallesi  Dereboyu Caddesi Bilim Sokak No 5  Sun Plaza Kat 20, 34398
Sarıyer / İstanbul

Telefon: (212) 329 2000

E-Posta: [email protected]

Pizza Hut Online Destek

Yukarıda sizlerle Pizza Hut müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini ve Pizza Hut sipariş hattını paylaştık. Sizlerinde Pizza Hut hakkında şikayet, görüş öneri ve paylaşmak istediğiniz varsa aşağıdan bizlere yorum gönderebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Mehmet kor

  Levent şubesinden çalışanlarınızı değiştiriniz veya biraz insanlık öğretin. Kasaya adam diye bir hıyar koymuşsunuz. İnsanlardan sipariş almak yerine boş muhabbet yapıyor. Haddi olmayan soruları soruyor. Ya şubeyi kapatın ya da bu hıyarları değiştirin. Özellikle kasadaki hıyarı. Adı oğuz

 2. Esma Nur Artık

  İstanbul, Ümraniye, çakmak şubenizden 1 saati geçkin süre önce sipariş verdim, halen gelmedi ve hiçbir muhattap bulamıyorum ne ben ne de getir canlı destek.
  İptal mi edilecek, gelecek mi belli değil, iletişim yok, cevap yok.
  Hassisyet lütfen

 3. Bekir Mustafa özipek

  İzmir karsiyaka Bahriye Üçok şubesinden Sipariş verdim benden sonra gelen 3 kişi benden önce aldı ve 60 dk beklememe rağmen siparişlerimi cikartamadilar bende iade alıp çıktım birbirinden habersiz sistemsiz bir yer gormedim

 4. Linda

  1 er hafta ara ile 3 defa adana optimum daki pizza hut masaya oturup personelin siparis almasini bekledik. Kafalarina gore, sonradan gelen, istedikleri musterilerle “ilgilenmiş” oluyorlar.
  Her yer pislik icinde. Hijyen yok. İlgi sıfır
  Bir daha gitmem de cevreme de asla ama asla pizza hut a gitmemelerini soyleyecegim. Ilgisizlik ve pislik tiksindirdi.