Morpa Kampüs İletişim Bilgileri

morpa kampüs i̇letişim bilgileri
morpa kampüs i̇letişim bilgileri

Morpa Kampüs, MEB müfredatını takip ederek ona uyumlu çalışan bir eğitim aracıdır. Morpa İletişim Bu süreçte öğrencileri ve öğretmenleri destekler. Birçok içeriğin bir arada bulunduğu Morpa Kampüs, öncelik olarak öğrencileri ve eğitimcileri görür. İlköğretim ve ortaokul sürecini bünyesinde barındırmaktadır.

Morpa Kampüs sayesinde veliler ve öğretmenler öğrencilerin buradaki sürecini takip edebilirler. Bu sayede öğrencinin seviyesini saptamış olurlar. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8.sınıflara hizmet vermektedir. Ancak bazı durumlarda veliler veya öğretmenler Morpa Kampüs iletişim hattına başvurmak durumunda kalırlar. Sistem oldukça geniştir ve ebeveynler ile birlikte öğretmenler alışmakta problem yaşayabilirler. Velilerin ve öğretmenlerin alışması zaman alabilir. Bu aşamada iletişim hattını kullanarak Morpa Kampüs ile anında iletişime girebilirsiniz.

Morpa Kampüs Nedir?

morpa kampüs nedir?
morpa kampüs nedir?

Morpa Kampüs Eğitimin son yıllarda internete dönmesi ile birlikte internet üzerinden pek çok eğitim programı da satışa sunulmuştur. Bunlardan en bilineni ve eğitimcilerin dahi kullandığı Morpa Kampüs olarak bilinmektedir. Morpa Kampüs sadece ilkokul ve ortaokul sürecinde öğrencilere ve eğitimcilere yardımcı olmaktadır. Bu sürece velileri de dahil ederek, çocuklarını takip etmelerini sağlamaktadırlar.

İçeriğinde MEB müfredatına uyumlu olarak pek çok konu anlatımı vardır. Ancak sadece konu anlatımları ile kalmaz ve var olan konuları pekiştirmenizi de sağlar. Konu ile alakalı birçok etkinliğe ve interaktif çalışmaya dahil olabileceğiniz bir süreç çocuklarınızı beklemektedir.

Film veya belgesel izlemeyi seven çocuklar için belgeseller vardır. Aynı şekilde yarışmaları seven çocuklar için de pek çok ödüllü yarışma Morpa Kampüs üzerinde yer almaktadır. Odak noktası olarak çocukların gelişimi ve eğitimi merkeze alınır.

Morpa Kampüs Deneme Üyeliği

Morpa Kampüs üyelikleri 1 yıl geçerlidir. Ödemeler ise peşin olarak yapılmaktadır. Ancak henüz içeriği tam olarak göremiyorsanız ve üyeliği satın almak adına tereddütler duyuyorsanız Morpa Kampüs sizlere bir fırsat sunar. Morpa Kampüs Deneme Üyeliği sayesinde Morpa Kampüs’ten emin olmanız sağlanır. Böylelikle üyelik ücretine başvurmadan önce nasıl bir içeriğe sahip olduğunu görebilirsiniz.

Morpa Kampüs Deneme Üyeliği içerik hakkında bilgiler verse de her şeye deneme üyeliği aşamasında erişemezsiniz. Bu süreçte fırsatlardan faydalanamazsınız ve her içeriği görebilmeniz mümkün değildir.

Morpa Kampüs’e ait olan deneme üyeliğinden faydalanmak ile ilgili sorularınız veya merak ettikleriniz varsa Morpa Kampüs iletişim numarası ile gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Morpa Kampüs İletişim Telefon Numarası

Morpa Kampüs ile pek çok farklı biçimde iletişim kurabilirsiniz. Üç telefon numarasına ek olarak bir mail adresi olduğunu belirtmek gerekmektedir. Telefon ile iletişim kurarak probleminizi çözebileceğiniz gibi mail adresi de uygun bir yöntem olacaktır.

Morpa Kampüs İletişim Telefon Numaraları

444 94 95

(0212) 709 62 09

(0212) 512 62 09

Morpa Kampüs İletişim Mail Adresi

[email protected]

Morpa Kampüs Kurumsal Adresi

Ankara Caddesi No:16 Kat:4 34112 Cağaloğlu – Fatih – İstanbul

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *