Özşanal Telefon Numarası

Özşanal telefon numarası sayesinde ne gibi dilek ve istek varsa anlık olarak bildirilebilecek olduğu gibi, meydana gelen tüm şikayetler de anında bildirilebilecek. Bu yüzden Özşanal müşteri hizmetleri numarası sayesinde iletişim numaraları üzerinden birçok işlem anında meydana gelebilecek. Sizler için bu makalemizde Özşanal telefon numaraları hakkında merak edilen her detayı bir araya getirdik.

 Manisa Merkez Özşanal Telefon Numarası

Manisa merkez Özşanal telefon numarası yanı sıra genel merkeze ait olan telefon numarasından istenilen tüm illerde yer alan şubelere erişim sağlanabilecek. Ülkemizde geçmişten günümüze kadar kıyasla bakılacak olduğu zaman birçok anlamda en iyi yerlere gelmeyi başaran mağaza zincirlerinden birisidir. İnsanların ihtiyaçlarının büyük bir kısmını en iyi şartlarda karşılayabilecek mağazaların çok yaygınlaşmış bir konumda olması gözlenirken Özşanal da en önde yerini almaya devam ediyor.

Özşanal 5 farklı ilde 22 farklı mağazası ile hizmetlerine devam ederken ürünlerinin çok farklı çeşitliliklerinin olmasından uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışından dolayı en öncü mağazalar arasında yerini alıyor. Tüm ödeme yöntemleri ile ödeme imkanı sunmasından dolayı e-ticaret alanında da farklı bir atılım sunarak fark yaratmayı başarıyor.

Screenshot-12
Özşanal Telefon Numarası

Özşanal Merkez Telefon Numarası

Özşanal merkez telefon numarası 0850 811 55 55 olarak öne çıkıyor. Bu telefon numarası üzerinden 5 farklı ilde 22 farklı mağazaya anlık olarak erişim sunulabilecek. Özşanal misyon ve vizyon incelemesi sırasında;

  1. Kaliteli ürün
  2. Ürün çeşitliliğinin sınırsızlığı
  3. En uygun fiyat
  4. Müşteri memnuniyeti en önde geldiği gözlenir.

Her zaman Özşanal müşteri memnuniyetini ön planda tutmasından dolayı birçok farklı ürün çeşidi ile hizmetlerine devam ederken en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile satışa sunuyor. Eğer müşterilerin Özşanal hakkında şikayet, dilek ve istekleri varsa da anında genel merkez üzerinden iletişime geçerek en uygun çözümleri sunmak için yer alırlar.

İzmir Özşanal Telefon Numarası

İzmir Özşanal telefon numarası sayesinde herkes 444’lü çağrı merkezi telefonu üzerinden anında erişim sağlayabilirler. Özşanal hakkında meydana gelen düşünceleri anında iletmek mümkün olurken irtibat telefon numarası sayesinde beklemek zorunda kalmadan gerekli hizmetler meydana gelir.

Torbalı Özşanal Telefon Numarası

Torbalı Özşanal telefon numarası sayesinde anında merak edilen her bir soru yanıtını alırken en iyi hizmetler meydana gelir. Hem mağaza satışı hem de e-ticaret alanında farklı bir hizmet anlayışı olmasından ötürü alanında en güvenilir mağazaların başında gelmesini sağlıyor.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *