Modaselvim Whatsapp Numarası Ve MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0850

Modaselvim iletişim numaraları

modaselvim iletişim numaraları
modaselvim whatsapp numarası
Modaselvim whatsapp numarası ve diğer iletişim bilgilerini bu sayfaya ekledik. Siz de Modaselvim çağrı merkezine iletmek istediğiniz şikayetlerinizi bu telefon numarasını kullanarak kolayca yapabilirsiniz.
Modaselvim Whatsapp No: 0850 811 52 52
Modaselvim Telefon Numarası: 0212 550 52 52
Modaselvim Destek Mail: [email protected]

Modaselvim Müşteri Hizmetlerine nasıl bağlanırım?

Modaselvim Türkiye’nin önde gelen alışveriş firmalarından biridir. Bir çok ürün çeşitliliği ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Modaselvim ile ilgili şikayetlerinizi çağrı merkezi temsilcisine iletmenin en kolay ve çabuk yolu Modaselvim Whatsapp numarasına (0850 811 52 52) yazmaktır. Görsel ve video da atabilme olanağı sağlayan bu destek birimi ile birebir yazışabilir ve sorununuzu karşılıklı olarak iletebilirsiniz.
Modaselvim iletişim numarası da size sesli yanız hizmeti sunmaktadır. Müşteri hizmetleri numarası olan 0212 550 52 52 numarasını aradığınızda sizi sesli yanıt sistemi karşılar. Bilindik müşteri hizmetlerinde olduğu gibi size yapmak istediğiniz işlemler hakkında bilgi verir ve bir tuşa basmanızı söyler işte hizmetler ve tuş sıralamaları;

 

TUŞLAR
ALINACAK HİZMETLER
1 TUŞLAYIN
Sipariş oluşturabilirsiniz.
2 TUŞLAYIN
Siparişiniz hakkında bilgi almak isterseniz.
3TUŞLAYIN
İade veya değişim yapmak istiyorsanız.
4 TUŞLAYIN
Siparişinizi iptal etmek istiyorsanız

Modaselvim çağrı merkezini aradığınızda bu işlemlerinizi yapabilirsiniz. 0212 550 52 52 numarasından destek almak içim hafta içi ve Cumartesi günü sabah saat 09:00 ile akşam 19:00 arasında aramanız gerekmektedir. Keza Whatsapp destekten de bu saatler arasında hizmet alabilirsiniz. Daha detaylı yazmak için Modaselvim destek mail hizmeti de vermektedir.

Modaselvim Mail Desteği Nedir?

Modaselvim mail destek hattından yararlanmanız ve şikayetinizin kısa sürede giderilmesi için uymanız gereken bir kaç kural vardır. Bu kuralları mail yazma aşamasında uygulamanız gerekir:

Diğer tüm WhatsApp numaraları için: https://www.musterihizmet.com/whatsapp-numaralari

  • Mail yazarken konu başlığı kısmına konunun kısaca ne olduğunu yazın
  • Ad Soy ad belirtin
  • Varsa sipariş numaranızı yazın
  • Tarih ve saat belirtin
  • Son olarak mailiniz açık anlaşılır ve açıklayıcı olmalı

Tüm bu kurallara uymanız halinde çağrı merkezi yetkilisinin olayı anlaması ve buna uygun çözümler sunması daha kolay ve çabuk olacaktır. Mail desteğe 7/24 yazabilirsiniz geri dönüşler whatsapp numarasında olduğu kadar hızlı olmasa da size en kısa sürede dönülecektir.

Modaselvim Kargom Ne zaman gelir?

Modaselvim üzerinden yapmış olduğunuz online alışverişiniz sonrası kargonuzun nerede olduğu ve durumu hakkında bilgi almak isterseniz Modaselvim sizler için kargo takip paneli oluşturmuştur, bu panel sayesinde kargonuzun durumu hakkında ayrıntılı bilgi almanız mümkündür. Kargo takip paneline https://www.modaselvim.com/siparis-takip adresinden girebilirsiniz.

modaselvim kargo takip
modaselvim kargo takip

Bu sayfaya girdiğinizde görseldeki gibi bir panel sizi karşılar. Telefon ve e-posta seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Not modaselvim’e kayıt olurken kullandığınız telefon no veya mail adresini girmeniz gerekmektedir. Sipariş numarası kısmına takip etmek istediğiniz siparişinizin numarasını yazınız. Numaranızı bilmiyorsanız Modaselvim’e kullanıcı panelinizden siparişlerim kısmına girerek görebilirsiniz. Son olarak telefon numaranızı veya mail adresiniz yazıp “GÖSTER” butonuna basınız böylece ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Modaselvim ile ilgil Whatsapp numarasını ve diğer telefon numaralarını, mail adresini ekledik bu sayfadaki bilgileri kullanarak müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanabilir, siparişinizin durumu hakkında bilgiler alabilir iptal iade işlemleri gibi işlemlerinizi yapmak için bu bilgileri kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için sıkça sorulan sorular kısmına bakabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

ModaSelvim e nasıl ulaşabilirim?

Modaselvim e ulaşmanın en kolay yolu modaselvim whatsapp numarasına yazmaktır numara 0850 811 52 52 diğer iletişim bilgilerine ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ModaSelvim para iadesi kaç günde yapılır?

ModaSelvim iade yapmak için ilgili siparişlerim sayfasından iade etmek istediğiniz ürünü seçerek iade etme işlemini başlatın. Bu sayfada size bir numara verilir bu numarayı not alınız ilgili kargoya giderek ürünü iade etmek istediğinizi belirtip not almış olduğunuz numarayı kargo yetkilisine söyleyiniz. Tüm bu işlemler sonucunda iade ve değişimleriniz 14 gün içinde gerçekleşir.

ModaSelvim nasıl üye olunur?

Modasevim ana sayfasında üye ol butonuna basınız açılan kayıt panelinde eğer varsa Facebook hesabınız bunun üzerinden hızlı üyelik oluşturabilir dilerseniz de bilgilerinizi girerek üye olabilirsiniz.

ModaSelvim kapıda nakit ödeme var mı?

ModaSelvim kapıda nakit ödeme seçeneği var fakat belli bir fark ödememek için online işlemler üzerinden kredi veya banka kartınız ile güvenli ödeme yapabilirsiniz.

ModaSelvim sipariş nasıl iptal edilir?

ModaSelvim sipariş iptali yapmak için 0212 550 52 52 numarasını arayarak konu ile alakalı destek alabilirsiniz. Siparişiniz henüz kargoya verilmemiş ise aynı gün içinde iptal edilir.

Moda Selvim Kargom Nerede?

Moda Selvim Kargonuzun durumu hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz kargonuzun durumu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Veysi Uygur

    Biz size güvendik ama sizin bize gönder diginiz gondredigiz ürün defolu çıkmıştir