Media Markt Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Media Markt Müşteri Hizmetleri numarasına ulaşarak mağaza ile ilgili bütün sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını çevirdikten sonra saniyeler içerisinde operatör ile görüşmeniz mümkün olur. İsterseniz Media Markt Müşteri Hizmetleri direk bağlanma yolunu tercih ederek kısa süre içerisinde canlı görüşme sağlayabilirsiniz.

Media Markt Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası

Media Markt haftanın her günü müşterilerine kaliteli hizmetler sunar. Mağazanın hizmet günleri ve saatleri aşağıdaki gibidir:

  • Pazartesi: 10.00- 22.00
  • Salı: 10.00- 22.00
  • Çarşamba: 10.00- 22.00
  • Perşembe: 10.00- 22.00
  • Cuma: 10.00- 22.00
  • Cumartesi: 10.00- 22.00
  • Pazar: 10.00- 22.00

Media Markt Müşteri Hizmetleri çağrı merkezine haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Aramanız sırasında eğer yoğunluk var ise hatta bir süre beklemeniz gerekir. Görüşme sırası size geldikten sonra çağrı merkezi personelleri ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Media Markt Diğer İletişim Bilgileri

Media Markt müşteri hizmetleri numarası sabit hat ve cep telefonları üzerinden aranabilir. Mağazaya ulaşabileceğiniz diğer iletişim bilgileri şöyledir;

  • İstanbul Genel Merkez Adresi: Evren Mahallesi Koçman Caddesi Ziyal Plaza A Blok Kat:5 BAĞCILAR/İ STANBUL
  • İstanbul Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 410 75 01
  • Mağaza internet adresi: www.mediamarkt.com.tr

İletişim bilgileri üzerinden genel merkez ile iletişime geçebilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri telefon numarası ile görüştüğünüzde sorununuza çözüm bulamadığınız durumlarda, genel merkez ile iletişime geçerek idari konularda şikâyetleriniz iletebilirsiniz.

Media Markt mağazasına sosyal medya bağlantıları ile de ulaşabilirsiniz. Ürün reklamlarının yapıldığı platformlar aracılığı ile mağazanın resmi satış sitesine yönlendirilebilir ve satın alma işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Media Markt sosyal medya adresleri aşağıdadır;

En Yakın Media Markt Nerede?

En yakın Media Markt nerede sorusuna yanıt arıyorsanız, yapacağınız kısa bir araştırma sonrasında size en yakın Media Markt şubesinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Türkiye genelinde üst düzey hizmetleri ile hizmetlerine devam eden Media Markt mağazalarının size en yakın hangi adreste olduğunu görmek için aşağıdaki haritayı gözden geçirebilirsiniz.

Media Markt Hakkında

Media Markt 1979 yılında Walter Gunz, Leopold Stiefel, Erich Kellerhals ile Helga Kellerhals tarafından kurulmuş bir mağazadır. İlk mağazasını Almanya’nın Münih kentinde açan firma, daha sonra diğer bölgelerde açılışlar yapmış ve ardından önce farklı eyaletlerde sonra ise farklı şehir ve ülkelerde mağaza açılışları ile ürün satışı yapmaya devam etmiştir. Media Markt mağazasının 2011 yılında aktif olarak 610 mağaza sayısına ulaşmıştır. Günümüzde ise bu sayı çok daha fazladır.

Media Markt mağazası hakkında merak ettiğiniz diğer sorulara yanıt bulabilmek için aşağıda Sık Sorulan Sorular (S.S.S) bölümüne göz atabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Media Markt Genel Müdürlük Nerede?

Media Markt marketin genel merkezi Almanya’nın Bavyera eyaleti Urban bölgesindedir. Bu şehir konum olarak Tuna Nehri kıyısında yer alır. Kaliteli hizmetleri ile adını dünya genelinde duyulan marketin Türkiye genelinde de şubeleri bulunur. Türkiye genelinde 81 genelinde en az 1 adet Medya Markt şubesi yer almaktadır.

Media Markt Sahibi Kim?

Media Markt, bir Metro Group alt kuruluşudur. Firma, Almanya’nın en büyük elektronik satış mağazası olma özelliğine sahiptir.

Media Markt Müşteri Hizmetleri Kaça Kadar Açık?

Media Markt Müşteri Hizmetleri, müşterilerin her türlü problemine kısa sürede çözüm getirmek amacı ile hizmet verir. Görüşmelerin güvenli koşullarda gerçekleştiği Media Markt Müşteri Hizmetleri haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Media Markt Müşteri Hizmetleri numarası aracılığı ile çağrı merkezine ulaşan müşteriler her gün sabah 07.00 ile akşam 02.00 saatleri arasında görüşme sağlayabilir.

Media Markt Nereye Şikâyet Edebilirim?

Media Markt şikayetleri çağrı merkezi aracılığı ile gerçekleşir. Müşteriler memnun olmadıkları herhangi bir konu olduğunda, 0850 222 1 500 numaralı hat üzerinden çağrı merkezi personeline ulaşarak her türlü şikayetlerini bildirebilir. Görüşmeler kayıt altına alındığından dolayı, her yapılan şikâyet değerlendirilerek kıs aşure içerisinde işleme alınmaktadır.

Media Markt İstanbul’da Nerelerde Var?

Media Markt, İstanbul’da birçok farklı ilçede hizmet vermektedir. Media Markt İstanbul şubeleri aşağıdaki gibidir;

İstanbul Nevçarşı AVM (Mimar Sinan Mahallesi, Çavuşdere Caddesi No: 39)

İstanbul Emaar Square Mall (Unalan Mahallesi Ayazma Caddesi No:78)

İstanbul Marmara Forum (Ekrem Kurt Bulvarı Üzeri E5 Yolu Üzeri)

İstanbul Kağıthane Axis AVM (Merkez Mahallesi Cendere Caddesi No:48)

İstanbul Mecidiyeköy Trump AVM (Kuştepe Mahallesi Mecidiyeköy Yolu Caddesi No:12)

İstanbul Özdilek Park AVM (Esertepe Mahallesi Dede Korkut Sokak Büyükdere Caddesi No:15)

İstanbul Optimum AVM (İstiklal Sokak No: 2/B)

İstanbul Vega AVM (Yunus Emre Mahallesi Lütfi Aykaç Bulvarı No:29)

Metropol İstanbul (Atatürk Mahallesi Ertuğrul Gazi Sokak)

İstanbul Levent (Yeşilce Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:65)

İstanbul Bayrampaşa Forum (Kocatepe Mahallesi Paşa Caddesi)

İstanbul Bakırköy Capacity (Ataköy 1. Kısım Mahallesi Fişekhane Caddesi No:7)

Media Markt Telefon Tamir Ediyor Mu?

Media Markt, müşterilerine tamir, bakım ve onarım gibi konularda hizmet verir. Mağazadan satın alınan cep telefonlarında oluşacak hasarlar mağazalarda tamir edilebilir. Media Markt marketlere giderek, buradan satın aldığınız cep telefonu ekranını yenisi ile değiştirmeyi talep edebilirsiniz.

Media Markt Müşteri Hizmetleri makalemizin sonuna geldik. Media Markt hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında görüşlerinizi bekliyoruz. Bu tarz makaleler için https://www.musterihizmet.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *