Papara İletişim Müşteri Hizmetleri Tel

Papara İletişim Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

papara müşteri hizmetleri ve bilgi
Papara İletişim numaralarına Papara çağrı merkezine 7/24 ulaşabilir her konuda destek alabilirsiniz. İsterseniz tel no arayarak sesli destek alabilir isterseniz Papara Destek Mail adresleri üzerinden yazılı iletişime geçebilirsiniz.

Papara Çağrı Merkezi Numarası

Papara Genel Merkez Numarası
Papara Fax Numarası
0 216 545 67 50

Papara E-Posta Adresleri

[email protected]

[email protected]

Papara Adres

Üçpınar Cad. Üçer sk. No: 8 Küçük Çamlıca 34696 Üsküdar, İstanbul, Türkiye
Papara İletişim bilgilerine geçmeden önce Papara nedir? sorusuna cevap verelim. Papara’nın en dikkat çeken avantajlarından biriside, neredeyse tüm bankalar ile anlaşmalı olmasıdır. Herhangi bir banka ATM’si aracılığı ile Papara hesabınızda ki paranızı çekebilir yada Papara hesabınıza para yatırabilirsiniz. Üstelik yaptığınız işlemler mesai saati yada hafta sonu olması önemli değil 7/24 işlem yapabilmektesiniz. Buda Papara’yı önemli kılan en büyük etmendir. Ayrıca her türlü soru ve sorununuzda ulaşabileceğiniz ve günün 24 saati hizmet veren Papara müşteri hizmetleri sürekli çalışmaktadır. Elektronik paranın vücut bulmuş hali Papara sizlerle. Papara müşteri hizmetleri, aklınıza takılan her türlü konuyu cevaplandırmak adına oldukça iyi bir organizasyon içerisindedir.

Papara Nedir?

Papara İletişim ve Papara kısa zaman önce hizmete girmesine rağmen Türkiye’de çabucak kabul gören bir hizmet oldu. Ticari ismi tam olarak Papara Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. olan kuruluş 2016 yılında hizmete başlamıştır. Aslında Papara bir tür internet bankacılığı gibi görünse de, slogan olarak ” We are not a bank” yani ” Biz bir banka değiliz” diyerek banka olmadıklarını özelikle vurguluyorlar.

Papara kısaca elektronik para ile en hızlı ve güvenli şekilde işlem yapmanıza olanak sağlayan bir servistir. Özelikle Paypal gibi bir kuruluşun Türkiye’den çekilme kararı almasından sonra piyasada büyük bir açık oluşmuştu, yerli bir firma olan Papara bu açığın farkına vararak hızlı bir şekilde sektöre giriş sağladı. Bu bir çoğumuz için kolay kullanımlı güzel bir hizmet oldu.

Papara aracılığı ile neler yapabilirsiniz ?

 • Hızlı bir şekilde eft yapabilir ve 7/24 beklemeksizin paranızı çekip, yatırabilirsiniz.
 • Cep havale, mobil yükleme, online havale gibi hızlı para transferlerini kullanabilirsiniz.
 • E-Ticaret sitelerinden güvenli bir şekilde kredi kartlarınızı kullanmadan alış veriş yapabilirsiniz.
 • Oyun dünyasında e-pin ve premium gibi oyun hizmetlerini Papara aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.
 • Yaşınız 18’den küçükse yinede Papara’yı güvenli şekilde kullanabileceğiniz nadir yerlerdendir.
 • Eğer internet reklamcılığı sektöründeyseniz müşterilerinizin sizle kolayca ödeme yapmasını sağlaya bilir ayrıca yayıncılarınıza kolayca ödeme dağıtabilirsiniz.
 • Yurt içi ve yurt dışı ödemelerinizi Papara hesabına yapılmasını sağlaya bilirsiniz.
 • Yurt dışı elektronik para hizmeti veren diğer kuruluşlar ile entegre olarak çalıştığı için bir birleri arasında para transferi sağlayabilirsiniz.
 • Mobil uygulaması aracılığı ile bir tür mobil cüzdana sahip olabilirsiniz
Yukarıda saydıklarımız ve daha fazlasını Papara sizlere sunmaktadır. Halen kendine yeni opsiyonlar eklemeleri, sürekli gelişime açık olduklarını belirtmeleri Papara’nın geleceğinin parlak olduğunu bize göstermektedir.
 

Papara Mobil Uygulamaları

Papara İletişim ve kolay hizmet alabilmek için mobil uygulamalar bir gereklilik haline gelmiştir. Hızlı bir şekilde mobil cihazlarınız dan Papara cüzdanlarınızı yönetmeniz için aşağıdaki uygulamaları cihazınıza kurmanız yeterlidir.
 
Yukarıda ki yazımı da sizlere Papara hakkında genel bilgiler ve iletişim bilgilerini sunduk. Bunlar haricinde Papara ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi aşağıdan yorum olarak bırakabilirsiniz.
Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. İlkerhan uludaş

  Hesabımı onaylayamiyorum

 2. Selami

  Zirat bankası uzerinden papara kartima para gönderdim ve para halla gelmedi

 3. Ramazan borlak

  1 saat oncede yazdım ılgılenen yok saat 04:30 cıvarı PTT bankamatıgınden hesabıma para yatırdım ve hala hesabımda para yok