Migros Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri 0216

Migros iletişim Telefon Numarası

migros-musteri-hizmetleri-iletisim-bilgileri
migros müşteri hizmetleri i̇letişim bilgileri

Migros Müşteri hizmetleri ile birçok önemli konuda bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri günün birçok zaman diliminde sizlere hem bilgi vermek hem de şikayet notlarınızı almak için hizmet sunar. Migros marketler zinciri olarak uzun yıllardır geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Birçok farklı çalışanının olması marketler zincirinin profesyonelliğini gösteren unsurlardan biridir. Bununla birlikte hem gıda hem de çeşitli mutfak ürünleri konusunda sizlere kaliteli ürünler sunan marketler arasındadır.

Migros WhatsApp Numarası: 0530 300 1 300

Çağrı Merkezi Numarası: 0 216 579 30 00

Müşteri Hizmetleri No: 0850 200 40 00

Migros’tan alışveriş yapan kişi sayısının çok fazla olması müşteri hizmetleri gereksinimini ortaya çıkarmıştır. Böyle durumlarda Migros Müşteri hizmetleri numarası aranarak her türlü konuda merak ettiğiniz bilgileri alabilirsiniz.

Bununla birlikte farklı iletişim yöntemlerini de kullanarak iletişim kurma imkânına sahip olabilirsiniz. Migros Türkiye’nin en büyük marketler zincirleri arasında yer alıyor. Bu nedenle de müşteri konusunda son derece titiz olması hemen herkes tarafından beklenen durumlar arasında yer alıyor.

Migros Müşteri Hizmetleri Telefon

Migros iletişim müşteri hizmetleri telefon üzerinden ve mail ile sizlere bilgi vermektedir. Son derece profesyonel bir düzeyde verilen bu hizmetlerde beklentilerin en iyi şekilde karşılanması sağlanır. Yüksek standartlarda hizmetler veren Migros müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışır. Hem sanal market olarak hem de fiziksel olarak en iyi standartlarda sizlere hizmetler sunar. Migros market müşteri hizmetleri iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Telefon: 0 216 579 30 00

  • Fax: 0 216 579 35 00

  • E Posta: iletiş[email protected]

  • Adres: Atatürk Mahallesi Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir/ İstanbul

Bilgilerini kullanarak rahatlıkla firmadan bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Bilgi almanın yanı sıra aynı zamanda rahatlıkla şikayet konularını da dile getirme şansı elde edebilirsiniz.

Şu da İşinize Yarayabilir: A101 Müşteri Hizmetleri İletişim 444

Migros Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Migros müşteri hizmetleri hafta içinde aktif olarak çalışan bir departmandır. Buraya hafta içi mesai saatleri içerisinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hafta sonlarında mail gönderebilir ve hafta içinde yanıtlanmasını bekleyebilirsiniz. Aynı zamanda web site üzerinden de rahatlıkla iletişim formunu doldurarak bilgi edinme talebinde bulunabilirsiniz. Migros son derece yüksek standartlarda bir market firmasıdır. Bu nedenle de müşteri memnuniyetine yüksek oranda önem verilmektedir.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *