Moov Müşteri Hizmetleri

Moov-Musteri-Hizmetleri
Moov Müşteri Hizmetleri

Moov Müşteri Hizmetleri iletişim numarası ile dakikalar içerisinde firmanı şikâyet hattına ulaşabilirsiniz. Moov, araç kiralama sektöründe hizmet yürüten en yeni firmalar arasında yer alır. Köklü bir holdingin bünyesinde hizmet veren Moov, kullanıcılarına dakikalık, saatlik ve günlük olarak araç kiralama hizmetini sunar.

İnternet üzerinden kolay erişim imkânı tanıması ile kullanıcılarından memnuniyet alan firma, yine kullanıcılarından gelen şikayetleri de müşteri hizmetleri üzerinden kabul eder. Moov ile ilgili şikâyette bulunmak istiyorsanız Moov Müşteri Hizmetleri iletişim numaralarını kullanarak fermaya dair her türlü şikâyeti çağrı merkezi personellerine bildirebilirsiniz. Moov müşteri Hizmetleri numarası 0533 455 92 47’dir.

Moov Çağrı Merkezi

Moov çağrı merkezi ile firma hakkında merak ettiğiniz bütün sorulara yanıt bulabilirsiniz. Çağrı merkezi numarasını çevirdikten sonra saniyeler içerisinde hizmet veren personel ile sesli görüşeme yapmanız mümkün olur. Hem cep telefonu hem de sabit hatlar üzerinden arayabileceğiniz Moov Müşteri hizmetleri tamamen ücretsizdir. Görüşmeye başladıktan sonra her türlü istek, talep ve dileklerinizi müşteri hizmetleri personeline aktarabilirsiniz.

Moov Müşteri Hizmetleri ara kolaylığı ile saniyeler içerisinde görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınır. Şikâyet bilgilendirmenizin ardından kısa süre içerisinde firma ile yaşadığınız soruna çözüm bulabilirsiniz.

Moov Çağrı Merkezi Numarası

Moov çağrı merkezi numarası 444 98 59’dur. Dilediğiniz her zaman bu numara ile iletişime geçebilirsiniz. Moov müşteri Hizmetleri telefon numarasını arayabileceğiniz saatler aşağıdadır;

 • Pazartesi: 09.00- 18.00
 • Salı: 09.00- 18.00
 • Çarşamba: 09.00- 18.00
 • Perşembe: 09.00- 18.00
 • Cuma: 09.00- 18.00
 • Cumartesi: 09.00- 15.00
 • Pazar: KAPALI

Moov İletişim Bilgileri

Moov iletişim bilgileri;

 • Moov Müşteri Hizmetleri: 0533 455 32 47
 • Moov E-posta: [email protected]
 • Moov Resmi İnternet Sitesi: www.moov.com.tr
 • Moov Genel Müdürlük: Ümraniye/ İSTANBUL

Moov Sosyal Medya İletişim

Moov uygulamasını sosyal medya üzerinden de takip edebiliriniz. Bunun için ulaşabileceğiniz adresler aşağıdadır;

En Yakın Moov Aracı Nerede?

Size en yakın Moov aracının nerede olduğunu öğrenmek için Moov uygulamasını mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. Harita üzerinden konu yönlendirmesi yaptıktan sonra size en yakın Moov aracına ulaşabilir ve dakikalar içerisinde ödeme işlemini gerçekleştirerek araçları kullanmaya başlayabilirsiniz. Moov Müşteri Hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçerek size en yakın Moov aracı hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Moov hakkında daha fazla bilgi için S.S.S. bölümünü ziyaret edin.

S.S.S.

Moov Müşteri Hizmetleri Kaça Kadar Açık?

Moov Müşteri Hizmetleri ile 24 saat iletişime mümkündür. Araç kiralama sistemine yenilikçi çözümler getirmeyi amaçlayan firma, müşterilerinin sorunlarına en kısa süre içerisinde çözüm bulmayı amaçlar.

Moov Provizyon Bedeli Ne Kadar 2022?

Moov, kullanıcılarına 224 TL provizyon ücreti sunar. Moov araçlarını kullanmaya karar veren kullanıcılar kendilerine en yakın adreste bulunan aracı tercih ettikten sonra, provizyon ödemesini yaparak aracı bulunduğu yerden teslim alabilir.

Moov Sahibi Kim?

Moov, Anadolu Group bünyesinde hizmet veren bir araç kiralama hizmet şirketidir.

Moov 1 Saat Ne Kadar?

Moover olmak isteyen kullanıcılar Cepteteb uygulaması ile 1 saat için 1 TL öder. Üstelik bir sonraki kullanımda da 15 dakika ücretsiz biniş hakkına sahip olur. Uygulama kullanıcılarına her anlamda ekonomik araç kiralama hizmeti vermektedir.

Moov İspark Ücretsiz Mi?

Moov araçlarının daha geniş kitlelere rahat bir hizmet verebilmesi için yapılan anlaşma gereği, Moov araçları İspark’a ücretsiz olarak park edebilmektedir. Bunun için kullanıcıların İspark girişinde bulunan görevliye aracın Moov aracı olduğunu kanıtlamaları yeterlidir.

Mov Araç Nereye Bırakılır?

Moov uygulaması internet üzerinden kolay erişim hakkı verir. Buna göre kullanıcılar Moov uygulamasını indirdikten sonra buradan araç yönlendirmesi yapabilmektedir. Moov araçlarının anahtarları aracın torpido kısmında bulunur. Kullanıcılar uygulama üzerinden araç kilidini kaldırdıktan sonra torpidodan alacakları anahtar ile aracı kullanmaya başlayabilir.

Moov araçlarının bırakılacağı yeri kullanıcılar kendileri belirler. Uygulama üzerinde hizmet bölgesi kapsamı olarak belirtilen alan içerisinde herhangi bir yere kullanıcı aracı bırakabilir. Bıraktığı esmada yine aracın anahtarını torpido kısmına koyar. Ardından uygulama üzerinden aracın kilitlenmesini sağlayarak, aldığı hizmeti sonlandırır.

Moov İndirim Kodu Nereden Alınır?

Moov araçlarını kullanmak isteyenler çeşitli internet sitelerini takip ederek buradan belirli zamanlarda verilen indirim kodlarını alabilir.

Garenta Moov Sadece İstanbul’da Mı?

Garenta Moov, İstanbul’da birçok ilçede hizmete açıktır. Bununla birlikte her geçen gün şehir genelinde daha fazla ilçede hizmet vermek için çalışmalarını sürdürür. Moov İstanbul haricinde Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde de araç kiralama hizmeti vermektedir.

Moov Araçları Kaskolu Mu?

Moov araçları sigortalı ve kaskoludur. Uygulama üzerinde kullanıcılar kusur oranlarını görebilir. Herhangi bir aksi durum olduğunda kusur oranı hesaplanır ve araç kullanıcılarına 500 TL’ye kadar kaza bedeli yansıtılır.

Moov Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha fazla bu tarz makale için https://www.musterihizmet.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *