Opel Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

Opel Müşteri Hizmetleri


Opel Müşteri Hizmetleri

Binek otomobillerden ticari araçlara otomotiv sektöründe oldukça geniş bir alanda hizmet veren OPEL müşteri hizmetleri her an müşterilerine yardımcı olmak için yetkili servis başta olmak üzere bir çok iletişim yoluyla sizleri beklemektedir. Opel Tğrkiye müşteri hizmetleri iletişim bilgileri aşağıda sizlere detaylı olarak sunulmuştur.

Opel Çağrı Merkezi

Türkiye içerisinde arayabileceğiniz yetkili Opel çağrı merkezi numarası 444’lü olarak başlamaktadır. İletişim ücreti standart tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Opel Telefon Numarası

444 67 35

Tel 2 :
(0232) 853 14 53

Opel Diğer İletişim Bilgileri

Farklı yollardan Opel ile iletişim kurmak isterseniz. Sitesi üzerinde bulunan detaylı iletişim formu ve Opel Türkiye adres seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

OPEL İLETİŞİM FORMU

OPEL Türkiye Adres
General Motors Türkiye Ltd. Şti. Kemalpaşa Yolu, 35860, Torbalı/İZMİR

OPEL Hakkında

Opel, 1862 yılında Almanya Hesse’de doğmuştur. Başlarda küçük garajdan bozma bir hengamede dikiş makinesi üreten Adam Opel tarafından kurulmuştur. Yıl 1899’a geldiğindeyse artık o meşhur arabalarını üretmeye başlamıştır. 1929 yılı itibariyle şirketleşen opel 2017 yılında bünyesine PSA Peugeot Citroën markalarını katmıştır. Bir çok ülkede üretim tesisleri bulunan Avrupa’nın en eski otomobil üreticisidir. Bu köklü markanın otomobilleri Türkiye’de de oldukça sevilmekte ve ilgi görmektedir. Ticari unvanı General Motors Ltd. Şti. olarak geçmektedir.

Opel hakkında bizlere sormak istediğiniz yada paylaşmak istediğiniz öneri, şikayet mevcutsa yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Mehmet Bat

  Merhabalar;
  2.Periyot bakım için aracımı 2019 model 27 .000 km de servise götürdüm ön park lambası yanmış garantiye girmiyor,sağ kapı bazen açılmıyor garantiye girmiyor,yakıt gösterge yanlış gösteriyor garantiye girmiyor balata değişmesi gerekli garantiye girmiyor on kaputta boya atıyor tutma yerinde garantiye girmiyor garantiye ne giriyor acaba ve ayrıca aracaım bakımı yapıldı garantisi geçen sene bitmiş denildi faturayı ödedik önceden deseydiniz dışar özel serviste yağ değişimi ve filtre değişi daha ucuza yaptırır ve diğer saydıklarımı da benden aldığınız fiyattan daha düşük yaptırırdım.

 2. Zafer tepeli

  Merhaba Temmuz sonunda 2022 model opel mokka ultimate aldım. İstanbul erdemirlerden(avcılarda) aldım. Araç özelliklerinde kablosuz şarj yazıyor . Broşür fotoğrafında bile var. Bana gelen araçta bu özellik yok. Üstüne üstük paspasları ve arka kapağı almışlar . Biz fark ettik . Söyledik teşhir aracının kullanılmış paspasını verdiler . Ayrıca araçta boya da bir yer , seramik te 2 yer çizik var. Aramak olanları pasta cila yaptılar. Bana öyle geliyor ki bu verilen teşhir aracı . Çünkü 5 km sürülmüş. Aracı yenisiyle değiştirmek istiyorum . Dava açacağım eğer boya ve kablosuz şark sorunlarını çözmezseniz. . Bir Alman markası nasıl bu kadar eksik ve kötü bir şekilde müşteriye verilir hiç anlaşın değilim . Geri dönüşünüzü bekliyorum .

 3. Feyza Nur Dündar

  30.07.2022 de arabamın 30bin bakımı için opel ekcan kocaeli şubesine arabamı verdim. Arabamı teslim aldıktan 10 dk sonra arabam teklemeye başladı ve yoğun trafik olan bir yerde zorla arabamı sağa çektim. Yol yardım geldiğinde yeni takılan bujilerde sıkıntı olduğunu söyledi. Daha öncesinde sıfır aldığım(2020 çıkışlı) hiçbir kazası olmayan arabamda birçok sıkıntı yaşadım. Çalışan arabamı bozuk şekilde aldım. Bu durumdan şikayetçiyim.

 4. RECEP

  2020 son aylarda edition plus 1.4 aracımı sıfır olarak bayiden aldım. Arabanın kaput keçesinin kemirgen hayvan tarafından zarar gördüm.
  Olayı 2 ay önce fark ettim ve aracımı nereye park edeceğimi şaşırmış durumdayım. Yetkili servisten garanti kapsamında değişmesini talep ettim fakat bu durumun garantiye girmediği cevabını aldım. Burada benim bir kullanıcı olarak herhangi bir hatam yok, aracımı tarla bahçeye, boş tarlalara, çöp konteyneri yakınlarına koyan birisi değilim. Arabanın altındaki boşluklardan ve motorun yanındaki boş kısımlarda bir kedi veya kemirgen hayvan vb. girebiliyor . Buradaki keçeyi parçalamak ya da yemek o hayvana cazip geliyorsa burada benim bir kullanıcı olarak nasıl bir hatam olabilir? siz yetkililerden konunun takibi ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. (ayrıca araç garantisi devam etmektedir)

 5. Hafize Nart

  2016 model Opel astra aracım cumartesi akşamı mesai sonrası direksiyon kolon arızası verdi aracım Aydın Surtaş opel yetkili servisine çekildi ancak 7,5 -8 bin TL gibi masrafı olabileceği söylendi pazartesi sabahını bekliyorum. kullanıcı hatası olamayan bu arızanın opel yetkililerince çözülmesini bekliyorum Şikayet var ve vb sitelerde okuduğum pek çok şikayette opel servislerinin sorun çıkardığı ve fahiş fiyatlar istediğini gördüm bu arıza için.Herhangi bir hatamız olmadan bu ekonomik krizde bu yoklukta bu şekilde bizleri bu durumda bırakan Yerkili opel servisleri insanı zora sokup opelden soğuttuğu gibi bu fiyatlarla hayatımızı mahvediyor mokka hayalleri kurarken bir daha opel mi asla dedirtiyor opel genel merkezin aydın surtaş opel servisinde yatan aracım için Opel’in üretiminden kaynaklı arazının giderilmesinde yardımcı olmasını bekliyorum

 6. Deniz Yılmaz

  2017 model Astra K modeli aracım direksiyon kolon kilidi arızası verdi, servise başvurdum ücretli yapılabileceğini söylediler, müşteri hizmetlerini aradım sorunu kendilerine söyledim ve dosya açtılar takip açısından. Kendilerinden acil destek istediğimi ve ertesi gün tatile gideceğimi söyledim. Kendileri de aciliyetiniz varsa ücretli yaptırabilir akabinde dosya incelemesi sonucunda para iadesi yapılabileceğini söylediler. aciliyetim olduğundan dolayı ücretli olarak aracımı yaptırdım, genel merkez 1 hafta sonra bana dönüş yaptı ve sorunun araçtan kaynaklanmadığını söylediler, elektronik ve kronik arıza neden kaynaklanır diye soru soruyorum kendileri cevap alamıyorum, genel merkez bu kadar sağduyusuz olmamalı. Araç satılırken kendileri herkes çok ilgi ve alakalı fakat araç satıldıktan sonra bir arıza çıktığında hemen ücretli onarım yapılabilir diyorlar. Ürününün arkasında durulmuyor maalesef