Mondi Müşteri Hizmetleri, Mondi İletişim

Mondi Telefon Numarası

Mondi Müşteri Hizmetleri
Mondi Müşteri Hizmetleri

Mondi Türkiye’de neredeyse 300’ü aşkın mağazaya sahiptir. 1993 yılından beri pek çok insana hizmet vermektedir. Mondi mobilyacılık alanında yılların birikimi ile bu alanda oldukça başarılı ürünler vermiştir. Mondi dendiğinde pek çok insanın aklına Mondi’nin kendine has tarzı gelmektedir. Bununla birlikte Mondi modern yenilikleri ve tasarımları da tercih etmektedir. Kendi tarzı ile harmanlamakta ve var olan trendler ile birleştirmektedir.

Mondi özel tasarımları ile sık sık kendisini yenilemektedir. Mondi hem ürünleri hem de müşteri iletişimi ile oldukça ön plandadır. Özellikle mobilya sektöründe müşteri iletişimi oldukça önemlidir. Müşteri iletişim olabildiğince hızlı ve problemleri çözecek biçimde gerçekleşmelidir. Mondi müşteri hizmetleri en acil biçimde ulaşılabilir olmalıdır. Mondi insanların evlerine ve günlük hayatlarının her parçasına girer. Bu sayede insanların hayatlarının bir parçası olur. İnsanlar da aldıkları mobilyaları uzun süreli kullanmak isterler ancak bazı aksaklıklar ve problemler gerçekleşebilir. Bunun için Mondi müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Aynı şekilde Mondi iletişim formu ile birlikte telefonla konuşmadan da problemlerinizi anlatabilirsiniz.

Mondi Tüketici Hattı

Mondi tüketici hattı olarak bilinen hat aslında Mondi iletişim hattıdır. Mondi tüketici hattı ile birlikte iki numaradan da müşteriler sizlere ulaşabilir ve ardından problemleri çözmek adına gerekli bilgiler alınabilir. Burada sadece bir problem olmayabilir. Olumlu bir yorumu da bu yolla iletebileceğiniz gibi şikayetlerinizi de buradan dile getirebilirsiniz. Aynı şekilde öneriler de bu gruba dahildir. Bu sayede pek çok problemin önüne geçebilir ve Mondi de kendisini geliştirebilir.

Mondi gibi mobilya sektöründe var olan bir firma aynı zamanda uzun ömürlü bir hizmet vermek adına çalışmalarını sürdürür. Mondi bunu başarabilmiştir ve bunun tek sebebi elbette kaliteli mobilyalar değildir. Kaliteli mobilyalar ile birlikte aynı zamanda müşteri memnuniyeti de önemlidir. İnsanlar ortalama 5-10 senede bir mobilya değiştirirler. Bu süreçte de ufak ufak değişiklikler yapmaya devam ederler. Yani genelde aynı mobilya mağazasını tercih ederler çünkü güven oluşturmuşlardır. Bunun temel sebebi de iletişimdir. Mondi müşteri iletişimi de bunu sağlamak için oldukça sistemli ve kaliteli bir biçimde çalışmaktadır.

Mondi İletişim Formu

Mondi ile iletişim kurabilmek için birden fazla seçenek vardır. Burada 2 farklı numara görebilmek mümkündür. Ayrıca bir iletişim formu da dahildir. Mondi iletişim formu doldurarak, sorunlarınızı giderebilirsiniz. Bu tamamen sizin yani müşterinin tercihine bağlıdır. Mondi iletişim formu içeriğinde bulunanlar şunlardır:

  • Ülke
  • Konu
  • Ad
  • Soyad
  • E-posta
  • Telefon
  • Adres
  • Şehir
  • Mesaj
  • Doğrulama işlemini gerçekleştirip KVKK metnini de onaylamanız gerekmektedir. Ardından Mondi’ye iletişim formunuz iletilecek ve bu alanda yetkili kişiler, sizler ile iletişime en kısa sürede geçecektir.

Mondi Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

444 33 11

0850 222 33 11

Mondi Adresi

MONDİ MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

1.Organize Sanayi Bölgesi 4.Cadde No:12 Melikgazi/KAYSERİ

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *