Levi’s Müşteri Hizmetleri Numarası 0216

Levi’s iletişim Numaraları

levis-musteri-hizmetleri-numarasi-0216
levi’s müşteri hizmetleri numarası 0216

Levi’s Müşteri Hizmetleri iletişim numarası ve diğer tüm birimleri bu sayfa vasıtası ile bulabilir Levi’s çağrı merkezi temsilcisine bağlanarak istek şikayet soru sorun veya önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Telefon Numarası: 0216 900 16 65

Online İletişim Numarası: 0850 333 63 92

Mağazalar İletişim No: 0850 333 63 85

Levi’s numarasından arayarak sesli destek almak istemeyen müşteriler için mail destek birimleri oluşturulmuştur. Bu mail adresleri ise şunlardır:

  • [email protected]
  • [email protected]

Kadın ve erkek koleksiyonları ile blue jean modasının trendlerini belirleyen Levi’s, günümüzde tasarımları ile en güvenilir markalar arasında yer almaktadır. Levi’s müşteri hizmetleri Markanın ürünleri ile ilgili şikayetlerinizi arayarak dile getirebilir ve yetkili kişiden destek alabilirsiniz. Alışveriş Benzer firmaları kategorimizde bulabilirsiniz.

Şuna da Göz Atabilirsiniz: Mavi Jeans Müşteri Hizmetleri Tel 0850

Levis markası 1853 yılında Amerika’da kurulan kot firmasına onun bilgisi sayesinde ulaşabilirsiniz. Levis Strauss adında bir Alman-Yahudi göçmen tarafından kurulmuştur. Önceleri sadece pamuklu giysiler üreten firma, daha sonra kot pantolon ‘blue jeans’ üretmeye başladı. Elbette markanın bu sektöre girmesindeki en büyük etken Levi Strauss’un insanların daha kaliteli giysilere ihtiyacı olduğunu fark etmesiydi.

Levi’s Müşteri Hizmetleri Bilgileri

Kalitesi ve güvenilirliği ile büyük ilgi gören marka, Türkiye’de Ankara, İstanbul, Antalya, Balıkesir, Bursa, Bolu, Diyarbakır, Sakarya, İzmir ve Trabzon gibi şehirlerde hizmet veriyor. Levi’s çağrı merkezi Size en yakın mağazanın nerede olduğunu sizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Levi’s müşteri hizmetleri numarası olan 0850 333 63 92 numarasını hafta içi Pazartesiden Cuma’ya sabah saat 09:00 ile akşam 18:00 saatleri arasında arayarak hizmet alabilirsiniz.

Jean sektörüne sonradan giren Levi’s markası kısa sürede büyük patlama etkisi yarattı! Sadece Amerika’da değil, birçok farklı ülkede mağazalarını açan Levi’s, günümüze kadar gelmiş ve en güvenilir ve köklü markalar arasında yerini almayı başarmıştır. Türkiye’de de geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Levi’s markasının dünya genelinde 500’den fazla mağazası bulunuyor. 100’den fazla ülkede mağaza açan Levi’s markası her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *