Nike Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim

Nike Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi

Nike, 1971 yılında Phill Knight tarafından kurulduğunda bu kadar büyük bir yol kaydedeceğini hiç kimse düşünmemişti. İlk olarak spor ayakkabılar üzerine yoğunlaşan Nike zamanla tüm spor malzemelerinde bir marka olmayı başardı. Şüphesiz ki Nike markası denince akla gelen ve Swoosh adında ki logosu bu başarısına katkı sağlamıştır. Bunun üzerine henüz üniversite mezunu olan ve sadece 35 dolar gibi bir rakama bu logoyu çizen Carolyn Davidson’a daha sonraları ödül olarak bir miktar Nike hissesi verilmesini uygun görmüşlerdir.  Nike müşteri hizmetleri konusunda hizmet verdiği her ülkede azami çaba sarf etmektedir. 25 binden fazla çalışanıyla merkezi ABD bulunmasına rağmen üretimin çoğunu Asya ülkelerinde gerçekleştirmektedir. Binlerce çalışan yine Nike müşterine hizmet sağlamak amaçlı sürekli çalışmaktadır. Nike markasının Türkiye’de de bir merkez ofisi yer almaktadır.

Nike Çağrı Merkezi

Nike müşteri hizmetleri üzerinden destek, şikayet, öneri ve talepleriniz için bir kaç Nike telefon numarası bulunmaktadır. Amacınıza uygun olan Nike telefon numarasından çalışma saatleri içerisinden hizmet alabilirsiniz.

Genel Müdürlük Çağrı Merkezi

(0212) 365 04 04

E-Ticaret Sitesi Çağrı Merkezi

0 (212) 365 04 90

Nike Şikayetleriniz İçin

0 (212) 346 19 19

Nike Çalışma Saatleri

Nike Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Hafta içi Pazartesi – Cuma 

09:00 – 18:00 o saatleri arasında.

Nike Diğer İletişim Bilgileri

Nike Türkiye İletişim Formu

Faks: 90 212 365 04 99

Nike Türkiye Adres
Büyükdere cad. Nurol Plaza No:257 B Blok Kat:9 Maslak 34398 İstanbul

Sizlere Nike Türkiye Müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini yukarıda paylaşmış bulunuyoruz. Sizlerinde Nike hakkında duygu ve düşüncelerinizi bizlere aşağıdan yorum olarak gönderebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Gamze Uyan

  İstinye Park İzmir Sneaks Up firmasından oğluma aldığım 2.000 TL tutarındaki Nike marka spor ayakkabının sağ tek burnunda, satın aldıktan 11 gün sonra yırtılma oldu. İnceleme sonucu, rutin herkese gönderilen “üretimden kaynaklı değildir” yazılı cevabı geldi. Tabi ki hemen tüketici heyet’ine başvurdum. 13 yaşında bir çocuk okula gidip gelirken giydiği ayakkabıya nasıl bir darbe almış olabilir de, sadece 7 gün giydiği 2.000 TL’lik ayakkabı yırtılır? Bütün gün gidip duvarı tekmelemedi herhalde bu çocuk. 7 gün, sadece 7 gün giydi. Kimse salak değil. Pazardan 200 liraya ayakkabı alsam başıma bu gelmezdi. Sneaks up firması da “olay bizimle ilgili değil” deyip hemen işin içinden çıkıyor. Satarken satmasını biliyorlar o kadar. Mağdur olan herkesin Tüketici Heyet’ine başvurması için elimden geleni yapacağım.

 2. SERDAR KARABULUT

  2019 YILI ARALIK AYINDA ADAPAZARI AGORA AVM SNEAKS CLOUD MAĞAZASINDAN nike air max 720 erkek siyah SPOR AYAKKABI ALDIK AYAKKABININ HAVALI TABANI AÇILMADAN KAYNAKLI PÖRSÜDÜ ÜRÜN İNCELEMESİ İÇİN TESLİMATI AVM’LER COVİT 19 PANDEMİSİ SEBEBİ İLE KAPALI OLDUĞUNDAN YAPAMADIK GARANTİ KAPSAMINDA OLAN ÜRÜNÜN NEREYE KONTROL İÇİN GÖNDERİLMESİ GEREKTİĞİNİN BİLGİSİNİ PAYLAŞIRMISINIZ

 3. Sema ERDEM

  16.10.2018 tarihinde Manisa Volkan Spor mağazasından ürün cinsi ve kodu AH5261- 002 nolu olan ayakkabı aldım.( 340.00TL) Sağ ayakkabımın arkasında sizin tabirinizle topuk sayada açılma ve çökme adı altında ele gelen telimsi bir çıkıntı oluşmuştur. Satıcıya götürüp gösterdiğimde bana bağını açmadan giyip çıkarıldığı için olabilir denildi. Size gönderelim sonucu iletiriz dediler. ürün İnceleme biriminiz tarafından 18.03.2018 tarihli yazınızla tarafıma bildirilen yazınızda herhangi bir firma hatası görülmemiştir deniliyor.Size şimdi şunu soruyorum:
  İki ayakkabının birini bağını çözerek giyip çıkarıyorsunuz onda bir şey olmamış, diğerinin bağını açmadan giyip çıkarıyorsunuz onda hasar olmuş. Bu hangi mantığa sığar, birini çözerek giy-çıkar, diğerini çözmeden giy-çıkar.Bu nedenle tarafıma verilen cevabınızı kabul etmediğimi , şimdiye kadar birçok kez ayaklarımdaki sorun nedeniyle rahatlığı nedeniyle severek aldığım ve kullandığım ürününüzün çok acil olarak değiştirilmesi hususunda:
  Gereğini bilgilerinize sunulur.
  ( Aksi takdirde gerekli yasal yollara başvuracağım bilinmesi)