Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Odeabank / Müşteri Hizmetleri / Telefon Bankacılığı / Online İşlemler / Mobil Bankacılık / İnternet Bankacılığı

Odeabank Hakkında

Odeabank 2013 yılından bu yana emin adımlarla ülkemizde ilerleyen bir bankadır.
Gerek müşteri odaklı kampanya ve kredileri gerekse kobi destekleri ile oldukça dikkat çekmiştir.
Odeabank bir Lübnan bankası olan Bank Audi’ye aittir. Bildiğiniz gibi Türk Telekomda bir süre önce yine Lübnanlılara satılmıştı. Dikkat çeken bir durumda bddk tarafından 2001 krizinden dolayı 13 yıldır hiç bir bankaya lisans vermemesiydi. Krizden bu yada Türkiye’de ilk lisans alabilen banka oldu Odeabank. Her şeye rağmen büyüme oranlarına bakınca Odeabank hızla gelişmeye devam ederek kendini Türkiye’de büyük bankalar arasına yazdırmayı hedeflemiş görünüyor.

müşteri hizmetleri rehberleri
Odeabank İletişim

Odeabank Müşteri hizmetleri konusunda oldukça hassas ve özverili bir banka olduğunu her fırsata vurguluyor. Özelikle Odeabank telefon bankacılığı aracılığı ile şubelere gitmeden bir çok hizmet alıp kolayca işlem yapabileceğiniz gibi self servis, mobil, internet bankacılığı gibi bir çok hizmete sunmakta.

Odeabank Çağrı Merkezi Numaraları

Aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz Odeabank müşteri hizmetleri numaralarını dünyanın her yerinden 7/24 arayarak destek alabilirsiniz.

Odeabank Tel: 1
444 8 444

Odeabank Tel: 2
0850 222 8444

Ayrıca Odeabank telefon şubesini kullanmanız için ayrıca bir işleme ihtiyacınız yoktur. Kart numaraların ve şifreniz yada Kimlik bilgileri ve güvenlik sorusunu cevaplamanız yeterlidir.

Telefondan yapılabilecek işlemlerin saat ve limitlerini aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

müşteri hizmetleri rehberleri
Odeabank telefon bankacılığı

Odeabank Online İşlemler

Odeabank ile yazılı iletişim kurmak ve bir mail bırakmak için aşağıda ki bağlantı linkine tıklamanız ve formu doldurmanız yeterli.
Mail ile ulaşmak ister aşağıda ki e-posta adresine ulaşabilirsiniz
Odeabank Eposta Adresi: [email protected]
Ayrıca aşağıda ki bağlantıya tıklayarak internet bankacılığı girişi yapabilirsiniz.

Odeabank Mobil Bankacılık Hizmetleri

Aşağıdan mobil cihazınıza uygun odeabank uygulamanızı direk indirip kurarak kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.


Odeabank İletişim Bilgileri

OdeaBank merkez bilgileri
Levent 199, Büyükdere Caddesi No:199 Kat:33-40 34394 Şişli / İstanbul
Tel: +90 212 304​ 84 44
Fax: +90 212 304 84 45
Odeabank Diğer Bilgiler
Farklı işlemlerde sizlere lazım olabilecek Odeabank önemli bilgiler
Swift Kodu : ODEATRIS
EFT Kodu : 0146
Mersis numarası : 0-6340-4219-7300010
Ticaret Sicil Numarası : 812115
Yukarıda sizlere odea bank müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini sunduk. Aradığınızı bulamadıysanız veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa bize aşağıdan istek, şikayet ve taleplerinizi iletebilirsiniz.
Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. CAFER Bingöl

    Bursa ili, Nilufer ilcesi, izmir yolu uzerinde bulunan Odebank musterisiyim. 16.03.2022 gunu saat 10:45 siralarinda hesabımda bulunan paradan evimin dask sigortası kesildiğine dair mail ile bilgi aldım. Bursa nilüfer odeabank şubesi çalışanı Benim bilgim olmadan, benim onayım olmadan, hesabımdan para çekerek dask sigortası yapılmıştır. Ben bu durumu anlatmak ve magduriyetimin giderilmesi icin 16.03.2022 gunu saat 10:50 siralarinda bursa ili, nilufer ilcesi, izmir yolu uzerindeki odeabank subenizin 0224 275 34 51 numarali telefonu aradim. Kendini tanitmadan telefonu acti ben kendisine ismini sorunca bana isminin sibel oldugunu soyledi. Ben kendinsine durumu anlattim benimle hic ilgilenmedi, ukela ukela cevaplar verdi, benim sorunumu cozmedi, mağduriyetimi gidermedi. Ayrica nerdeyse beni suçlu cikartti. Ben kendisine benim bilgim ve onayim olmadan dask sigortamin bitmesine daha 3 gun olmasina rahmen hesabimdan para cekilerek yapilan dask sigortasınin iptalini ve paramin hesabima geri iadesi ile ilgili tarafima bilgi verilmesini istiyorum dedim. Beni hic kovuşturmadi bu konu hakkında da bilgi vermedi ve telefonu suratıma kapattı. Yaziklar olsun sibel calisan tarafindan bu mu Şikayetçiyim. Bu sibel ismindeki çalışandan. Yapilan iş ve işlemler ile tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

  2. CAFER Bingöl

    Bursa ili, Nilufer ilcesi, izmir yolu uzerinde bulunan Odebank musterisiyim. 16.03.2022 gunu saat 10:45 siralarinda hesabımda bulunan paradan evimin dask sigortası kesildiğine dair mail ile bilgi aldım. Bursa nilüfer odeabank şubesi çalışanı Benim bilgim olmadan, benim onayım olmadan, hesabımdan para çekerek dask sigortası yapılmıştır. Ben şikayetçiyim bu sorumsuz çalışan kimse ondan sikayetciyim. Yaziklar olsun bu nasil bir hizmettir. Size guvenerekten hesabimda para bırakıyorum. Size güvenim bitmiştir. Böyle bir hizmet anlayışı olamaz. Şikayetciyim
    Konunun arastirilmasini, sorumluların bulunmasini ve cezalandirilmalarini istiyorum. Yapilan iş ve işlemler ile tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.