Netflix Müşteri Hizmetleri – İletişim Bilgileri

netflix müşteri hizmetleri iletişim

Netflix Müşteri Hizmetleri

Netflix, dünyanın bir çok yerinde internet televizyonu denebilecek bir tür yayın kanalıdır. Netflix üzerinden filmler, diziler, belgeseller gibi daha bir çok içeriği izleyebilirsiniz. Hiç bir reklam olmadan kesintisiz ve hızlı bir seyir keyfi istiyorsanız bu alanda Netflix  kaliteli öncülerden biridir. Yakın zaman Netflix Türkiye adı altında ülkemizde de hizmete başlamış olan bu yayın organı oldukça hızlı bir şekilde tarafımızdan sevildi. Netflix ilk ay ücretsiz olmak üzere aylık ekonomik ücretler aracılığıyla üye olabilirsiniz.  Netflix müşteri hizmetleri Türkiye’de hizmete başladığından bu yana müşterilerine hesap, üyelik, ödeme ve diğer bir çok konuda destek vermektedir.  Sizlerde ihtiyaç duyduğunuz her an bir çok şekilde Netflix müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Netflix Çağrı Merkezi

En çok tercih edilen Netflix iletişim yollarından birisi Netflix çağrı merkezidir. Netflix uluslararası telefon numarasını çevirerek sesli destek alabilirsiniz. Fakat ortak bir kanal üzerinden yönetilen Netflix telefon hattından Türkçe destek almak için haftanın belirli günleri ve belirli saatler arasında bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

0850 390 74 74

Netflix Türkçe destek 11:00:00 23:00:00 EET – Pzt – Paz saatleri arasında verilir. İngilizce desteği 7/24 mevcuttur.

 

Ayrıca aşağıdan yorum olarak bizlerle ve diğer kullanıcılarla Netflix hakkında soru, sorun ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. UGUR TUAL

    SAYIN YETKİLİ DÜN KİMYA DİYE YERLİ BİR FİLMİNİZİ SEYRETTİM SAÇMA SAPAN BİR FİLM AMAN YARABBİM KALİTENİZE PARANIZA YAZIK ARŞİVDE DAHİ BULUNDURMAYIN

  2. Semih Yüceer

    Merhaba. Şu anda Netflix de film seyrediyorum. Ama bir elimde durmandan devamlı ses açıyorum ve katıyorum. Sebebi filmlerde konuşma esnasında ses normal düzeyde. Ancak araya müzik girdiği zaman ses coştukça coşuyor sesi kısmak zorunda kalıyoruz. Bu bir filimde veya dizide değil devamlı aynı şekilde. Müdahale etme şansınız varsa müdahale edin. Bir kaç arkadaş da aynı konudan şikayetçi.

  3. Deniz

    Kardesim azari kullaniyoruz tasda satin aliyoruz kardeskm hesabimizda almadigimiz zamanda almis gibi ucret kesiyor sahtekarlik bu dolandiricilar irtibat numaranizda yok arayin beni 05534713537