Mavi Jeans Müşteri Hizmetleri Tel 0850

Mavi Müşteri Hizmetleri Tel

mavi müşteri hizmetleri tel 0850
mavi müşteri hizmetleri tel 0850

Mavi Jeans müşteri hizmetleri numarasını ve diğer iletişim kanallarını bu sayfaya ekledik. Mavi ile ilgili her türlü şikayet soru sorun ve önerilerinizi Mavi İletişim çağrı merkezi yetkilisine bildirebilirsiniz.

Mavi WhatsApp Destek No: 908502886284 (Tıkla Yaz)

Mavi Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 288 62 84 (08:00 – 00:00)

Mavi Destek Mail Adresi: [email protected]

Mavi Resmi İnternet Sitesi: https://www.mavi.com/

Mavi Jeans İletişime Nasıl Bağlanırım?

Mavi müşteri temsilcisi yetkilisine bağlanmak için öncelikle 0850 288 62 84 numarasını arayınız. Sizi sesli yanıt sistemi karşılamaktadır. Kişisel haklarınızın korunması kapsamında yapılan uyarı metnini dinledikten sonra şu işlemlerden birini seçmeniz istenir:

 1. Mavi.com ve online işlemleriniz için – 1
 2. Mağazalar, kartuk kart ve diğer işlemleriniz için – 2 tuşlamanız yeterlidir.

Bu iki seçenekten 1 tuşlarsanız ve beklerseniz direkt olarak sizi müşteri temsilcisi yetkilisine bağlayacaktır. Yaşadığınız sorunu yazılı olarak bildirmek isterseniz Mavi müşterileri için Whatsapp destek birimi sunmaktadır. Sayfanın üst kısmında bulunan Mavi WhatsApp desteğe yazabilirsiniz. Bu kanal vasıtası ile almış olduğunuz ürün ile alakalı bir sorun yaşarsanız temsilciye görsel göndererek konunun daha anlaşılır olması sağlanmakla birlikte çok kısa bir sürede destek almanız da mümkündür.

Şu da İşinize Yarayabilir: Defacto Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefonu

Mavi Jeans Müşteri Hizmetleri Mail Adresi Nedir?

Diğer yazılı iletişim kanalları ise [email protected] mail adresi ve mavi iletişim formudur. Bu kanallara da her türlü şikayet soru veya sorunlarınızı yazılı olarak bildirebilirsiniz. İletişim formu sizden şu bilgileri isteyecektir:

 • Ad
 • Soyad
 • Mail Adresiniz (Güncel ve kullandığınız bir adres)
 • Cep telefonu numaranız (Güncel)
 • Yazınız ile alakalı konu bu konular sıra ile şunlardır: internet mağazası, Mavi mağazaları, Kartuş kart, Yatırımcı ilişkileri, Kurumsal satış ve diğer.
 • Son olarak Mesaj. ( Bu kısma konu ile alakalı bildiriminizi yazabilirsiniz. Açık anlaşılır ve detay vererek yazarsanız çözüm kısa sürede olacaktır.

Mavi 1991 yılında İstanbul da kurulmuştur. Kaliteyi modern tasarım ile buluşturan marka sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok ülkesinde bilinir bir markadır. Mavi jeans merkezi;

Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cad.No:53 34418 Kağıthane/İSTANBUL

Mavi İle ilgili diğer soruları sıkça sorulan sorular kısmından görebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Mavi iade nasıl yaparım?

Mavi internet sitesi üzerinden satın almış olduğunuz bir ürünü geri iade etmek oldukça basittir. Mavi online internet sitesine girerek Siparişlerim kısmından iade etmek istediğiniz ürünü seçiniz, ardından iade et / değiştir seçeneğini tıklayınız, size bir iade kodu verecek bu kodu not alınız ardından ürünü bu kod ile kargoya veriniz.

Mavi Jeans Merkez Nerede?

Mavi jeans merkez adresi İstanbul da yer almaktadır tam adresi ise Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cad.No:53 34418 Kağıthane/İSTANBUL

Perfect Fit ne demek mavi?

Mavi Perfect Fit algısı ile bedeninize tam uyan ürünler sunarak zarafetin ve şıklığın markası olmayı amaçlamaktadır.

Mavi Müşteri Hizmetleri neden ulaşılamıyor?

Mavi Müşteri Hizmetleri numarası sabah saat 08:00 ile akşam 00:00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatlerin dışında destek alamamaktasınız. Mavi Müşteri Hizmetlerine ulaşamıyorsanız sayfamızda verdiğimiz mavi whatsApp desteğe yazabilir veya mail adresinden bildirimde bulunabilirsiniz.

Mavi Jeans kaç şubesi var?

Mavi Jeans başta Türkiye olmak üzere dünya genelinde 33 ülkede 4500 şubesi bulunmaktadır. (2022 yılı itibarı ile)

Mavi Kartuş ne demek?

Mavi Kartuş Mavi üzerinden yapacağınız her alışveriş için size harcadığınız tutarın %4 kadar hediye vermeye olanak sağlar. Örneğin 100 TL'lik bir alışveriş de 4 tl puan kazanırsınız.

Mavi hediye paketi yapıyor mu?

Mavi hediye paketi yapıyor. Alışveriş yani satın alma esnasında hediye paketi istiyorum seçeneğini işaretleyerek not kısmına notunuzu ekleyebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Google

  Please stop by the websites we follow, like this one, because it represents our picks in the web.