Opel Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri
Opel Müşteri Hizmetleri


Opel Müşteri Hizmetleri

Binek otomobillerden ticari araçlara otomotiv sektöründe oldukça geniş bir alanda hizmet veren OPEL müşteri hizmetleri her an müşterilerine yardımcı olmak için yetkili servis başta olmak üzere bir çok iletişim yoluyla sizleri beklemektedir. Opel Tğrkiye müşteri hizmetleri iletişim bilgileri aşağıda sizlere detaylı olarak sunulmuştur.

Opel Çağrı Merkezi

Türkiye içerisinde arayabileceğiniz yetkili Opel çağrı merkezi numarası 444’lü olarak başlamaktadır. İletişim ücreti standart tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Opel Telefon Numarası

444 67 35

Tel 2 :
(0232) 853 14 53

Opel Diğer İletişim Bilgileri

Farklı yollardan Opel ile iletişim kurmak isterseniz. Sitesi üzerinde bulunan detaylı iletişim formu ve Opel Türkiye adres seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

OPEL İLETİŞİM FORMU

OPEL Türkiye Adres
General Motors Türkiye Ltd. Şti. Kemalpaşa Yolu, 35860, Torbalı/İZMİR

OPEL Hakkında

Opel, 1862 yılında Almanya Hesse’de doğmuştur. Başlarda küçük garajdan bozma bir hengamede dikiş makinesi üreten Adam Opel tarafından kurulmuştur. Yıl 1899’a geldiğindeyse artık o meşhur arabalarını üretmeye başlamıştır. 1929 yılı itibariyle şirketleşen opel 2017 yılında bünyesine PSA Peugeot Citroën markalarını katmıştır. Bir çok ülkede üretim tesisleri bulunan Avrupa’nın en eski otomobil üreticisidir. Bu köklü markanın otomobilleri Türkiye’de de oldukça sevilmekte ve ilgi görmektedir. Ticari unvanı General Motors Ltd. Şti. olarak geçmektedir.

Opel hakkında bizlere sormak istediğiniz yada paylaşmak istediğiniz öneri, şikayet mevcutsa yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Doğan Sunar

  Opel DEĞER MALTEPE servisi telefonda ayrı yerine gidince ayrı konuşuyorlar, aracın hararet problemi ile ilgili gittiğimde bana araç lpgli ve de motorda işlem olmuş alamayız dediler. Daha önce telefonda aracın özellikle lpgli olduğunu vurguladım ve de motorla ilgili yapılan işlemler söyledim ve bana tamamdır sorun yok getirebilirsiniz dediler. Tam bir hafta sonrasına randevu verildi ve gittiğimde şok yaşadım. Araca bakmadılar bile, lpgliymiş ve motor işlemliymiş diye!!! Gördüğüm heryere şikayet edeceğim bu sorumsuzları.. Kesinlikle uğramayın, önünden bile geçmeyin PİŞMANLIKK!!!!

 2. cengiz Gökce

  Opel servisinden hiç memlun deyilim. şikayetimi nereye yapabilirim sözlü olarak yapmak istiyorum bir telefon

 3. Tülay yılmaz

  Merhaba ben hatay antakyadan tülay yılmaz.Aracım opel astra hb k kasa 2017 model 36 bin kmde hasarsız kazasız boyasız bir araçtır.Sıfır alınmış ve Henüz 36 bin km olan bir araçta yılbaşından sonra yaklaşık 6-7 defa sağ ön farımda afl hatası uyarısı verdi. İnanamadım opel sağlam sorunsuz güçlü bir firma olduğundan tercih ettik ama 36 bin km de bu hatayı vermesi kronik bir hata oldugunu düşündürüyor. Aracım her hata uyarısı verişinde ve hatta uyarıyı verdikten en geç yarım saat içerisinde servise gittim ve her gidişimde servis bilgisayara bağladıktan sonra “hiç bir problem yok bilgisayarda çıkmıyor bazen böyle temaslıklar oluyor elekronik cihazlar bunlar cep telefonu gibi bazen donabilir önemli birşey yok”denilip her defasında kayıt açılmadan gönderildim.en son 10 yada 15 nisan 2022 tarihleri arasında tekrar afl hata uyarısını verdi ve ben tekrar antakya aslan bey opel yetkili servisine gittiğimde bana evet problem var ama garanti süreniz 3 nisanda sona erdiğinden garanti kapsamında değilsiniz denildi.ben yaklaşık 6-7 aya yakındır bu problemle servise gelmişken siz bana bilgisayara bağladık bir problem yok dediniz ama şimdi ne hikmetse garanti sürem dolduğu an sizin bilgisayarınız hatayı gösterdi ben bunda iyi niyet arayamıyorum neden daha önce buna müdahalede bulunmadınız diyerek itiraz ettiğimde yetkililer bana bilgisayar hatayı göstermediği sürece biz kayıt oluşturamayız cevabını aldım.ben tüm periyodik bakımlarımı düzenli olarak serviste yapan biriyim aracım servis dışında hiçbir yere gitmemiştir ama her defasında malesef opel yetkili servisleri tarafından mağdur edilidim daha önce hatay antakya anıl otomotiv şimdide antakya aslan bey otomotiv. Şuandada mağduriyetim çok fazla led matrikx far için benden 25 bin tl fiyat talep ediliyor ve benim bunu karşılamamın imkanı yok mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum sizlerden

 4. Nida KAFTANOĞLU

  2006 opel zafira aracım var araç arıza kodu veriyor bir çözüm bulunamadı bakıp arızayı siliyorlar aracı aldığıma pişman oldum bir çok araç kullandım böyle sorun yaşamadım bu işten anlayan iyi bir usta

 5. Tülay yılmaz

  Merhaba ben hatay antakyadan tülay yılmaz.Aracım opel astra hb k kasa 2017 model 36 bin kmde hasarsız kazasız boyasız bir araçtır.Sıfır alınmış ve Henüz 36 bin km olan bir araçta yılbaşından sonra yaklaşık 6-7 defa sağ ön farımda afl hatası uyarısı verdi. İnanamadım opel sağlam sorunsuz güçlü bir firma olduğundan tercih ettik ama 36 bin km de bu hatayı vermesi kronik bir hata oldugunu düşündürüyor. Aracım her hata uyarısı verişinde ve hatta uyarıyı verdikten en geç yarım saat içerisinde servise gittim ve her gidişimde servis bilgisayara bağladıktan sonra “hiç bir problem yok bilgisayarda çıkmıyor bazen böyle temaslıklar oluyor elekronik cihazlar bunlar cep telefonu gibi bazen donabilir önemli birşey yok”denilip her defasında kayıt açılmadan gönderildim.en son 10 yada 15 nisan 2022 tarihleri arasında tekrar afl hata uyarısını verdi ve ben tekrar antakya aslan bey opel yetkili servisine gittiğimde bana evet problem var ama garanti süreniz 3 nisanda sona erdiğinden garanti kapsamında değilsiniz denildi.ben yaklaşık 6-7 aya yakındır bu problemle servise gelmişken siz bana bilgisayara bağladık ama bir problem yok dediniz ama şimdi ne hikmetse garanti sürem dolduğu an sizin bilgisayarınız hatayı gösterdi kusura bakmayın ama ben bunda iyi niyet arayamıyorum neden daha önce buna müdahalede bulunmadınız taki garantim bitene kadar beklediniz garantimin bitmesiyle hatanız görünmeye yeni başladı diyerek itiraz ettiğimde yetkililer bana bilgisayar hatayı göstermediği sürece biz kayıt oluşturamayız cevabı verilip ücret karşılığında yapabileceklerini söyleyip kestirip attılar. Daha sonra ben mersin opel yetkili servisiyle görüştüğümde garantisi yeni biten ve daha öncede bu arza için gelinmiş ise İyi Niyet siğortası kapsamına sokup müşterilerimizi mağdur etmemeye çalışıyoruz denililince ben antakya aslan bey opel servisine gidip beni iyi niyet siğortası kapsamına dahil etmesini istedim çünkü siz biliyorsunuz kaç kere geldiğimi ve sizin beni yanlış yönlendirmeleriniz yüzünden ben hata kaydı oluşturamadım çünkü siz oluşturmadınız dediğimde olumsuz cvp aldım ve benim ısrarımla mail atılmasını kabul ettirebildim (ama gerçekten o mail gönderildi mi onuna bilmiyorum ) ama kabul edilmez denildi ben ise siz yazın gönderin dedim yani anlayacağınız hep benim ısrarımla birşeyleri yaptırmaya çalıştım.ben tüm periyodik bakımlarımı düzenli olarak serviste yapan biriyim aracım servis dışında hiçbir yere gitmemiştir ama her defasında malesef opel yetkili servisleri tarafından mağdur edilidim daha önce hatay antakya anıl otomotiv şimdide antakya aslan bey otomotiv. Şuandada mağduriyetim çok fazla led matrikx far için benden 25 bin tl fiyat talep ediliyor ve benim bunu karşılamamın imkanı yok mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum sizlerden.Mağduriyetimin giderilmemesi durumunda bu konuyu Almanya Opele taşımayıda düşünmekteyim.iyi günler

 6. Eren Erdinç Falay

  Arabami son 4-5 ayda 3 defa Gaziantep yetkili seervisine goturdum ilk seferinde birsey yok dediler bir kagit verdiler araba gene aorunluydu gene goturdum yag filtresi arizali dediler degistirdik araba gene ayni en son araba yolda kaldi cekici ile servise cektim baktilar turbo arizali dediler turbo degistirdik araba gene ayni daha servisten cikmadan araba duman atti simdi motor arizali diyorlar masraf 40000TL o da ortalama simdi benim suçum opel almak mi yoksa boyle servise düşmüş olmak mi? Karari ben degil ust merciler verecek.

 7. gökçen bayraker

  Merhaba 29.03.2022 tarihinde Kocaeli Ekcan otomotive aracım Opel Crosslandin ilk yıllık bakımına götürdüm.Onlara aracın latik uyarısı mesajını yaptığını kontrol edip sorun olup olmadığını kontrol etmeleri rica ettim.tamam sorun yok dediler.1899tl ödeme yaptım.Ertesi gün araç aynı mesajı verdi lastik basınçlarını kontrol edin diye.bende yakındaki lastikçiye götürdüm lastiğe çivinin battığını söyledi.şimdi konu bana servisin sorun olamadığını söyleyip göndermesi eetesi gün çivinin olduğunu öğrenmem.bu konuda uyarıyı gerekli servise yapmanızı rica ediyorum.yada ben buraya şikayetimi dile getiridğim gibi başka mercilerdede aramayı düşünüyorum.Bana geridönüş yapılmasını rica ediyorum.
  iyi çalışmalar dilerim.

 8. Yasin Ekinci

  2012 yılından beri Opel kullanmaktayım.
  Fethiye Bakırcılar yetkili servis çalışanı Özgür Dinçer Twitter üzerinden hekimleri küçük düşürücü paylaşımda bulunmuştur. Hekim camiasında da olay geniş yankı bulmuştur.
  Opel müşterisi olarak ayrıca üzmüştür.
  Çalışanımız hakkında gerekli işlemleri yaparsanız ve sonucunu da paylaşırsanız seviniriz

 9. Turgay DÖLEK

  Fethiye Opel’de satış müdürü olan Özgür Dinçer isimli kişi twitterde Hekimler hakkında hakaret içerikli yorumlar yapmaktadır. Birçok meslektaşımız konuyu markanızla ilişkilendirmiş ve bu durum meslek grubumuzda üzüntü yaratmıştır. Markanızla bu durumun ilişkilendirilmesinin daha fazla devam etmemesi adına ilgili şahıs hakkında gereğinin ivedilikle yapılmasını talep ederim. Saygılarımla.