Mapfre Sigorta Müşteri Hizmetleri

Mapfre-Sigorta-Musteri-Hizmetleri
Mapfre Sigorta Müşteri Hizmetleri

Mapfre Sigorta müşteri hizmetleri müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması için profesyonel hizmetlerini sürdürür. Gelişmiş seçenekleri ile hizmet veren firma, daima müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak çalışmalarını yürütür. Hizmet kalitesini düşürmeden sigortacılık faaliyetlerini sürdüren firma, uluslararası anlamda geçekleştirilen denetimler ile Türkiye’nin en iyi sigorta firmaları arasında yer alır. Mapfre Sigorta Müşteri Hizmetleri ile iletişim geçerek her türlü konuda pratik çözümler elde edebilirsiniz.

Mapfre Müşteri Hizmetleri Numarası

Mapfre Sigorta Müşteri Hizmetleri numarası her zaman en kısa sürede en iyi çözümleri müşterilerine sunar. Dilediğiniz zaman firmaya ait numarayı çevirerek çağrı personeli ile canlı bağlantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Mapfre sigorta iletişim numarası 0850 755 0 755’tir. Çağrı merkezinin hizmet verdiği saat aralığında numarayı çevirerek her türlü şikayetlerinizi bildirebilir ve ihtiyacınız olan konularda destek alabilirsiniz.

Mapfre Müşteri Hizmetleri iletişim numarası haricinde internet üzerinden de sigorta firması yetkililerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mail adresi ile de ulaşabileceğiniz sigorta firması, mailleri kısa süre içerisinde değerlendirmeye alır. Bu sayede de hem soru yöneltebilir hem de dilek ve şikayetlerinizi direkt olarak iletebilirsiniz. Mapfre Sigorta hakkında genel bilgiler şöyledir;

 • Mapfre Sigorta Genel Merkez Adresi: Torun Center, Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74/D Şişli/ İSTANBUL
 • Mapfre Yaşam Genel Müdürlük Adresi: Torun Center, Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74/D 109 şişli/ İSTANBUL
 • Mapfre Sigorta E-Mail Adresi: [email protected]
 • İletişim: 0212 334 90 19

Mapfre Sigorta Çağrı Merkezi

Mapfre Sigorta çağrı merkezi ile, hizmet saatleri içerisinde görüşebilirsiniz. Sigorta firması, yapılacak görüşmeler için herhangi bir ücret talebinde bulunmaz. İhtiyacınız olacak bilgiye kısa süre içerisinde ulaşmak için 0850 755 0 755 numaralı hattı çevirebilirsiniz. Mapfre Sigorta çağrı merkezi ile görüşebileceğiniz saatler şöyledir;

 • Pazartesi: 00.00- 23.59
 • Salı: 00.00- 23.59
 • Çarşamba: 00.00- 23.59
 • Perşembe: 00.00- 23.59
 • Cuma: 00.00- 23.59
 • Cumartesi: 00.00- 23.59
 • Pazar: 00.00- 23.59

7/24 hizmet veren Mapfre Sigorta müşteri Hizmetleri ile güvenli koşullarda iletişim sağlayabilirsiniz. Mapfre sigorta her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşır. Bu doğrultuda Müşteri Hizmetleri ile yapılacak görüşmeler her daim titizlik ile incelenir. Her daim kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan sigorta şirketi, müşterilerinden gelecek her türlü istek, dilek ve şikâyeti dikkate alır. Çağrı merkezi ile görüşerek her türlü düşüncenizi çağrı merkezi personelleri ile paylaşabilirsiniz.

Mapfre Sigorta Sosyal Medya Hesapları İletişim

Mapfre sigorta internet hesapları ile cep telefonu ya da bilgisayarınızdan şirketin hizmetlerini kolayca takip edebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Mapfre Genel Sağlık Sigorta hizmetleri hakkında ihtiyacınız olacak daha fazla bilgi için S.S.S. bölümüne bakabilirsiniz.

Mapfre Sağlık Sigortası Kimin?

Mapfre Sağlık Sigortası İspanya ve Güney Amerika kökenli bir firmadır. Güney Amerika’nın en büyük kuruluşları arasında yer alır. Mapfre Sigorta, 2007 yılında Çukurova Holding hisselerinin %80’ine sahip olmuştur. Böylece ismini 2009 yılında Mapfre Sigorta olarak güncellemiş ve Türkiye’de geniş bir çevrede hizmet vermeye başlamıştır.

S.S.S.

Mapfre Sağlık Sigortası Poliçesi Nedir?

Mapfre Sağlık Sigortası poliçesi, beklenmeyen herhangi bir durumda ya da olumsuzluk ile karşılaşıldığı anlarda devreye giren ve hayatı kolaylaştıran sigorta türüdür. Seçilen teminat türüne göre, acil durumlarda hastalar gerekli sağlık hizmetini alma fırsatı bulur. Sağlık sigortaları yapılırken hastalara teminat seçenekleri sunulur. Hastalar tercih edecekleri teminat bedellerini ödedikten sonra sigortadan yararlanma hakkına sahip olur.

Mapfre Sağlık Sigortası Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Mapfre Sağlık Sigortası hizmeti anlaşmalı olunan kurumlar ve risk analiz sonuçlarına bağlı olarak farklı ölçekler ile fiyatlandırılır. Sağlık sigortası yaptırmak isteyenler, Mapfre Sağlık Sigortası iletişim numarası üzerinden çağrı merkezine ulaşarak buradan fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir.

Mapfre Sağlık Sigortası Bekleme Süresi Nedir?

Mapfre Genel Sağlık Sigortası yaptıran hastalar bazı durumlarda sigorta kapsamına alınmadan önce belirli bir süre beklemeye alınır. Hastanın kayıt ve diğer gerekli işlemlerinin yapılmasının ardından verilecek olan sağlık hizmetlerinin bir listesi çıkartılır. Bu süreçten itibaren hasta, her gerekli olan durumda Mapfre Genel Sağlık Sigortası hizmetinden yararlanabilir.

Mapfre Sigorta  Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha fazla bu tarz makale için https://www.musterihizmet.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Yunus sarı

  Merhaba ben yunus sarı hesabım kayıt dışı oldu acil hesabı geri almak istiyorum teşekkür ederim [email protected]