Little Ceasesars Pizza Müşteri Hizmetleri Sipariş ve Şikayet Numaraları

Little Ceasesars Sipariş, Şikayet ve Sorun Hattı

little ceasesars i̇letişim sipariş

Little Ceasesars, 1959 yıllında Mike ve Marion Ilitch çifti tarafından açılan Little Ceasesars pizza dükkanının ismininde oldukça enteresan bir hikayesi var. Bildiğiniz üzere ünlü büyük roma imparatoru Sezar’a göndermek yaparak Marion, kocasına küçük Sezar ismini takmıştı. Bu espiri sonucu ikili ilk dükkanlarının marka ismini de Little Ceasesars koymayı tercih etti.  Şimdi ise bu küçük başlayan ama hızla büyüyen Little Ceasesars dünyanın dört bir yanında müşterilerine hizmet etmektedir. Uzmanlık alanı Pizza olan bu işletmenin müşterileri de gerek lezzeti gerek kalitesiyle Little Ceasesars Pizza ismini ilk tercihlerine almışlardır. Sizlerde bu muhteşem pizza lezzetini kapınızda görmek isterseni Little Ceasesars sipariş numarasını arayarak yada onlline pizzza siparişi vererek kapınıza kadar umanı üzerinde alabilirsiniz. Ayrıca Little Ceasesars şikayet gibi konularda oldukça hassas davranmaktadır. Herhangi bir alışveriş sonrası yada öncesi Little Ceasesars şikayetiniz oluşursa bunu yine aynı şekilde Little Ceasesars iletişim bilgilerinden iletebilirsiniz. Little Ceasesars Müşteri hizmetleri her konuda yanınızda.

Little Ceasesars Sipariş Numarası

Hemen Ara kapına kadar Nefis Little Ceasesars pizzası lezzeti gelsin!

444 52 44

Çalışma Saatleri: 10:30 02:00 arasında çalışma saatlerinde siparişlerinizi iletebilirsiniz.

Little Ceasesars Diğer İletişim Bilgileri

Little Ceasesars pizza ile ilgili şikayet, görüş, öneri ve istekleriniz gibi bir çok konuda ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri

Merkez Ofis

Destek e-Posta Adresleri

[email protected]

[email protected]

Merkez Ofis

Tel: +90 212 604 14 14

Faks: +90 212 630 35 35

Merkez Adres

15 Temmuz Mah. Bahar Cad. Polat iş Merkezi
No:6 A. Blok Kat:1 34212
Bağcılar-Güneşli/İstanbul

 

Yukarıda sizlere Little Ceasesars sipariş ve şikayet durumlarını illete bileceğiniz iletişim bilgilerini paylaştık. Ayrıca aşağıda bulunan yorum formu aracılığıyla Little Ceasesars pizza hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Habib Kaya

  Little c. İstediğim malzemeler değil istemediklerim pizzamda idi. Defalarca Kartal-Yakacık şubesi bunu bana yaptı ki bu seferde netten sipariş vereyim belki özenirler dedim. Ama yok! Lanet olsun. Parasında değilim çocuk bekliyor 40 dakika. Geliyor zaten buz gibi her seferinde, bir de ayrıca özellikle istemediğim malzemeler özensiz dikkatsiz isteksiz şekilde hazırlanıp gönderiliyor. Ne yapayım yahu motorcu insana yazık değil mi tekrar gelecek gidecek geri yollasam bir 40 dakika daha bekleyecek çocuğum. Çoluk çocukla bu işleri götürmeye çalışıyormuşsunuz gibi anlaşılıyor. Hiç mi Müşteri Memnuniyeti Düşünülmüyor yahu! Şubeyi arıyoruz sanki normal bir şey gibi karışmış olabilir deniliyor. Ne kadar kolay cevap değil mi. Ayıp Ayıp Ayıp. Elimden geldiğince lc pizzadan tanıdığım kimseye sipariş verdirtmem elimden geleni de yapacağım! Bildiğin dalga geçiyorsunuz yahu! Şimdi eve gidip başınızı yastığa koyun ve düşünün, bugün boğazımdan haram lokma geçti mi diye!

 2. NihAl durnaz

  İki orta boy piszaya iki oatatese dünya para ödedik bide sarımsaklı ekmek siparişi verdik kapı alık içerde iki üç masa var dipdibe ve içersi bu iki küçük çocugumzla arabada bekledik çıkınca aldık eksik koymuşlar eve gelince farkettik aradık sofraya oturunca getiremezlermiş kurye yokmuş kapıda dolu motor vardı 15dk içinde gştmişler söZde gelin alın siyolar sofraya oturduk ya hem hata yapıyorsunuz hem telafi yok parasını ödedik ama alanadık ürünü çorlu subede oluyor olay kasadaki kız inabılmaz tatlı dilli ama restoran müdürüne soruyor kuz be yapsın hep red cvbı alıyor yazıklar olsun parasını ödediğimiz ürünü kendi hataları üstelik eksik paket çıkarmak bide telafisi yok

 3. Cenk OKAY

  95 tl istenen siparişi domistan 50 tl ye sipariş ettim.

  ayıp ayıp utanın….

 4. Cenk OKAY

  sizin şikayet bölümünüz bile düzgün çalışmıyor ki 2 orta boy pizzaya 90 tl üzeri bir para istiyorsunuz….

 5. Cenk OKAY

  Merhaba,
  Çakmak şubesinden 2 orta boy turk pizza istedim. bana 90 tl üzeri bir rakkam söylendi. aç olduğumdan he tamam dedim ama sonrasında aklım yerine geldi ve 2 orta boy pizzaya 90 küsür lira istendiği dank etti.
  3 yıldızlı bir restoranda döner istemedim. alt tarafı 2 orta boy pizza…
  iptal edin dedim yok 10 dakka oldu yok fırından çıktı.
  ayıp ayıp hiç yakış mıyor….
  kimse enayi değil….
  isterseniz kara listenize alın, ama kimse 2 orta boy pizzaya 90tl üzeri bir rakam ödemez.

 6. Muammer Girgin

  Becerip bir siparişide gönderemiyorsanız kapatın şubeleri neye yararsınız.
  sipariş alınıyor beş dakika sonra şubenin alanına girmiyormuşsunyz siparişi iptal ettik diye aranıyor ve pişkin pişkin şube alanları anlık değişiyor deniliyor.
  Bu ne tutarsızlıktır. Güven konusunda sınıfta kaldınız . Artık kullandığınuz malzeme nin kalitesiyle ilgili bile güvensizim.

 7. Hıdır akar

  Merhaba kar
  Bugün saat 18:30 da sipariş verdim. Saat 20:00 oldu siparişim gelmedi.istanbul yeşilpinar Şubeyisini kaç defa aradım sürekli oyaladilar. Yolda geliyor diyip. En son kurye bulamamış dediler bir buçuk saat sonunda. Ben bu şubeden daha öncede sipariş veriyordum. Son dönemde hep siparişlerim 1 saat te geliyor. Pizza artık pizza olmaktan çıktıktan sonra. Muhatap olacak yetkili bulamadım. Siparişim iptal ettim bir buçuk saat sonra. 5 yaşındaki oğlum pizzanizi sevdiği için ordan sipariş verdim. Fakat artık bardağı tasirdilar bundan sonra sizden sipariş vermeyi düşünmüyorum. Çok ilgizis davranışı.
  İyi çalışmalar…