Nine West Müşteri Hizmetleri 0850 İletişim

Nine West İletişim Numarası

nine west müşteri hizmetleri 0850 i̇letişim
nine west müşteri hizmetleri 0850 i̇letişim

Nine west iletişim telefon numarası ve diğer iletişim birimlerini bu sayfada bulabilir, arayarak her türlü şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Nine West Çağrı merkezi numaraları ise şunlardır:

Müşteri Hizmetleri No: 0 850 460 69 78

Nine West Mail Adresi: [email protected]

Nine West Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım?

Nine West destek numarası olan 0850 460 69 78 numarasını haftanın 7 günü sabah saat 09:00 ile akşam 18:00 arasında arayarak destek alabilirsiniz. Numarayı aradığınızda sizi sesli yanıt sistemi karşılamaktadır. Kişisel verilerinizin korunması kapsamında yapılan bildiriyi size söyledikten sonra sırası ile tuşlayarak su işlemleri yapabilirsiniz;

  • İnternet satışları hakkında bilgi almak için – 1 tuşlayınız
  • Mağazadan alınan ürünleriniz değişimi ve faturasız değişim hakkında bilgi almak için – 2 tuşlayın
  • Yenilenmek üzere mağazalara teslim ettiğiniz ürünün durumu hakkında bilgi almak için – 3 tuşlayın

Nine West çağrı merkezini aradığınızda bu işlemleri yapabilirsiniz. Diğer yazılı destek mail adresini kullanmak için [email protected] mail adresine mail yazınız. Yazmış olduğunuz mailde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Şikayet veya bildiri konunuzu açık anlaşılır ve konu odaklı yazınız saat ve tarih belirterek varsa siparişinizin sipariş no belirterek giriniz. En kısa sürede size dönüş yaparak yanıt verilecektir.

Şuna da göz atabilirsiniz: Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim 2021

Nine West İade

Nine West izde ve değişimler hakkında detaylı bilgi almak için 0850 460 69 78 numarasını arayınız müşteri temsilcisine bağlanmadan destek almak isterseniz sesli yanıt sistemi tuşlamaları saydığında siz telefonunuzdan (2) tuşuna basınız. İnternet üzerinden almış olduğunuz bir ürünü 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade etmek için https://www.ninewest.com.tr/ adresine giriniz Hesabım/Siparişlerim/Sipariş Detay adımlarını izleyerek iade etmek istediğiniz ürünü seçin, kolay iade butonuna basarak iade işlemini başlatabilirsiniz.

Sistem size bir iade kodu verecektir bu kodu not edin ve kaybetmeyin ürününüzü paketleyip ürün ile gelen faturası ile birlikte kargoya götürün, kargo yetkilisine iade kodunu verin 14 gün içinde iadeniz tamamlanarak ücret hesabınıza ödenecektir.

Nine West kac taksit seçenekleri?

Nine West mağazalarından veya internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz alış verişlerinizde kredi kartınıza 6 taksit yapılmaktadır.

Nine West nasıl bir marka?

Nine West 1978 yılında Amerika da kurulmuş ve 2022 yılı itibarı ile 70 yakın mağazası bulunmaktadır.

Nine West kapıda ödeme var mi?

Nine West online alışverişlerinizde kapıda ödeme bulunmamakta olup internet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişi tamamlamak için tüm adımları uygulamanız gerekir. Bu adımların içinde kart ile ödeme yer almaktadır.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *